Opět kvasinky - lékař?

Anonymní
9.8.15 19:57

Opet kvasinky - lekar?

Zdravim, prosila bych o radu. Minuly tyden jsem mela kvasinky, prelecila jenamazolem, a pak mi to uz prislo v poradku. Od vcera mi zase prijde ze mam tvarohovity vytok, ale nesvedi to ani nepali, tak si nejsem jista.. v lekarne mi bylo receno, ze lecba jenamazolem se ma provest jednou a pokud nezabere, tak lekar. Tak bych se rada poradila, zda to mam zkusit znovu prelecit sama, nebo zajit zitra rano rovnou k doktorce. Je mi ale divne, ze krom vytoku zadne priznaky nemam..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

376
9.8.15 20:03

A jsi tehu? Ja teda v tehu na kvasinky trpela porad :roll: Na tyden vzdy klid, pak zase… Nejdrive jsem pouzivala jen Canesten, pak mi mudr. predepsal Gynex, to zabralo a stejne po dobrani zase… Preslo to az po porodu, nekdo je hold citlivejsi :nevim: Ale byt tebou, tak si k mudr skocim, mozna cipky pomuzou a budes mit klid… Nez aby se to porad vracelo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.15 20:22

Nééé, těhu bych být neměla, pokud vím :lol: Já jsem právě na vážkách, protože to nesvědí ani to nedělá nic jiného, což mě mate.. jen je uvnitř zkrátka bílý povlak, a to bych řekla že být nemá a občas mám zvenčí takové bílé hrudky.. Já si radši přeléčuju věci sama, pokud to jde, jen taky nevím, abych si tím neublížila, když lékarník říkal, že se to nemá používat podruhé.. Zase v letáku píší, že se léčba opakuje, tak nevím :nevim: Je pravda, že jsem neléčila přítele, tak mu asi jako dáreček k tomu, že spolu nejedeme na dovolenou dám pohlavní nemoc :mrgreen: to zní fakt blbě :lol: ale zas..mohlo by to pomoci, když zánět nemám tak rozjetej evidentně.. sama ted prostě zvažuji, co s tím, proto píšu tady..

• Nahlásit
  • Citovat
2307
9.8.15 20:35

A kdy jsi skoncila s lecbou? Jestli z tebe jeste nemuze jit ten Jenamazol ;) a nerekli ti v lekarne, ze pak pouzit probiotika a davat si je treba pres leto preventivne??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.15 20:40

@ivkaaa - týjoo, mám pocit, že jsem s tím začala někdy minulý týden ve čtvrtek nebo v pátek, tudíž konec léčby asi pondělí… ve čtvrtek jsem myslím spala s přítelem, a včera zpozorovala, že je to zas nějaké podivné.. ale fakt si nejsem jestli jde o kvasinky :( ale normální to asi není..myslíte, že mi ten jenamazol neublíží a zkusit to přeléčit ještě jednou včetně přítele? V lékárně jinak nic takového neříkali, takže vůbec nevím :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
9.8.15 20:41
@Anonymní píše:
Zdravim, prosila bych o radu. Minuly tyden jsem mela kvasinky, prelecila jenamazolem, a pak mi to uz prislo v poradku. Od vcera mi zase prijde ze mam tvarohovity vytok, ale nesvedi to ani nepali, tak si nejsem jista.. v lekarne mi bylo receno, ze lecba jenamazolem se ma provest jednou a pokud nezabere, tak lekar. Tak bych se rada poradila, zda to mam zkusit znovu prelecit sama, nebo zajit zitra rano rovnou k doktorce. Je mi ale divne, ze krom vytoku zadne priznaky nemam..

sla bych k dr bez vahani at ti nabere stery kompletne na vse a posle je kultivaci nemusi to byt jen kvasinky ale i něco vic :nevim:

• Citovat
  • Upravit
2307
9.8.15 20:42

Nevim s Jenamazol nemam zkusenosti :-( ja mela tabletky Clotrimazol a i tu masticku.Tou se muze i pritel mazat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
9.8.15 20:49

No hlavně bych brala laktobacily jestli na to trpíš a šla bych k mudr raději, přeci jen aby se to hned vrátilo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.15 21:08

Holky, díky za rady, asi tam vážně skočím.. Jsem z toho fakt zmatená, normálně jsem vždycky kvasinky přeléčila a byl na chvíli klid, tomuhle moc nerozumim.. Vždyt kvasinky přeci svědí! :/ No, snad mi dr. řekne víc..

• Nahlásit
  • Citovat
2764
9.8.15 21:14

Kvasinky vždycky svědit nemusí. Doporučuji vaginální čípky. Mastičky jsou na nic, pokud jsou kvasinky hlouběji v pochvě.
Už nevím, které jsem brala, ale byly na 10 dní. Důležité je po dobu léčby sex. abstinence, a také přeléčení manžela/partnera( mastičkou ideálně stejný počet dní)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.15 21:18

@markyska82 - tak jestli ne vždycky musí svědit, tak už mi to dává smysl… tenhle krém co jsem měla se zavádí dovnitř na noc.. Promyslím to, bud to přeléčím znova včetně partnera, nebo naklušu k dr. at dá něco účinnějšího.. ty kvasinky jsou fakt opruz, jak se pořád vrací :(

• Nahlásit
  • Citovat
3HE
22183
9.8.15 21:35
@ivkaaa píše:
Nevim s Jenamazol nemam zkusenosti :-( ja mela tabletky Clotrimazol a i tu masticku.Tou se muze i pritel mazat…

jenamazol a clotrimazol mají stejnou účinnou látku, je to stejné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22183
9.8.15 21:44
@Anonymní píše:

Můžeš ještě zkusit Gyno-Pevaryl - jsou to tři tablety… mají jinou účinnou látku než Jenamazol, bývají účinnější a kup i mastičku pro partnera.

Já momentálně řeším to stejné - před třemi týdny jsem léčila clotrimazolem, měla jsem klid a od včera mám výtok, hrudky a svědění :roll: zítra jdu pro Gyno-pevaryl.

Ještě je dobrý čaj Antikandin od Dr. Popova, jíst česnek, a odkyselit organismus - najdi na netu… nejíst sladké, nejíst nic, co podporuje kvašení - zelí, jablka, kvasnice, bílá mouka, pivo, víno, plísňové sýry… (měla jsem včera nivu :zed: ).
Na odkyselení organismu je dobrý mladý ječmen - vygoogli - ale musí se pít aspoň dva, tři měsíce.

je to boj :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22183
9.8.15 21:51

Ty léky vymydlí všechno, co je v pochvě… i laktobacily, které tam mají být… takže je vhodné dát ještě nějaká probiotika - poševní… a na noc dovnitř čtvrtku celaskonu - okyselí pochvu - v kyselém kvasinky nežijí! to mi poradil dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2307
9.8.15 21:54

@3HE ja pouzivam ted gynocaps probiotika a jsem spokojena ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama