Menstruace v tomhle vedru

Anonymní
9.8.15 14:38

Menstruace v tomhle vedru...

Pardon za anonym…jak zvládáte fungování venku v tomto vedru s menstruací? Pokaždé, když vyjdu ven, musím za chvilku zpět do domu, rozbolí mě tam hrozně břicho…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Krasavicaa
9.8.15 14:40

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zvládám tohle vedro s MS úplně stejně jako bych MS neměla :roll: To jsou otázky :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
17293
9.8.15 14:43

Proč anonym? MS silnější ale přežít se to dá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
9.8.15 14:43

V těch vedrech jsem zvládala i dva porody a dvoje očistky. Tudíž MS mě nemůže rozházet. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2076
9.8.15 14:44

Rozhodla jsem se nemenstruovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4905
9.8.15 14:44

Já jsem se nechala radši zbouchnout, abych neměla v těhle vedrech menzes :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
9.8.15 14:45
@vertunka píše:
Já jsem se nechala radši zbouchnout, abych neměla v těhle vedrech menzes :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dobře jsi udělala :pankac: :pankac: :pankac: :mrgreen: Lepší buben, jak MS :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
9.8.15 14:46
@vertunka píše:
Já jsem se nechala radši zbouchnout, abych neměla v těhle vedrech menzes :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:palec: :palec: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.15 14:50

Od čeho jsou tampony a menstruační kalíšky? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
13606
9.8.15 14:50

Uplne stejne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47634
9.8.15 14:52

@vertunka :mrgreen: :mrgreen: já to takhle vyřešila 2× ze 3 těhotenství. Já vedra blbě snášim takže být těhotná ke konci v tomto počasí by mě zabilo :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
9.8.15 14:56

Já tedy taky tiše trpim. Menstruaci mám bolestivou a silnou. Lezim na gauči a odpočívam. Tampony bohužel nesnesu a kalíšek jsem ještě nezkousela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
9.8.15 15:01

Tak prasek, brufen, valetol… Ja se k nemu zatim nedopracovala, ale co neni, muze byt.
Jinak nosim vyhradne tampony, takze vsude to luftuje jak ma. Ven nelezu, nenamaham se, vrchol aktivity dnes bylo uvareni rajsky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
9.8.15 15:11
@vertunka píše:

Nápodobně.. :lol: :lol: Porod mám na podzim, takže paráda :lol:

Nicméně s tím pupkem taky nic moc. Jinak když he hic, je mi při MS stejně hnusně jako bez ní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5827
9.8.15 15:11

Ty jo, to jsou diskuze :mrgreen: Ta vedra mě ubíjí, at s ms, nebo bez ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama