Ovulační potíže

Anonymní
9.8.15 22:02

Ovulační potíže

Ahoj, máte někdo podobné potíže při ovoluci? Vždy tak 8 den po MS mě bolí v podbřišku, většinou na levé straně, ale mám i chvilkové křeče a pořád chodím na velkou, někdy i zácpa. Před chvílí jsem opět měla křeč, která vystrelovala do konečníku. Potíže trvají několik dní. Cyklus mám pravidelný, 28 dní. Nějaké rady prosím, jak potíže zmírnit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
9.8.15 22:09
@Anonymní píše:
Ahoj, máte někdo podobné potíže při ovoluci? Vždy tak 8 den po MS mě bolí v podbřišku, většinou na levé straně, ale mám i chvilkové křeče a pořád chodím na velkou, někdy i zácpa. Před chvílí jsem opět měla křeč, která vystrelovala do konečníku. Potíže trvají několik dní. Cyklus mám pravidelný, 28 dní. Nějaké rady prosím, jak potíže zmírnit?

jen ten 8 den? A to je prave ta ovulace v ten den? JI nemas v polovine cyklu? :think:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
9.8.15 22:12

@JayLee Většinou od osmého dne od menstruace a trvá to 3-4 dny. Opakuje se mě to tak vždy, takže to vypadá na ovoluci…

• Nahlásit
  • Citovat
2527
9.8.15 22:14

Mne na ovulacni potize skvele pomaha Gynex od Energy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
9.8.15 22:16
@Anonymní píše:
@JayLee Většinou od osmého dne od menstruace a trvá to 3-4 dny. Opakuje se mě to tak vždy, takže to vypadá na ovoluci…

na zmirneni asi nic nebude covece někdo při ni krvaci někdo ma bolesti atd ale zasla bych k dr aby ti potvrdila zda je to fakt tou ovulaci aby udelala utz co se tam ten den deje :roll:

• Citovat
  • Upravit
7016
9.8.15 22:19

Mela jsem nejakou dobu ovulacni bolesti a byl to bes. Trochu pomaha espumisan, ono to tam muze byt hormonalnimi vlivy zaplynovane, zaroven prokrvene a ruzne se to pretlacuje.
A uprava stravy, zase, plne strevo zhorsuje bolestivost, idealne koupit vlakninu a dat si pred jidlem, jist lehka jidla, vynechat potraviny, co stavi, hodne pit, pokud to nepomuze, tak laktulozu.
Mne to nastesti 2,5 roku od porodu odeznelo a o ovulaci uz skoro nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.15 22:20

@JayLee Jo máš pravdu, mě nejvíc udivuji ty střeva, musím v ty dny hodně jist vlákniny, aby to bylo lepší :-(. A taky si říkám, že je to na ovu brzo…

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
9.8.15 22:22
@Anonymní píše:
@JayLee Jo máš pravdu, mě nejvíc udivuji ty střeva, musím v ty dny hodně jist vlákniny, aby to bylo lepší :-(. A taky si říkám, že je to na ovu brzo…

jj zkus to jaka bude změna :think: :nevim: vláknina je dobra věc..no proto jsem se divila ze od 8 dc :nevim:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
9.8.15 22:24

@Bibi239 Děkuji, já se snažím s tou vlákninou a tak, ale moc to nepomáhá. Dnes jsem byla 4 krát na velké a přitom jsem toho tolik nejedla.

• Nahlásit
  • Citovat
7016
9.8.15 22:36
@Anonymní píše:
@Bibi239 Děkuji, já se snažím s tou vlákninou a tak, ale moc to nepomáhá. Dnes jsem byla 4 krát na velké a přitom jsem toho tolik nejedla.

tak zkusvtu laktulozu, da se uzivat pravidelne, v malych davkach, zacala bych tak dva dny pred ocekavanymi problemy, je mozne, ze streva nejdriv zpomali, nahromadi se to tam a pak teprve to zacne tlacit a kdyz se pohnou, tak jdes x krat, protoze ta peristaltika zase funguje normalne.
A jeste i zalezi na panevnim dnu, pokud je povolene, muze to tam dole tahnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.15 22:39

@JayLee No snad tam nic nebude, já to tak nemivala, o ovoluci jsem dřív vůbec nevěděla. Ach jo, ty ženský problémy, někdy chlapům závidím :-D.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
9.8.15 22:44
@Anonymní píše:
@JayLee No snad tam nic nebude, já to tak nemivala, o ovoluci jsem dřív vůbec nevěděla. Ach jo, ty ženský problémy, někdy chlapům závidím :-D.

ja jim taky zavidim ale to co maj mezi nohama :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
9.8.15 22:49
  • Nahlásit
  • Citovat
JayLee
9.8.15 22:51
@Anonymní píše:
@JayLee :mrgreen: :mrgreen:

na mesic bych si to brala moc vyzkoušet jaky to je byt chlapem :palec: :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
9.8.15 23:03

@JayLee Tak to bych byla zvědavá, jak by se ti to líbilo víc, jestli být ženou nebo mužem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama