Špinavé kalhotky u 4leté

Anonymní
31.12.19 08:57

Spinave kalhotky 4lete

Holky prosim poradte.
Moje dcera(4roky) ma uz tyden spinave kalhotky. Nic ji neboli, nepali, nesvedi. Moje gyndarka, ktera je i detska ma volnio, tak sme se vydali na pohotovost, ale udelali ji jen ster (je negativni), dostala Canesten mast a to je vse. Porad a stale ty kalhotky ma spinave. Z ceho to muze mit, nesetkala ste se s tim nektera? Mam s ni jeste nekam jet? Vubec ji to neboli. Nebo mam cekat, ze to prejde? Jsem z toho zoufala, mam strach co to je.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25085
31.12.19 09:11

Zkus jí dát čisté :-D ne pardon to byl blbý vtip. Jestli jí nic není, tak to bude pravděpodobně hormonální. Kalhotky vyper na 60%, bez aviváže, přežehli, mazej dál canestenem. Můžete omezit sladké a bílou mouku, zkrátka omezení jako při kvasince. Po dovolené lékařky jí zavolej a zkonzultuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
523
31.12.19 09:14

Teď je může mít špinavé i z toho mazání :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1960
31.12.19 09:14

Mohla by mit roupy…zkuste pozorovat, dostanou se do pochvy, dela to vytok, stery vychazeji negativne, nereze to, nepali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
31.12.19 09:21

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 09:22

Roupy to nejsou. Uz mela nalepenou izolepu na zadecku a nic.
@lleennttiillkkaa kalhotky ma kazdy den 2× ciste :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 09:55

Jak ji myjes? Používáš intimní gely? Koupe se v pěně? Jsem sice dospělá, ale jako dítě jsem měla intimní problém a bylo to z pěny. Dodnes nemůžu mít pěnu a ani intimní gely. Musím se sprchovat čistou vodou.
Chodíte na plavání? Opět mně to působilo jako holce velké problémy. Vlezla jsem do bazénu a problém.
Utiras ji po WC ty nebo sama?
Jak pereš prádlo? Já musím své kalhotky prat samostatně. Nesmí u toho být nic jiného. Když je horší období, tak Peru v Jelenovi. Peru na 60°.
Jaké má prádlo? Zkusila bych 100% bavlnu, pokud nemá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 10:14
@Anonymní píše:
Jak ji myjes? Používáš intimní gely? Koupe se v pěně? Jsem sice dospělá, ale jako dítě jsem měla intimní problém a bylo to z pěny. Dodnes nemůžu mít pěnu a ani intimní gely. Musím se sprchovat čistou vodou.
Chodíte na plavání? Opět mně to působilo jako holce velké problémy. Vlezla jsem do bazénu a problém.
Utiras ji po WC ty nebo sama?
Jak pereš prádlo? Já musím své kalhotky prat samostatně. Nesmí u toho být nic jiného. Když je horší období, tak Peru v Jelenovi. Peru na 60°.
Jaké má prádlo? Zkusila bych 100% bavlnu, pokud nemá.

Spechuju ji jen cistou vodou a penu nema. Do bazenu nechodi. Po curani se utira sama a po stolici ji utiram ja. Kalhotky ma bavlneny. :,( ja uz fakt nevim jsem z toho zoufala

• Citovat
  • Nahlásit
4234
31.12.19 10:15

Zavolej Po Novém roce na gynekologii kdyby se to nelepšilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 10:17
@Anonymní píše:
Spechuju ji jen cistou vodou a penu nema. Do bazenu nechodi. Po curani se utira sama a po stolici ji utiram ja. Kalhotky ma bavlneny. :,( ja uz fakt nevim jsem z toho zoufala

A co to praní? Jak a s čím pereš?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 10:27

@Leviatan u nas jsou na gynde az 6 ledna. Nyslim teda detskou gynekolozku.

@Anonymní píše:
A co to praní? Jak a s čím pereš?

Peru v detske lovele

• Citovat
  • Nahlásit
5269
31.12.19 17:13

Jak často chodí na WC? „Umazávání“ (stolice) je mnohdy způsobeno zácpou, takže bych si koupil na zkoušku Forlax 10 g sáčky (vhodná dávka je 1 g / kg tělesné hmotnosti / den; pokud dávka přesahuje 1 sáček, vhodné podávat rozděleně v různou denní dobu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
1.1.20 17:02
@Anonymní píše:
Holky prosim poradte.
Moje dcera(4roky) ma uz tyden spinave kalhotky. Nic ji neboli, nepali, nesvedi. Moje gyndarka, ktera je i detska ma volnio, tak sme se vydali na pohotovost, ale udelali ji jen ster (je negativni), dostala Canesten mast a to je vse. Porad a stale ty kalhotky ma spinave. Z ceho to muze mit, nesetkala ste se s tim nektera? Mam s ni jeste nekam jet? Vubec ji to neboli. Nebo mam cekat, ze to prejde? Jsem z toho zoufala, mam strach co to je.

Asi jsem natvrdla, ale jak “spinave”? Od ceho? Vytok? Stolice? Pokud vytok, jake barvy a konzistence?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
1.1.20 17:15

Takze necekam na odpoved a pisu: posevni vytok jsem mivala v detstvi (alergik, spatna imunita) po prehaneni s alergeny - citrusy, orechy, cokolada apod. Nemuze to mit ze sladkosti? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
1.1.20 17:21
@Anonymní píše:
@Leviatan u nas jsou na gynde az 6 ledna. Nyslim teda detskou gynekolozku.

když ji to nesvědí, nebolí, tak to do 6.1. počká, to není problém pro pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat