Špinění v 8. týdnu

Anonymni
20.2.04 08:56

spinění

ahoj holky nemate nektera podobnou zkusenost? jsem v osmem tydnu a velice slabe spinim - mam z toho krapet strach, ale nechci byt hysterka, tak se radeji ptam.

Diky a hezky den, ivana :o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
20.2.04 09:34

spinění

Neboj nic, já jsem do 4.měsíce vždy v termínu, kdy jsem měla dostat menses slabě krvácela, vše ustalo, jakmile se mi zvýšila hladina těhu hormonů.

G.

• Nahlásit
  • Citovat
112
20.2.04 09:35

spinění

Ahoj Ivano,

radím ti, abys co nejdříve navštívila doktora. Nemusí to být nic vážného, ale na:,–(í ti Ascorutin nebo něco jiného proti krvácení a hlavně ti prohlédne na UZV mimíska, zda je vše v pořádku.

Taky jsem špinila, často se to rozjede do krvácení a měla bys být pod lékařským dohledem.

Přeji ti, aby to dobře dopadlo a těšila ses z těhotenství už bez problémů.

Gruzie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.2.04 10:18

spinění

Holky diky moc za uklidneni a rady - uz jsem se objednala u pani doktorky, tak tam hned odpolko padim :o). doufam, ze to neni nic vaznyho. pa o hezky vikend

uf, jsem z toho krapet nervozni..

ivana

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.4.17 20:34

Holky nemate tohle nekdo taky po 4 dni zpozdeni?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.4.17 20:58

:)

To si děláš prdel…ukazuješ pochcany gaťky!!! :potlesk: :potlesk: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.4.17 21:38
@Anonymní píše:
Holky nemate tohle nekdo taky po 4 dni zpozdeni?

OMG, co to je??? 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.4.17 21:53

Kdyby to bylo pochcany tak to sem davat preci nebudu ne, proste mam uz 4 den zpozdeny ms, a mam toto na kalhotkach, jakoby bily vytok zaschly, tak sem davam zda nekdo nema zkusenost, jestli to vidis jako pochcany tak nvm no :lol: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.4.17 21:58
@Anonymní píše:
Kdyby to bylo pochcany tak to sem davat preci nebudu ne, proste mam uz 4 den zpozdeny ms, a mam toto na kalhotkach, jakoby bily vytok zaschly, tak sem davam zda nekdo nema zkusenost, jestli to vidis jako pochcany tak nvm no :lol: :zed:

To je úplně běžná věc před MS, teda alespoň u mě, že tak týden před ní mívám bílý výtok.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.4.17 22:28
@Anonymní píše:
To je úplně běžná věc před MS, teda alespoň u mě, že tak týden před ní mívám bílý výtok.

Dekuju aspon nekdo!,no ja tohle mam totiz dneska a dnes je to jiz uz 4 den vynechani mensky :|

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama