Špinění a menstruace nedorazila

155
10.4.17 08:56

Špinění a ms nedorazila

Ahoj holky, objednaná jsem k dr. na příští týden, ale jsem z toho nesvá…v únoru jsem vysadila HA, MS po vysazení dorazila 10.2 a od té doby nic…pořád mě pobolívá v podbřišku jako před ms, ale ta nedorazila..bolest není furt ale třeba dva dny a pak nic a pak třeba 3dny pokoj…do toho všeho špiním třeba týden v kuse pak dva dny nic…začala jsem brát femigard+piji sypaný kontryhelový čaj, zatím mám za sebou 10dní :roll: omlouvám se, ale jsem už z toho zoufalá, do toho se snažíme o mimi teda jen krátce, takže na to nijak nespěcháme, spíš aby bylo tam dole vše v pořádku a naše plánování se neprotáhlo :roll: díky za rady a podporu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

10.4.17 09:04

Ahojky a těhotenský test sis dělala…pokud bys totiž byla těhotná mohlo by to být třeba mimoděložní…nebo naopak zahnizdování…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
10.4.17 09:08

@nelinka204 dělala jsem jich několik naposledy teď v sobotu, ale všechny negativní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 09:18

Tak to asi těhotná nebudeš…pač podle toho jak jsi měla poslední ms tak by jsi byla tak 8-9tt to už by byl test pozitivní…i když ono záleží jak jsi měla cykly před HA…mohla jsi mít ovulaci později…já poprvé i po druhé otěhotněla hned po ms…žádný 14 - 16 den pač jsem měla cykly nepravidelné 22-28 dní spíš 23 dní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
10.4.17 09:33

@nelinka204 Před HA jsem měla cykly třeba 40-50dní…ale byla jsem na začátku března u dr a ta mi řekla že dle uz bych to měla do týdne dostat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 09:51

A zatím nedostala…to je záhada…no uvidíš co ti příští týden řekne dr…možnost těhotenství také je ale…já brala HA 12 let a jak jsem jí vysadila neměla jsem ms třeba i 3 měsíce…potom jsem chodila na injekce a cykly se srovnaly…potom zase začaly být trátké…tři roky jseme se pokoušeli otěhotnět a když se to mělo začít víc řešit tak zjistili, že jsem už v 7 tt…no uvidíš každá jsme jiná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
10.4.17 11:11

@nelinka204 to máš pravdu, slyšela jsem samou chváli na femigard na neposlušný cykly :lol: tak uvidíme jaký to bude mít účinky a co taky řekne dr :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama