Špinění a zapomění HA

Anonymní
6.1.20 12:16

Špinění a zapomění HA

Zdravím☺️
4.1. jsem si zapomněla vzít HA v 1. týdnu. (užívám tri-regol už přes 2-3 roky) Vzala jsem si ji až po uvědomění asi kolem půl 12 večer, jindy užívám kolem 10. dopoledne. Začala jsem lehce špinit, ale dnes to dost zesílilo. Pauzu dělat nechci, když jsem ji měla před týdnem. Je možné si v lékárně něco zakoupit, abych přestala krvácet? Bojím se, že to takto budu mít až do pauzy a to úplně nechci. Poradila bych se s mým doktorem, ale přestěhovala jsem se a ještě nemám zařízeného jiného. Předem děkuji za odpovědi a rady☺️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42
6.1.20 13:49
@Anonymní píše:
Zdravím☺️
4.1. jsem si zapomněla vzít HA v 1. týdnu. (užívám tri-regol už přes 2-3 roky) Vzala jsem si ji až po uvědomění asi kolem půl 12 večer, jindy užívám kolem 10. dopoledne. Začala jsem lehce špinit, ale dnes to dost zesílilo. Pauzu dělat nechci, když jsem ji měla před týdnem. Je možné si v lékárně něco zakoupit, abych přestala krvácet? Bojím se, že to takto budu mít až do pauzy a to úplně nechci. Poradila bych se s mým doktorem, ale přestěhovala jsem se a ještě nemám zařízeného jiného. Předem děkuji za odpovědi a rady☺️

Ahoj, myslím, že by to mělo zmizet.pri vynechání tablety je to prý běžný, někde jsem to četla. Takže hlavně klid.. Pokud to do pár dnů nezmizí je potřeba to začít řešit ale určitě by mělo. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat