Špinění mimo cyklus při braní HA

9
9.2.16 18:45

Špinění mimo cyklus při braní HA

Ahojky, vím že tu podobná témata jsou ale nedočetla jsem se tam ve své podstatě nic.

Takže k mému problému, již delší dobu beru HA (cca 5 let), moji současnou mám zhruba 2,5 - 3 roky, beru tu s nejnižší dávkou hormonů. Posledních 5 - 6 měsíců se mi stává, že začnu špinit cca týden před očekávanou menstruací, trvá to asi 2 dny, pak to přestane a menstruace nastoupí v čas kdy má (mohlo by to být ovulační krvácení, které ovšem při braní HA být nemá). Prášky se snažím brát zhruba ve stejnou dobu a zažívací potíže jsem neměla.

Jeden měsíc jsem to přisuzovala braní antibiotik, ale pochybuji že by mi to takto rozhodilo na 5 měsíců 8o Ve stresu jsem téměř pořád, někdy víc, někdy míň a takové problémy jsem nikdy neměla. Na prohlídce jsem byla snad 2× a pokaždé bylo vše OK, doktorka mi dělala stěry i ultrazvuk. Už jsem si pro jistotu dělala i 2× těhotenský test a nic :D

Teď tam musím jít znovu pro recept pro další platíčko HA a tak si říkám jestli není na čase ji vyměnit za silnější. Protože po zdravotní stránce jsem v pořádku, takže gynekoložka nemá moc co se mnou udělat.

Máte s tím některá zkušenosti? Pomohla Vám změna HA, popřípadě něco na upravení cyklu? Se svoji starou HA jsem byla do teď spokojená, z těch silnějších mě hrozně bolely prsa :( Případně jakou užíváte HA a jak jste s ní spokojené, nepřibíráte, nemáte změny nálad, migrény? Otěhotnět se zatím opravdu nechystám :D

Děkuji za názory a rady, vím že to nejlépe vyřeším se svoji doktorkou, ale chtěla bych mít i přehled jak to řešili ostatní :) Uvažovala jsem i o vysazení HA a jiné ochraně, ale HA je pro mě asi nejpohodlnější a nejbezpečnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22802
9.2.16 18:59

Na mě takhle antibiotika působí, dokonce i ty přírodní (lichořeřišnice). Už jsem myslela že změním značku, ale nakonec se to umoudřilo. Ale už se mi to stalo dříve, vždycky po cca 2 letech jedné HA jsem začala špinit na konci plata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama