Špinění mimo menses a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pocker
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 06.08.19 08:40
Špinění mimo menses a kojení

Ahoj holky, poslední 3 cykly mám mimo menses velmi časté špinění. Velmi mě to trápí, protože nevím kdy to zase příjde a teď vlétě je to velmi otravné. Menses mám kolem 25-30 dne, trvá týden. Ještě než se to rozjede tak týden před začínám špinit. Pak menses skončí, týden nic a pak zase 3 dny špinění..Pak je chvíli klid a jede se nanovo..
Byla jsem s tím u lékaře a ten mi řekl, že s tím se nic nedá dělat když kojím.
Nedá se to upravit nějak přírodně, poradí někdo co s tím? Děkuji.

Reakce:
suzka1
Kecalka 347 příspěvků 06.08.19 09:26

Měla jsem tohle x let pred tim, než jsem otěhotněla. Je to vliv hormonu, takze pokud kojis, tak asi do tebe nechce cpát hormony.. Bohužel nic neporadim, budeš muset asi počkat, až přestaneš kojit :think:

Kresatkovi
Povídálka 23 příspěvků 06.08.19 09:32

Taky kojím a mám to samé. Nedělám s tím nic. Dá se brát antikoncepce, která je určená při kojení, pak by se nemělo vůbec krvácet, ale pořád jsou to hormony.

besynka
Nováček 5 příspěvků 06.08.19 16:33

Jsem 3 měsíce po porodu a menzes mám snad 14 dní…taky plně kojím. HA jsem užívala a krvacela jsem i přes ní, tak jsem s ní třískla, sex s menzes stejně není vhodný… Též mě to v těch vedrech štve, ale asi budem muset vydržet :nevim:

pocker
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 07.08.19 07:15

No právě že je léto, doba koupání, dovolených a k tomu dlouhá menses je otrava. Nemůžu si dopředu naplánovat koupák, prostě nic. Ale tak ještě týden a pak se máme podle počasí nachystat na podzim :?

Váš příspěvek
Reklama