Špinění od ovulace do menstruace

24.9.21 16:25

Špinění od ovulace do menstruace

Ahoj, několik let mě trápí špinění před menstruací. Po vysazení HA jsem špinila od 22DC do menstruace a teď po
3,5 letech jsem se postupně dostala na špinění už od 15DC. Postupně se k menstruaci zesiluje. Ovulaci mám cca. 12DC. Ta i menstruave je pravidelná. Neměla jste některá podobné prohlémy a co Vám na to pomohlo, případně jakým směrem se vydat? Na gynekologii mám vše v pořádku, Utrogestan ani Duphaston mi nepomohl, ale hormonální profil mi nedělali. Zkoušela jsem všechny možné byliny, gynex, ascorutin aj. ale bez výsledku. K HA bych se ideálně nechtěla vracet, ale za jejího užívání to víceméně „drželo“. Předem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1202
24.9.21 18:32

@clairinaaa ahojky, bohužel vím jak se cítíš :roll: po vysazení HA mám stejný problém (už je to 2,5 roku) :roll: vyzkoušela jsem skoro všechno, nejdřív přírodní doplňky, čaje a vitamíny. Nic nezabíralo. Teď od ledna už beru Utrogestan a špinění je sice slabší, ale pořád nejsem úplně čistá od ovulace do ms. Po gynekologické stránce jsem v pořádku a jelikož se už delší dobu snažíme o mimi, tak od léta chodím do Sanusu (centrum asistované reprodukce), tam proběhlo vyšetření krve a taky všechno bylo v pořádku. Doktor na špinění nějak extra nereagoval :nevim: vím, že jsem ti nepomohla, ale aspoň víš, že nejsi sama s tímhle trápením :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.9.21 11:01

@Nutella7 Děkuji. Je dobré vědět, že v tom nejsem sama :) Mně doktorka dávala možnost i konizovat čípek, jestli ho nemám po ovulaci citlivější. Ale současně mi řekla, že se to před porodem moc nedělá. A navíc mi nedělala hormonální profil, tak pak určitě nechci konizaci, když nevím, jestli mi to vůbec pomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat