Reklama

Špinění v 8tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rozalinka
Kecalka 139 příspěvků 08.10.10 18:00
Špinění v 8tt

Ahojte holky. Včera večer jsem začala špinit, tak jsem dnes mazala k doktorovi. Prohlížel mě i zevnitř a říkal,že se mu zdá vše o.k., pak udělal i UTZ a srdíčko tlouklo. Ráno jsem zašpinila jen při velké a pak celý den jen běžný výtok. Jenže teď jsem zase začala špinit :cry: Když jsem se dr zeptala jestli je to možné, když mám teď období menstruace, řekl,že v žádném případě ne, že se prý perou hormony mezi sebou. Nevím co si o tom mám myslet a hlavně proč jsem zase začala špinit.Klid na lůžku nehrozí, protože mám tříletou holčičku. Ale i přesto se snažím polehávat. Mám strach co bude dál.Máte některá takovou zkušenot, a po jaké době jste přestaly špinit. Prý pokud to není čirá krev, tak se není čeho bát. Jenže i to špinění mě děsí :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Dita01
Echt Kelišová 9819 příspěvků 08.10.10 18:08

Já vícekrát slyšela, že špinění v těhu v době MS je normální ! Ale chápu tvou obavu :hug: já třeba špinila v 17 tt a bylo to po styku a byl to čípek! Kamarádka špinila asi do 5 měsíce pravidelně v době termínu ms :palec:

motomoni
Kecalka 343 příspěvků 08.10.10 18:18

Ahoj, tak já začala špinit v 6 tt. Musím teda říct, že hodně. Trvalo to ještě tak měsíc. Ale myslím si, že to měl nasvědomí utrogestan, který jsem brala.
Nakonec to přestalo a bylo vše v pořádku. Jo a moje kamaráka do ´5 měsíce těhotenství normálně menstruovala.
Tak se nestresuj , držím palečky :kytka:

Rozalinka
Kecalka 139 příspěvků 08.10.10 18:37

Utrogestan mám taky. Vždyť ten by to měl právě všechno zachránit a uklidnit hormony. Musela jsi být v nemocnici?

Nelík 01
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 08.10.10 18:37

Ahoj, já bych řekla že dr pěkně kecá :cert: špinění je v tomto období běžné a v období menzes- ani nemluvě. Krvácela jsem ve 12tt a byla si i poležet v nemocnici kdede mi primář zdělil že je to celkem běžná věc :hug: v prvním těhu jsem měla dokonce pravidelnou MS do 4 měsíce těhotenství. Samozřejmě je vždy lepší jít k dr na prohlídku, ale pokud je všechno OK nevím proč tě takhle straší :cert: držím palečky a přeju hodně sil :hug:

Niky7 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.10 19:13

Bez k dr a ihned na nic necekej radeji zbytecne nez pozde!

Rozalinka
Kecalka 139 příspěvků 08.10.10 19:36
Já tam dnes ráno byla, vše bylo o.k. Prý pokud to není červená krev tak se nic neděje.
Niky7 píše:
Bez k dr a ihned na nic necekej radeji zbytecne nez pozde!

rybička
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 08.10.10 20:03

Pokud je to hnědé, tak ne že by to bylo úplně v pohodě, ale zas tak výjimečné to není. Já špinila v obou těhotenství. Může to být buď hematom nebo jak se mimi zavrtává,tak prasklá žilka. V nemocnici jsem nebyla ani jednou. Důležité je šetřit se. Drž se :srdce: .

vrobca
Hvězda diskuse 52060 příspěvků 08.10.10 21:06

U prvního dítěte jsem špinila v období ms asi první tři měsíce. U druhého pak vůbec. Takže možné to je, pokud jsi v období ms. :mavam:

pistinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.10 21:42

Špinila jsem dvakrát. Moje dr mi hned při zjištění těhu sama od sebe řekla, že kdyby něco, nemusím váhat a mám jet do nemocnice. Takže já jsem jela. Vždycky mě tam zkontrolovali a bylo to v pohodě, bez nálezu, takže utrogestan a být v klidu doma. Alespoň jsem se nenervovala, když mě zkontrolovali. Špinění pak do 24 hodin samo přestalo.

Švagrovou si ale nechali v nemo týden, měla velký hematom, tak aby neprotrhl nějaké ty blány a neodtekla plodovka. Ale vše dopadlo dobře.
Kdyby se to nelepšilo, tak bych šla do nemo na kontrolu pro klid duše :-D
Držím palce, aby to rychle přešlo.

marocka
Kecalka 494 příspěvků 08.10.10 23:04

ahoj, já myslím, že pokud tě doktor prohlídl a nenašel nic závažnýho, tak bych se nebála, já teď při druhém těhu špinila od 9. týdne asi do 14., opravdu jen hnědé špinění, měla jsem utrogestan a pak ascorutin. Pak jsem měla chvíli klid a v 17. týdnu náhlé silné krvácení, pobyt v nemocnici, kde ale nic nenašli a naznali, že je to jen asi jen čípkem. Od té doby už jsem ani nezašpinila a snad už to ani nepřijde. Musela jsem ale přestat zvedat malou a celkově se dost šetřím, doporučuju to samé :-)

Niky7 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.10 14:04

Rozalinko to mi taky rikal, spinila jsem do hneda a nakonec to byla placenta a malem jsem o prcka prisla. Takze bez kdykoliv kdyz ti to zacne, radeji neriskovat:)
Hlavne ze je vse o.k. :dance:

streska36
Nováček 5 příspěvků 10.10.10 10:41
Děkuji;-)

Ahoj maminy,jsem v 7tt prvního těhotenství ve svých 36 letech a z toho vyplývá, že jsem ze všeho vyplašená jak ulekaná vlaštovka… Špinit jsem začala před týdnem a málem jsem se zhroutila. Hned druhý den jsem mazala na gyndu,vše je prý v pořádku, mám dál brát Utrogestan vaginálně a Ascorutin.Že tam původně byly založeny mimča 2, ale to jedno odešlo. Špiním už týden,není to moc velké drama, ale stejně stresuju…Moc mi pomohly příspěvky ve Vaší diskusi, vím, že tento problém nemám sama. Snažím se věřit gyndařce, ale je to těžké…

vrobca
Hvězda diskuse 52060 příspěvků 10.10.10 10:47
streska36 píše:
Ahoj maminy,jsem v 7tt prvního těhotenství ve svých 36 letech a z toho vyplývá, že jsem ze všeho vyplašená jak ulekaná vlaštovka… Špinit jsem začala před týdnem a málem jsem se zhroutila. Hned druhý den jsem mazala na gyndu,vše je prý v pořádku, mám dál brát Utrogestan vaginálně a Ascorutin.Že tam původně byly založeny mimča 2, ale to jedno odešlo. Špiním už týden,není to moc velké drama, ale stejně stresuju…Moc mi pomohly příspěvky ve Vaší diskusi, vím, že tento problém nemám sama. Snažím se věřit gyndařce, ale je to těžké…

Neboj, bude dobře. Ono člověku ani nic jiného nezbývá než doktorům věřit :kytka:

Luuucik
Kecalka 466 příspěvků 10.10.10 15:03
Ahoj,já špinila cca od 6, týdne do 12 týdne,ne nějak moc,ale občas přes den.Když byl čas ´mestruace tak o malinko vic,ted jsem v 15 tydnu a uz nespinim
Rozalinka píše:
Ahojte holky. Včera večer jsem začala špinit, tak jsem dnes mazala k doktorovi. Prohlížel mě i zevnitř a říkal,že se mu zdá vše o.k., pak udělal i UTZ a srdíčko tlouklo. Ráno jsem zašpinila jen při velké a pak celý den jen běžný výtok. Jenže teď jsem zase začala špinit :cry: Když jsem se dr zeptala jestli je to možné, když mám teď období menstruace, řekl,že v žádném případě ne, že se prý perou hormony mezi sebou. Nevím co si o tom mám myslet a hlavně proč jsem zase začala špinit.Klid na lůžku nehrozí, protože mám tříletou holčičku. Ale i přesto se snažím polehávat. Mám strach co bude dál.Máte některá takovou zkušenot, a po jaké době jste přestaly špinit. Prý pokud to není čirá krev, tak se není čeho bát. Jenže i to špinění mě děsí :roll:
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tornádo Tomicová! Měla být outsiderem, teď je hvězdou StarDance. Co řekli porotci?

Jakmile vyšlo najevo, že se jednou ze soutěžících deváté řady StarDance má... číst dále >

Příště se uvidíme na Mikuláše a třeba Řepka přijde s čertem, řekl obhájce. Myslel tím Kačku?

Poté, co skončil soud s obžalovaným Tomášem Řepkou a byl odročen na 6.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >