Spodné prádlo od partnera

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.12.21 20:02

Spodné prádlo od partnera

Dobrý večer. Kupujú vám vaši priatelia(manželia) spodné prádlo len tak pre potešenie?
Ten môj mi občas kúpi niečo hlavne tanga ktoré veľmi nenosím, ale dá mi to zo slovamy ze jemu sa také zapáčili keď ich videl v obchode :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4847
17.12.21 20:05

Ne. Manžel mi nikdy spodní prádlo nekoupil a troufám si tvrdit, že v obchodě se spodním prádlem ani nikdy nebyl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29361
17.12.21 20:06

Me jednou objednal podprdu, byla mi velká a vůbec neseděla, takže to bylo jednou a naposled, je poučen a už to nezkouší :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
17.12.21 20:08

Bývalé partnerce jsem spodní prádlo občas vybíral a celkem jsem se i trefoval do jejího vkusu. Win-win. :D Takže ano. Přijde mi to normální a baví mě to. Co mi moc oukej nepřijde, je když chlap prádlo vybírá jen podle sebe a partnerce to nutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9709
17.12.21 20:10

Ne, nekupuje. Ani sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27251
17.12.21 20:13

Kupoval, má mě v oku, zná můj vkus. Od něj jsem měla nejlepší kusy. No a pak mi začala prádlo šít kamarádka a od té doby má smůlu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3666
17.12.21 20:22

Můj oblečení ani prádlo nijak výrazně neřeší, takže taky NE, nekupuje. A proč se ptáš? Tobě to vadí, že ti nosí tangáče?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43158
17.12.21 20:26
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Kupujú vám vaši priatelia(manželia) spodné prádlo len tak pre potešenie?
Ten môj mi občas kúpi niečo hlavne tanga ktoré veľmi nenosím, ale dá mi to zo slovamy ze jemu sa také zapáčili keď ich videl v obchode :)

Ne. Svoje bavlněné gaťky si kupuji zásadně sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
17.12.21 20:51

Tak jako pomaha mi s vyberem, a jednou k narozeninam mi koupil takovy erotictejsi jemnejsi overal, trefil prekvapive i velikost a myslel pritom i na tehotenske brisko :lol: ale kalhotky by mi asi jen tak sam od sebe nekoupil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1783
17.12.21 21:45

Podprdu by si netroufl a nějaký spoďáry už jsem dostala, ale nijak extra úspěch to nemělo, takže se to už neopakuje. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
17.12.21 21:58

My jsme ve fázi, kdy musím kupovat já jemu spodní prádlo. :mrgreen: A ne protože chci, aby se mi předvedl, ale aby nechodil v ďůravém. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2172
17.12.21 22:06

Kupuje mi kalhotky/tanga, ty kvalitnější, většinou k Vánocům, ale podprsenku si fakt netroufne.
Jo…. A ještě mi kupuje dámský trencle, ve kterých ráda spím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat