Tyto šaty do ND?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
33
16.11.21 19:35

Tyto šaty do ND?

Prosím o radu. Jsou tyto šaty vhodné do Národního? Nebyla jsem tam už asi 10 let a vítala bych (zvlášť teď na mateřské :jazyk: ) příležitost obléct si hezké šaty :D
Ovšem okolí mě odrazuje, že dneska se do ND chodí v obyč pouzdrovkách, sukni, někdo v džínách…

Budu za exota? :D
Jedná se o operu. Na činohru by to asi bylo moc…

Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15449
16.11.21 19:39

Na večerní představení opery mi vhodné přijdou. Naopak přijít tam v džínách je vrchol buranství. Bohužel i ty džíny tam potkáš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
978
16.11.21 19:41

Ja bych v nich sla klinde i do obycejneho mestskeho divadla. Exoti jsou ti, kteri prijdou v dzinach. A to jsem si teda myslela, ze by je do narodniho nepustili!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
16.11.21 19:41

Hezký, nic přehnanýho, vzala bych si je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1131
16.11.21 19:45

Jsou hezké, klidně v nich běž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15449
16.11.21 19:49

@Markétka111 Bohuzel pustili. Klidně na vánoční balet. Nevěřila jsem vlastním očím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2619
16.11.21 19:50

Jsou krásné a vždy je lepší být v oblečení, které je o třídu výš než přijít oblečen v něčem o třídu méně. Vem si je a užij si to! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
16.11.21 19:53

Pěkné šaty, pořád lepší být overdressed než underdressed :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
16.11.21 19:53

@Markétka111 Taky bych řekla. Prý ale zvlášť na balkonech to tam jsou samé džíny a batoh…

Za sebe si myslím, že není problém být „overdressed“, zároveň ale nerada nějak moc v tomto smyslu vyčnívám.
I červená barva je teda trochu mimo mou komfortní zónu, ale chci zkusit něco nového:).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7017
16.11.21 19:54

Musím jen souhlasit,, šaty jsou krásné a vhodné :palec:. Užij si to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2111
16.11.21 19:57
@helen7 píše:
Prosím o radu. Jsou tyto šaty vhodné do Národního? Nebyla jsem tam už asi 10 let a vítala bych (zvlášť teď na mateřské :jazyk: ) příležitost obléct si hezké šaty :D
Ovšem okolí mě odrazuje, že dneska se do ND chodí v obyč pouzdrovkách, sukni, někdo v džínách…

Budu za exota? :D
Jedná se o operu. Na činohru by to asi bylo moc…

Děkuji :srdce:

Určitě ANO. Šaty jsou překrásné! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3377
16.11.21 20:02

Vhodné určitě jsou. Ale příprav se, ze budeš asi jediná, kdo tam bude mít “velkou večerní” :lol: A ostatně, kam jinam takové krásné saty vynést, než na operu ;) :*

Tak to bohužel proste je, vetsina je těch, co se vhodně oblict neumí a přijde tak, jak jsi psala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
16.11.21 20:11

Vubec nebudes jedina ve velke vecerni :kytka: dobra volba. Na vanocnich predstavenich chodi lidi hezky obleceni i odpoledne, nejenom vecer.
Potkas tam lidi i v dzinach, nebo upletovych pouzdrovkach, saku a tricku atd…ale vetsina bude, jak ma byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103309
16.11.21 20:11
Krásné šaty, krásná popstava.Vem si je a užij si divadlo :kytka:
@nozu píše:
@Markétka111 Bohuzel pustili. Klidně na vánoční balet. Nevěřila jsem vlastním očím…

Do divadla jsem šla ve svátečních kalhotech, žádné rifle nic takového, a v halence, střevíce… a měla jsem blbý pocit jestli nejdu moc obyčejně, no a vedle slečna ty trhané džíny a žabky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3741
16.11.21 20:16

Ano :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu