Dětská zimní bunda

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
114
8.11.21 10:00

Dětská zimní bunda

Ahoj, vybírám pro 4letou dceru zimní bundu. Koukám na značky Didriksons, Husky.. Doporučíte mi značku kvalitní zimní bundy? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3377
8.11.21 10:34

V Zaře mají kvalitní dětské péřovky, to je na zimu úplně nej :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.21 10:35

Reima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
8.11.21 10:50

@Lily-of-the-valley Péřovou nebo s membránou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.21 11:00

Tak záleží co chcete, mám s membránou. Je to proste kvalitní výrobce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21786
8.11.21 11:20

No nepíšeš moc parametrů. Chceš bundu na procházky po městě, na boby, na túry po horách, na parádu? V tomto věku jsem dětem ještě dávala kombinézy, aby jim nelezl sníh pod bundu a byly komplet v teple. Nejlepší jsme měli od Hannah - tenkou, ale teploučkou a nepromokavou. Pro starší děti mívám bundu do školy a do města (nějakou hezčí třeba i s kožíškem, tam moc neřeším parametry jako vodní sloupec apod :mrgreen: ) plus jednu na hory a do sněhu. Paradoxně nám nejlépe vydržely lyžařské bundy z Lidlu, i když jsme měli někdy i kvalitní ze sportu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20276
8.11.21 11:25
@Semtex píše:
V Zaře mají kvalitní dětské péřovky, to je na zimu úplně nej :srdce:

Ledovka možná tak na suchou zimu, ale na tradiční českou zimu nad nulou, kdy i prší, je dost na nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20276
8.11.21 11:26

@Sheryll čtyřletému dítěti bych do školky a na hory vzala Reimu, klidně bazarovou. Ale ani kombinéza není špatná, pokud ji tedy bude dítě nosit a nenamluví mu někdo ve školce, že je pro mimina.

Příspěvek upraven 08.11.21 v 11:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
8.11.21 11:26

@unuděná Zijeme na vesnici, takze na bobovani atd, do skolky i do města. V zimě chceme jet na hory. Mela jsem představu jedné univerzální. Je to nesmysl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9010
8.11.21 11:33
@Sheryll píše:
@unuděná Zijeme na vesnici, takze na bobovani atd, do skolky i do města. V zimě chceme jet na hory. Mela jsem představu jedné univerzální. Je to nesmysl?

Reima (tam jsi ale přes 2 tis minimálně nejsou neobvyklé ceny ke 4 tis), Alpine Pro, pokud levnější podívej se i na Lídl nebo zkus Tchibo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3377
8.11.21 11:33
@Cuddy píše:
Ledovka možná tak na suchou zimu, ale na tradiční českou zimu nad nulou, kdy i prší, je dost na nic.

Proč? Prave ze v tom lezavym vlhku to drží teplotu nejlépe a člověk se zároveň nezaparuje jako v umělém vláknu. Já sama mám dvě a když prší, beru si deštník :lol: krátkou po zadek nosím už teď, takovou buřtíkovou, a na větší zimu mám perovy kabát ke kolenum. Klidně bych užila ještě nějakou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
8.11.21 11:35

@ludmilaadamkova Mám strop 3tis., kouknu na tu Reimu, musím se v té značce zorientovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20276
8.11.21 11:36
@Semtex píše:
Proč? Prave ze v tom lezavym vlhku to drží teplotu nejlépe a člověk se zároveň nezaparuje jako v umělém vláknu. Já sama mám dvě a když prší, beru si deštník :lol: krátkou po zadek nosím už teď, takovou buřtíkovou, a na větší zimu mám perovy kabát ke kolenum. Klidně bych užila ještě nějakou :lol:

A čtyřletému dáš do školky také deštník?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20276
8.11.21 11:36

@Sheryll kolik měří?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
8.11.21 11:40

@Cuddy Nějakých 114 -115cm. Je hodně vysoká