Reklama

Spodní řady dráždí oko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

skajj
Nováček 3 příspěvky 01.02.18 10:01
Spodni rasy drazdi oko

Dobrý den, mám 5ti měsíční holčičku a od narození má dost citlivá očíčka na světlo. Poslední dobou si je často mne a trvá jí dlouho než je po ránu otevře. Nemá je červená ani jí nehnisají, ale všimla jsem si, že jí spodní řasy zasahují do oka, rostou jí směrem nahoru. Nemáte s tím některá zkušenosti? Zda se to upraví samo nebo případně, jak to řešit? Musí to být pro ní dost nepříjemné, je kvůli tomu i často protivná :(

Reklama

Reakce:

MáškaMarie33
Kecalka 187 příspěvků 01.02.18 10:53

Může se jednat o tzv Entropium, pokud se neléčí, v konečném důsledku vede k poškození rohovky. Určitě to řešte s oftalmologem.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >