Spodní řady dráždí oko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

skajj
Nováček 3 příspěvky 01.02.18 10:01
Spodni rasy drazdi oko

Dobrý den, mám 5ti měsíční holčičku a od narození má dost citlivá očíčka na světlo. Poslední dobou si je často mne a trvá jí dlouho než je po ránu otevře. Nemá je červená ani jí nehnisají, ale všimla jsem si, že jí spodní řasy zasahují do oka, rostou jí směrem nahoru. Nemáte s tím některá zkušenosti? Zda se to upraví samo nebo případně, jak to řešit? Musí to být pro ní dost nepříjemné, je kvůli tomu i často protivná :(

Reklama

Reakce:

MáškaMarie33
Kecalka 153 příspěvků 01.02.18 10:53

Může se jednat o tzv Entropium, pokud se neléčí, v konečném důsledku vede k poškození rohovky. Určitě to řešte s oftalmologem.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama