Spolehlivý test

Anonymni
4.10.08 23:15

spolehlivy test

Ahoj, mam otazku - ktery test je podle vas spolehlivy? Jsem den po dni ocekavane MS, nemam zadne tehotenske priznaky(ale nutno rici, ze ani priznaky ocekavane MS), mam uz jedno dite, ale to jsem o svem tehotenstvi vedela jiste podle nezamenitelnych priznaku, ted je to jine, nevim. Dnes jsem si udelala dva testy, na obou je do tri minut viditelna velmi slaba, ale zretelna druha carka. A proc to pisu - chci si zitra udelat test z ranni moci, potrebuju totiz jiste vedet, jestli jsem nebo nejsem tehotna - v pondeli jsem na pracovisti, kde tehotne proste pracovat nemohou, nevyvleknu se z toho a kdyz, tak to vsem hned dojde. Pokud jsem tehotna, musim to v praci neprodlene nahlasit, ale samozrejme to nechci rikat jen pri podezreni, chci si byt vice jista.
Dnes jsem pouzila Mammatest, jaky jiny byste mi doporucili, zitra ho nebo je hned skocim koupit? Diky, zatim z pochopitelnych duvodu anonymni.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4471
4.10.08 23:37

Nechej si doporučit v lékárně nějaký co nejcitlivější, ale myslím, že Mamma testy jsou kvalitní. Řekla bych, že jsi těhotná (gratuluji) - i velmi slabá čárka je pozitivní výsledek.
Osobně bych hned v pondělí zašla k lékaři na odběr krve, abych měla jistotu - ale nevím, za jak dlouho jsou z toho výsledky. Třeba někdo má tu zkušenost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.10.08 23:44

Uprimne receno - taky si myslim, ze jsem tehotna. Potrebuju to vedet jisteji uz v pondeli rano, tak se z toho musim nejak vylhat(dozvi se to vsichni) a doufat, ze se nic oskliveho nestane. Moc se mi to ted nehodi / minuly tyden jsem pozadala o zvyseni platu a zmenu pracovni smlouvy / tak z toho asi nic nebude :-) Skoda, chtela jsem si alespon u jednoho tehotenstvi uzit luxusu placene materske dovolene - pracuju 6 let, ale nejak to asi zase nevyjde, zas skoncim jen na rodicaku, alespon uz ted bude dvojnasobny. Uvidime. Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
23923
4.10.08 23:58

Mamatest je velice spolehlivý. Ještě je moc dobrý Combo II, Rapiclear(bacha má předpřipravenou testovací čárku, takovou drážku), Clear blue… Zadej si do vyhledávače těhotenské testy a podívej se. Určitě najdeš ten pravý :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
5.10.08 07:50

U mě vždycky zabodoval Mamatest, nebo Rapiclear. Mamatest má citlivost myslím 20 nebo 25 jednotek a Rapiclear 10 jednotek. Oba zareagovaly v den očekávané MS při odpoledním testování. Pak už to jen sílilo. Citlivější test už asi neseženeš a navíc tahle citlivost je úplně dostačující.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19257
5.10.08 09:09

Ahoj
Mamatest je dostatečně citlivý.U druhého těhu mi ukázal // týden před očekávanou MS.
U třetího taky ještě před očakávanou MS.
Ale pokud chceš potvrzení od dr.,tak zajdi k němu na krev.Ale výsledky budou asi až za týden a myslím,že se to už platí.
Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10468
5.10.08 19:23

Ahoj, výsledky Hcg z krve jsou do dvou hodin (pokud je to odběr statim), nejpozději do druhého dne - vlůastní několikanásobná zkušenost. Ale být tebou tak si test klidně zaplatím, navíc tvé rizikové povolání je dobrý důvod, proč by ti měl lékař odběr naordinovat. Držím palce a hodně štěstí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3128
6.10.08 18:39

Ahojky,
já si koupila ty obyčejné testy (asi jeden stál necelých 40Kč) tří různých značek a všechny vyšly pozitivně, a to jsem byla asi 4týdny těhu. V lékárně mi magistra říkala, že je zbytečné kupovat ty drahé testy.
Pak mi to do týdne potvrdily i krevní testy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.10.08 10:14

Ahoj,dneska mam 5 dnu zpozdeni,vcera jsem testovala s testem Best 2,ale az odpoledne,vysledek byl negativni.Dneska jsem na testovani zapomela,dlouho jsem spala.Myslite ze i kdyz byl test odpoledne negativni,muzu byt i pres to tehotna?

• Nahlásit
  • Citovat
3148
8.10.08 14:22

Já jsem taky testoval odpoledne a nic, pak tedy z raní moči, a byly tam 2- jedna sice šíleně slaboučká, ale byla tam. Zkusím zase zítra. Doufám, že tam bude zase. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.15 17:37

zprava

Ahoj jestli chces vazne vedet jestli si telotna zajdi si k doktorovi to mas vzdycky jiste

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7266
26.4.15 18:00

Myslím, že od roku 2008 už opravdu zjistila, zda těhotná byla nebo ne :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
26.4.15 19:12

ClearBlue Digital ten je hodne presnej ale je trosku drazsi a jen chci rict, ze rada k doktorovi tak neplati vsude, napr v UK te doktor nevezme driv nez kolem 10tt - 12tt pokud tam zajdes tak ti doporuci tehotenskej test z lekarny a kdyz krvacis tak rekne ze to se stava a ze mas pockat az se to uklidni :D :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
27.4.15 12:17

Ahoj tak já jsem měla dostat MS kolem 15.4. a pořád nic :nevim: minulý týden jsem si dělala test v po, st a so a nic :think: no a dneska ráno jsem si udělala test a je tam. Takže asi záleží, kdy došlo k oplodnění. Za 3 týdny skočím k Dr aby mi to potvrdil.
JO a holky narazila jsem v lékárně na test za 290,– který prý rovnou ukáže jestli jste a nejste v jednom okénku a ve druhém vám to ukáže počet dní jak dlouho jste těhotní :think: máte někdo zkušenosti??? já na to koukala ale zatím jsem to nekoupila. Tak by mě zajímalo, zda to opravdu funguje :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama