Reklama

RapiClear

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17856 příspěvků 19.09.08 08:50
RapiClear

Lze brát v potaz druhou slabou čárku, která se ale objeví až po několikati hodinách? Díky za odpovědi.

Jak maminky hodnotí Clearskin RapiClear

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tygr
Kelišová 5264 příspěvků 19.09.08 09:18

Tak mě se loni druhá objevila po limitu cca 10 min. a nic z toho nebylo. :?

Osmanka
Závislačka 4229 příspěvků 19.09.08 18:53

Řekla bych, že je to diskutabilní - jednou jsem to měla, ale těhot. to nebylo, ale byl to jiný test. Jednou Rapid taky ukázal čárku po delší době a byla vidět v určitém úhlu a bylo to - doporučuji udělat si dal pár dní další test. S rapidem jsem spokojená.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.08 20:40

tak právě řeším to stejné :D na rapidu jsem čárku jsem včera večer viděla i neviděla, ráno po uschnutí plochy byla slaboulinká, ale byla, dneska večer totéž, viditelnost mizerná a ani nevím, jestli si to nepřibarvuju, tak uvidíme, jak to dopadne… testík jsem si dělala už teď po týdnu jenom proto, že je mi celý den špatně, jinak by mě to ani nenapadlo. u první dcerky mi bylo zle dost, ale až mnohem později. přeju ti hodně štěstí!
martina

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 20.09.08 07:58

Tenhle test má vytlačený pruh v místě, kde se má objevit čárka - asi od vkládání té reakční látky. Pokud je nutné test naklánět a hledat jakýsi stín, tak bych to nebrala moc vážně, bude to stín toho vytlačeného pruhu. Ta matrice je tam vidět už před užitím testu - schválně se podívejte, než ho použijete. Mě už se tyhle stíny objevily víckrát.

Milli

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.08 09:27

nato jsem se bohužel nedívala, nicméně dneska ráno jsem si ho udělala znovu z ranní moči (před tím to byly dva večerní) a čárka naběhla hned :wink:
martina

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17856 příspěvků 22.09.08 14:13
Anonymni píše:
nato jsem se bohužel nedívala, nicméně dneska ráno jsem si ho udělala znovu z ranní moči (před tím to byly dva večerní) a čárka naběhla hned :wink:
martina

gratuluji :) to já jsem zatím pořád na rozpacích…asi musím opravdu počkat jestli to dostanu nebo ne…nekonečný 4 dny :)

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 23.09.08 08:43

Martina - taky gratulace! Pokud naběhla hned, tak t nebude žádný stín, ale pěkný miminko :D

Rybana - tak co, už tam je? Co kdybychom čekaly spolu :D Čekám ms zítra, tak snad si dá pár měsíců pauzu. I když pokud budu kojit jako u Matýska, tak to bude tak na 3 roky.

Milli

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17856 příspěvků 23.09.08 08:45
Milli píše:
Martina - taky gratulace! Pokud naběhla hned, tak t nebude žádný stín, ale pěkný miminko :D

Rybana - tak co, už tam je? Co kdybychom čekaly spolu :D Čekám ms zítra, tak snad si dá pár měsíců pauzu. I když pokud budu kojit jako u Matýska, tak to bude tak na 3 roky.

Milli

Já už radši nic nezkouším, vidím čárky na potkání.. :-D Nechám to uležet do toho pátku a uvidíme :)

ItsGoingToBeOkay
Povídálka 43 příspěvků 23.09.08 10:20
taky jelen

Ahoj ,
ta já už jsem z těch testů taky úplně paf:( .. 8.8. jsem měla menses cca 3 dny .. jenže 22.8. jsem začala krvácet znovu. Dělala jsem si test stínová -jsou i dotěď ale silnější.Jenže jsem si dělala včera RapiClear a na něm byl v limitu jen stínek-dnes ovšem už je tam silnější.Menses mám pravidelný co 28 dní .. ale když bych se řídila podle data 8.8. měla jsem to dostat 5.9 a podle 22.8.- 19.9. -NEDOSTALA. Na gyn.jsem byla v srpnu 22. a vše bylo negat … tak já už tomu nerozumím :( co myslíte?? Jinak mám také snad veškeré příznaky

Díky za odpovědi a názory

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.08 13:41

Holky, tak si představte, že jsem si na prohlídce na gyndě nechala vzít krev a je negativní 8O Tak já tomu taky nerozumím, mám doma min. dva regulérně pozitivní testíky, ač se slabou čárkou, ale prý nic, mám čekat ms. Nakouknu na vás a držím palce, ať to vyjde!
Martina

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17856 příspěvků 23.09.08 13:44

Martino a nemůže se to nějak dát prokázat třeba později? Já se na ty testy asi opravdu vyprdnu…zbyteč­ný nervy…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.08 13:46

ItsGoingToBeOkay - já bych na tu gyndu ještě jednou zašla, proč ne?! Jestli je to měsíc, co jsi tam byla, mohlo se spoustu změnit… K těm příznakům - já jsem si ten test dělala vlastně hlavně proto, že mě začala nepřetžitě bolet děloha, vaječníky a bylo mě celodenně špatně, prostě jsem se cítila jak u dcery v 7tt, sice mi to přišlo brzy, ale červík hlodal, ani jsme to neplánovali tak brzo, tak jsem nebyla nijak psychicky upnutá otěhotnět. No a k tomu ten pozitivní testík. A krev bez nálezu, nějak si to tělo se mnou zahrává :-)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.08 13:50

RyB - no já opravdu nevím… dr. mně včera vyšetřil vnitřním utz a řekl, že je ale brzo, aby cokoliv po 12 dnech od styku viděl, že spíš vidí, že je všechno v normě, bez cyst apod. a že máme dvě možnosti - počkat na cyklus nebo vzít krev - tak jsem byla zvědavá, to je jasné, no a sestra mi ráno řekla, že je negativní. tak jsem získala dojem, že krev by měla být 100%. Jestli to máš dostat za chvilku, tak asi opravdu vydrž, i když je den jako sto, protože sama koukám, jak se to tak stane…
 Ma.

ItsGoingToBeOkay
Povídálka 43 příspěvků 23.09.08 13:59
Anonymni píše:
ItsGoingToBeOkay - já bych na tu gyndu ještě jednou zašla, proč ne?! Jestli je to měsíc, co jsi tam byla, mohlo se spoustu změnit… K těm příznakům - já jsem si ten test dělala vlastně hlavně proto, že mě začala nepřetžitě bolet děloha, vaječníky a bylo mě celodenně špatně, prostě jsem se cítila jak u dcery v 7tt, sice mi to přišlo brzy, ale červík hlodal, ani jsme to neplánovali tak brzo, tak jsem nebyla nijak psychicky upnutá otěhotnět. No a k tomu ten pozitivní testík. A krev bez nálezu, nějak si to tělo se mnou zahrává :-)

děkuji za odpověď,
já ho dělala také hlavně kvůli tomu a také té nevolnosti a bolesti páteře ptal se mě na to neurolog. // trvají celý měsíc ..

už mám strach jít na gyndu,pač všichni ze mě dělají vola že to mám vsugerované,přitom já to neplánovala.Nej­lepší kamarádka mi řekla že jsem psychopat že testy stále dělám,přesto,že mudra řekla že by testy se slabou čárkou nepovažovala za pozit.Ale nějaký důvot // musí mít a když jsem byla bez nálezu cyst apd.Navíc když jsem tam byla mohla jsem být teprv 1-2 týden .. takže jsem mohla mít nízké hodnoty,no ne?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >