Spolubydleni, nájem, Ostrava

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.11.21 09:01

Spolubydleni, nájem, Ostrava

Ahoj, zoufalí lidé dělají zoufale věci, takže.. mám 15leteho syna, studenta ss v Ostravě. Doteď ubytování u otce, ten má bohužel problém s alkoholem, což jsme netušili. Včera došlo k fyzickému napadení syna, takže další pobyt tam už nelze- zasahovala PČR. A teď k problému. Internáty beznadějně obsazené, minimálně do pololetí. Shanim ubytování, je jedno zda spolubydleni, nájem, podnájem atd. Lokalita nerozhoduje, cena do 6 tis vc služeb. Kauce není problém. Smlouva na mé jméno. Syn je zcela samostatný, spolehlivý, výborný student. Pokud o něčem víte nebo máte prostor k pronájmu, napište prosím zde, zkontaktuji vás. Anonym, páč tímto se prostě chlubit nelze. dekuji za jakoukoliv pomoc :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
198
5.11.21 10:11

Kamarádka má volný byt k pronájmu 3+1 v Havířově 10 min pěšky od vlakové stanice.
Zatím ho nikde neinzeruje. Požaduje prý 10200 kč včetně služeb na dva lidi, takže kdyby si syn někoho k sobě na spolubydlení našel, nájem na jednoho by byl 5100kč. V případě zájmu mi napište soukromou zprávu a já bych vám na ni předala kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
5.11.21 13:03

Napiste mi na mail: adresanova@seznam.cz a uvedte tam i svuj mobil. Pokud mozno jeste dnes v patek, jelikoz manzel chce rozjet reko od soboty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat