Reklama

sporťák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 23.02.09 13:14
sporťák

Ahoj.Od kdy mohu dát miminko do sporťáku?Mám kočárek Red Castle.Má tak tři polohovací polohy- sed,polosed a leh.Díky

Reklama

Reakce:

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 23.02.09 13:18

Ahoj,
kocarek neznam, ale detska fyzioterapeutka mi rikala, ze v podstate cim pozdeji, tim lepe. Nebo u toho sportaku mas uplny leh, jako v korbe?
V podstate, dokud se ti vejde do korby, tak ho tam muzes nechat, proc ho davat do sportaku, zvlaste v zime, ze jo 8) Treba Domca jezdi v hlubokym porad, planuju presedlat tak nekdy v breznu, ale on je teda malej :wink:
Ovsem vim, ze nekdo mimi do sportaku dava, ze v korbe silene rve :wink:

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 23.02.09 13:30

Ahoj, my měli malou ve sporťáku asi od 5ti měsíců, ale to bylo léto. Samozřejmě tam ležela… Já myslím, že to vyjde na stejno,když leží, ale kvůli zimě bych počkala.

terik
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 23.02.09 13:45

Ahoj,

meli jsme stejny kocarek a davali jsme do ni dcery od 5ti mesicu, kdyz byl na nejnizsi polohu. On je dost do lehu, takze bych se nebala. Spis neni moc na zimu, tak bych ditko poradne zachumlala, kdyz je tak otevreny.

Terik

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 23.02.09 13:55
sporták

Já ho tam nechci dát teď.Myslela jsem tak v květnu,to nám bude 7 měsíců.Ale nevím zda nebude vadit když ještě nebude sedět.Dala bych ho do tý polohy na leh.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 23.02.09 14:15

Ahoj, myslím, že pokud se ti miminko vejde do korby a můžeš jí polohovat zádíčka, aby mohlo koukat ven, tak jej přes zimu nechej v korbičce. Nám je 8 měsíců a malýho jsem do minulého týdne měla v korbě. Ted marodí, ale pak už bude muset do sporťáku. Souhlasím, že přes zimu (zvláště tu letošní) čím déle do sporťáku, tím líp. :D

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 23.02.09 14:25
sporťák

Tak jo díky.Tak brzké uzdravení.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >