Spotřeba toaletního papíru

Anonymní
24.5.21 14:38

Spotreba toaletaku

Ahoj, mozna trosku usmevna otazka, ale jakou mate spotrebu toaletaku ve dvouch?? Ja dneska vynasela po vikendu kos z wc a byly tam tri prazdne rulicky a ta nacata tak v pulce. Manzel si rad potruni, ale prijde mi, ze ten papir tam snad ji nebo co :lol:. Nekdy jasne ze s nim vytru kdyz se kocour vydavi z kytek, ale prijde mi ze tu spotrebu ma muz fakt obri!!!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12816
24.5.21 14:44

Tak mu vytírej řiť rukou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26011
24.5.21 14:48

A vlhčený nepoužíváte? Ten suchý je občas na některé úkony nevhodný a je zbytečně velká spotřeba. :nevim:
Jako je to vtipný dotaz..
Ale já mám taky pocit, že furt jen řeším zásoby toaleťáku :mrgreen: ale my jsme doma čtyři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 14:49

:mrgreen: Nějak nemám potřebu to měřit, ale ta představa muže, jak si dá toaleťák na svačinku, mě fakt pobavila. :lol: Ale pamatuju si, že na střední (tam byl toaleťák společně pro všechny kabinky) si kamarádka taky vždycky namotala snad 3/4 roličky, tak mě to celkem udivovalo, na co. Neptala jsem se, bylo mi to trapné. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
54209

To je opravdu záležitost, kde se nevyplácí šetřit  8).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652

Ve dvouch 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
24.5.21 14:51

Jinak teda manžel chodí na velkou v práci, takže tam ušetříme :lol: často i do sprchy :mrgreen: teda jako se osprchovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1674
24.5.21 14:54

Já třeba taky celkem mám velkou spotřebu, protože mně fakt se nestačí utrit ani po malé dvouma ctvereckama, přijde mne, že se utiram skoro rukou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 14:58

@andelka83 vlhceny jsme zkouseli ale to muzi naskakala po dni vyrazka :oops: :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 14:59

@beneskat ted kdyz jste to zmimila, tak je fakt, ze pres tyden tak spotreba neni tak velka, jak o vikendu :D

• Citovat
  • Nahlásit
1232
24.5.21 15:00

Tak když koupíš ty levné, které jsou 1vrstvé nebo trochu ty lepší 2vrstvé, tak moc dlouho nevydrží. Musíš se taky dívat kolik útržků je v ruličce :lol:
Toaleťak za par kaček máme taky na chvíli, když koupím nějaký ten lepší 3vrstvý, tak fakt vydrží o dost déle.
Ale já se popravdě tímto moc nezabývám. Většinou nakupuji u nás v sámošce a tam není moc co vybírat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10888
24.5.21 15:01

Hele, my jsme tohle téma řešily jednou s holkama v práci a přišly jsme na to, že většina chlapů si namotává vrstvu toaleťáku do mísy, aby jim to padající houno neobstříklo kaďák, jak žbluňkne. Dělaly jsme domácí průzkum :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2588
24.5.21 15:01

Úsměvná otázka 😁ale asi to neřeším je mi to jedno 😁kupujeme velké balení 0o 16 rulich a ani to nijak nepozoruji že to mizí rychle 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
24.5.21 15:02

Jsme 3 a dávám nový každý druhý den. Ségra, také jsou 3, spotřebuje tak 1 roli za týden - nechápu :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 15:03

@Markéta188 kupuji v makru od lintea. Myslim ze tam je 24 roli a za 10 dnu muzu jet znova :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat