Srandy k šedesátinám

242
18.1.14 12:02

Srandy k 60-tinám-jaké?

Ahoj holky, prosím o radu a pomoc! Moje maminka za chvíli staví své 60-té narozky a já bych jí chtěla něco vymyslet - nemyslím dárek, ale nějakou srandu na oslavu, kde bude dost lidí:). Třeba přečíst vtipnou báseň, udělat scénku, prostě cokoli co pobaví a maminku třeba i potěší i dojme. Máte nějaké zkušenosti? díky!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2037
18.1.14 12:11

A jak je tva mamca zalozena? moje mamca je takova rockerka, tak mou by potesila kapela. ja mySlim, ze at ji usporadas cokoli bude dojata, ze sis s tim dala praci!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
rebeccca
18.1.14 12:15

Bude tam dost chlapů? i postarších?

  • Citovat
  • Upravit
rebeccca
18.1.14 12:20

@mokan jednou jsem viděla něco takového byla to sranda :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
nikol.ondrášovka
18.1.14 12:20

Ja dam mamce dort s marcipanovou 40

  • Citovat
  • Upravit
242
18.1.14 12:22
@rebeccca píše:
Bude tam dost chlapů? i postarších?

ano, bude tam asi 10 chlapů v jejím věku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
242
18.1.14 12:23
@Measmille píše:
A jak je tva mamca zalozena? moje mamca je takova rockerka, tak mou by potesila kapela. ja mySlim, ze at ji usporadas cokoli bude dojata, ze sis s tim dala praci!

mamča má sice 60, ale není to žádná stará baba :). Velmi ráda tancuje a baví se. A kapelu tam už budeme mít takže ta bude bohatě stačit :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
rebeccca
18.1.14 12:24
@mokan píše:
ano, bude tam asi 10 chlapů v jejím věku :)

to by ty labutě byly super :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
2037
18.1.14 12:26

Me se libi odkaz od rebeccci -je to slusnej umeleckej zazitek!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
242
18.1.14 12:27
@rebeccca píše:
to by ty labutě byly super :mrgreen:

jenže těžko to nacvičím dopředu s pozvanými hosty… to prostě nejde aby strýčkové XY jezdili na zkoušky :). Mám k dispozici max. svého muže, 2 bráchy a švagrovou :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2041
18.1.14 12:30

Něco jako svatební tombolu :kytka: jen něco doma pohledat :think: :mavam:

jazykový kurz dle vlastního výběru – lízátko
osobní strážce – váleček na těsto
dívčí sen – klobáska
výlet do Tater – tatranky
puzzle pro náročné – strouhanka a rohlík
invaze z vesmíru – mražený hrášek
výlet do Alp – Alpa v polystyrénu
bublifuk pro celou rodinu – jar
cestovní příbor – čínské hůlky
pirátův sen – prázdné CD
vysněná cesta pro dvě osoby – dva prášky na spaní
poznávací zájezd pro dva – dvě jízdenky na MHD
košík plný hub – košík s houbičkami na mytí nádobí
vyhlídkový let – Redbull
zlaté dědictví – paštika Májka a čtvrtka chleba šperky pro businesswoman – náhrdelník z kancelářských sponek
sada kol – 2× Coca-cola
sušička na prádlo – prádelní šňůra a kolíčky
přenosný sprchový kout – malý rozprašovač
zájezd pro dvě osoby – katalog z cestovní kanceláře
poznávání Vysočiny – šiška salámu
spodní prádlo Brigitte Johnson na svatební noc – kalhotky XXL s kytičkama čínský porcelán – umělohmotný kelímek, tácek a příbory

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
rebeccca
18.1.14 12:30

@mokan nemusí to být přímo hosté, stačí poprosit nějaké kamarády aby přišli „zatančit“… :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
24392
18.1.14 12:37

My jsme do fotorámečku naskládali fotky od doby kdy byl ten dotyčný člověk malý a dál pokračovali s fotkami jak šel život. Tak jak přibývali do rodiny další členové

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24392
18.1.14 12:40

A na oslavě to můžete pustit přes televizi, aby to všichni zúčastnění viděli

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24292
18.1.14 13:03

K té tombole - romantická večeře pro dva (dvě svíčky, sirky, a dvě instantní polévky, co se jen zalijí do hrníčku)

Příspěvek upraven 09.10.14 v 10:04

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný