Srovnává mě s ex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.6.22 22:18

Srovnává mě s ex

Jsme spolu půl roku a dneska na můj dotaz, kdy spolu budeme bydlet řekl, ze neví, že me srovnává s ex a ze mu s ni asi bylo lip…. :,(

Byli spolu 8,5 let, on ji podvedl, ona mu odpustila a on od ni stejně odešel. Prý jsou v kontaktu.

Jsem z toho úplně ale úplně v haji a nevím co dělat. Zeptala jsem se jeszli tedy končíme tak prý ne, že já ho určitě taky srovnávám s ex (což není pravda) a že neví co bude 8o

Co mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
318
25.6.22 22:20
@Anonymní píše:
Jsme spolu půl roku a dneska na můj dotaz, kdy spolu budeme bydlet řekl, ze neví, že me srovnává s ex a ze mu s ni asi bylo lip…. :,(

Byli spolu 8,5 let, on ji podvedl, ona mu odpustila a on od ni stejně odešel. Prý jsou v kontaktu.

Jsem z toho úplně ale úplně v haji a nevím co dělat. Zeptala jsem se jeszli tedy končíme tak prý ne, že já ho určitě taky srovnávám s ex (což není pravda) a že neví co bude 8o

Co mám dělat?

Rozejit se? Co chces vic slyset od chlapa na to, abys byla schopna se s nim rozejit? Pokud jsi tady a ptas se, nemas se asi moc rada…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16102
25.6.22 22:21
@Anonymní píše:

Co mám dělat?

Poslat ho za ex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.22 22:21

@dalmatine já mu řekla že tedy asi konec a on že ne….

• Citovat
  • Nahlásit
2798
25.6.22 22:22

Po půl roce chození bydlet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
25.6.22 22:23

Pošli ho pryč. To „ty mě taky srovnáváš s ex“ má jeho chování v jeho očích omlouvat.
Půl roku je opravdu krátká doba na to, aby sis zkazila život.
Seber svou důstojnost a odejdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4937
25.6.22 22:24
@Anonymní píše:
@dalmatine já mu řekla že tedy asi konec a on že ne….

Jediné, co vás vztah může ještě zachránit, je tvůj rozchod s ním. A buď se připlazi s prosikem a kytici růží, nebo to nemá smysl protahovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1914
25.6.22 22:25

Pošli ho k šípku.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
25.6.22 22:30

S timhle clovekem zrejme stastna nebudes. Buď empatie 0, nebo mu na tobe moc nezalezi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9546
25.6.22 22:30

Tím ti dal přece jasně najevo, že s tebou na vážnější budoucnost nepočítá…

tedy bych ho zanechala té jeho a já si svou budovala s někým, kdo o mne bude opravdu stát a nebude mi vykládat, jak mne srovnává s exkou!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
25.6.22 22:33

UTEC!!! Neprestane s tim a udela ti totez, co EX, jsi jen prevoznik. Stesti, ze jste spolu jen pul roku…opravdu utec, klidne bezduvodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
25.6.22 23:56

Zjišťuje, co si k tobě může dovolit. Když s ním zůstaneš i po tomhle, tak si bude jistý, že se k tobě může chovat, jak ke kusu hadru a ty s ním i tak zůstaneš. Ukaž mu a hlavně sobě nějakou sebeúctu a rozejdi se s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1613
25.6.22 23:58

Ty tohle píšeš sem, místo toho, abys ho poslala ke všem čertům? Ať jde za ex.
A Ty bys měla najít nějakou svoji hodnotu, holka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1613
26.6.22 00:03
@Zeoli píše:
Po půl roce chození bydlet?

To zas proč ne? Záleží na tom vztahu (v tomhle případě asi ne no 😀), na těch konkrétních lidech, na věku a tak. My jsme se sestěhovali po půl roce, po roce a půl zasnoubili, po dvou a půl se vzali a hned po svatbě jsem otěhotněla a koupili jsme byt. Máme teď roční cácorku a už plánujeme druhátko. Rozhodnutí sestěhovat se po půl roce fakt nelituju, naopak, aspoň se hned ukázalo, zda jsme kompatibilní :).
Tohle je ale opravdu velmi individuální. Není to ale až takový závazek. Znám lidi, co se po půl roce zasnubovali, jedni dokonce těhotnili a to se mi teda obočí zvedalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
26.6.22 00:08

Já bych s ním nebyla, představ si do budoucna, dáš květináč tam a on ti řekne, že Ex ho dávala jinam? A dalších x jiných věcí. Ex je ex a ty jsi ty :nevim:..

Přijde mi, že tě má jako nějakou náplast a troufám si říct, že jen zkušební…(kdyby se chtěl vyléčit, tak rychle zapomíná, ale on mi přijde, že to jen „chce“ zkoušet. Sám asi tuší, že je to jen otázka, kdy se k ní vrátí. Moc si tě neváží…frajer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat