SŠ dálkové obor prodava

Anonymní
14.8.21 17:15

SŠ dálkové obor prodava

Ahojte všichni prosím byl někdo dálkové na tomhle oboru? Zajímá mě zda je to těžký obor a dá se zvládnout dálkově s miminkem. Vím že každá škola je jiná ale jen tak pro představu děkuji moc :) :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3752
14.8.21 17:17

Na prodavače nepotřebuješ školu. Znám ženskou se zakladkou, co dělá na kase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 17:20
@Serpentini píše:
Na prodavače nepotřebuješ školu. Znám ženskou se zakladkou, co dělá na kase.

Ano vím, jde mi o to mít alespoň nějakou SŠ a později doufám i nástavbu. Když jsem se na to dřív vyprala mám pouze základní vzdělání. :?

• Citovat
  • Nahlásit
24419
14.8.21 17:20

No pokud nemáš jen základku, tak školu na prodavačku nepotřebuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 17:22
@Kriss Tina píše:
No pokud nemáš jen základku, tak školu na prodavačku nepotřebuješ.

No pravé že mám pouze základní vzdělání.

• Citovat
  • Nahlásit
9419
14.8.21 17:26

Dá se to vpohode. jedine co je odlišné od základky, je zbožíznalství, a účetnictví… Na učňáku se bere jen jednoduché účetnictví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24419
14.8.21 17:38
@Anonymní píše:
No pravé že mám pouze základní vzdělání.

Aha, tak jdi do toho, jednodušší školu už asi nesezenes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
730
14.8.21 19:03

Na prodavače budeš muset plnit praxe, ne? Počítáš s tím? :)

Ale jsou i prodavači s maturitou, pokud si troufneš rovnou. Na mojí SŠ byl obor vnitřní obchod a to byl prý prakticky prodavač s maturitou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3752
14.8.21 21:19
@Anonymní píše:
Ano vím, jde mi o to mít alespoň nějakou SŠ a později doufám i nástavbu. Když jsem se na to dřív vyprala mám pouze základní vzdělání. :?

Jo, takhle. Já to pochopila tak, že už máš třeba učňák nebo maturitu a chceš si dodělat vzdělání, abys mohla dělat prodavačku. Tak na to určitě běž, tenhle obor nepatří k nejtěžším a přeji hodně štěstí ;) P. S.: Nebo pokud máte v okolí soukromou SŠ a nemáš nouzi o peníze, tak zkus tu. Budeš tam mít volnější docházku, to by asi bylo s dítětem lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 21:50

@Serpentini jo tvoje právě soukromá :) jen se bojím abych to zvladala tak jsem se pravé chtěla zeptat jak to chodí a tak :)

• Citovat
  • Nahlásit
3752
14.8.21 22:52
@Anonymní píše:
@Serpentini jo tvoje právě soukromá :) jen se bojím abych to zvladala tak jsem se pravé chtěla zeptat jak to chodí a tak :)

Tak to můžeš být úplně v klidu, good luck ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
15.8.21 23:00

Eh vystudovala jsem stredni obor Obchodnik s maturitou. Praxe byla v obchode. Na prodavacku staci zakl. vzdelani. Nicmene, abych nemusela cely zivot pracovat v obchode, tak jsem studovala dal a zmenila obor. :palec:

Pokud planujes dalsi studium, maturitu si udelej. Budes se muset ucit, zadarmo to nebude. Zvladnout se to da. Znama vystudovala vysku se trema detma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat