Stahovací pás, prádlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeronikaT1305
Nováček 2 příspěvky 03.12.17 20:57
Stahovací pás, prádlo

Ahoj mam více otazek… Od kdy by se měl nosit poporodní stahovací pás? Po šestinedělí nebo už dříve? Mohli byste mi doporučit nějaký kvalitní do 500 Kč případně kde koupit/objednat. Co je podle vás lepší stahovací pás nebo kalhotky? Děkuji všem za názor.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineNetopirek
Echt Kelišová 7572 příspěvků 03.12.17 21:08

Mě doktor řekl, že poporodní pás není potřeba. Děloha se stáhne sama. Bylo mi řečeno, že je nevhodný, takže já nedoporučuji

Monalisasmile
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 03.12.17 21:27

Ahoj já nosila kalhotky asi za 300kč a to už 3 den po porodu (po císaři) a super. Nevím proč by měli být nevhodné, ale mě moc pomohly k rychlejšímu stažení a proti povislé kůži.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 03.12.17 21:47

Měla jsem stahovací pás, ale zda pomohl :nevim:. Bolely mě z něj záda. Nechala jsem si ho doporučit přes poradnu eschopu, kde jsem kupovala výbavičku. I když jsem pás nosila, mám doteď problémy s ne zcela srostlými břišními svaly (skoro 5let po porodu) a to jsem dělala všechna doporučovaná cvičení. Kdysi se po porodu doporučovalo stahovat si břicho pružným ručníkem ( za dob našich babiček), takže to doporučení není výstřelem moderní doby. ;)

Uživatel je onlineNetopirek
Echt Kelišová 7572 příspěvků 03.12.17 21:49

Nedoporučoval mi to kvůli tomu, že si můžu svaly špatně „skřípnout“ a nezatáhnou se jak mají.

Adinka_2012
Závislačka 2593 příspěvků 10 inzerátů 03.12.17 22:21

Dávala jsem si ho po porodu hned druhý den, zn. farlin, ale nebylo mi to moc příjemmn, dost jsem to flákala, určitě jsem ho nenosila celý den…ale mně se břicho zatáhlo pěkně, u prvního bez pásu, u druhého jsem si ten pás pořídila, protože jsem se bála, že to půjde hůř…viděla mě sestřička v nemocnici a neřekla na to vůbec nic

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama