Stahy, poslíčky?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.10.21 10:32

Stahy, poslicky?

Ahojky~
Jsem prvorodicka 35+3. Dneska v noci jsem se vzbudila s divnym tlakem na brise.
Brisko bylo tvrde a v intervalu se stahovalo… nebolelo to vubec, jen to bylo trosku neprijemne… vymizelo to ale asi a po 10 minutach. (Asi-_-, protoze jsem byla v polospanku, takze vubec neumim odhadnout jak dlouho).
Cetla jsem o poslickach, ale nejak to vsude vysvetluji jinak, takze si nejsem jista, zda i toto byly poslicky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1240
4.10.21 10:38

Nejspis ano. Kazdopadne to vubec nenapovi, kdy prijde porod. Poslicky muzes mit klidne 7 tydnu a jeste nerodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 14:28
@DarkUnicorn píše:
Ahojky~
Jsem prvorodicka 35+3. Dneska v noci jsem se vzbudila s divnym tlakem na brise.
Brisko bylo tvrde a v intervalu se stahovalo… nebolelo to vubec, jen to bylo trosku neprijemne… vymizelo to ale asi a po 10 minutach. (Asi-_-, protoze jsem byla v polospanku, takze vubec neumim odhadnout jak dlouho).
Cetla jsem o poslickach, ale nejak to vsude vysvetluji jinak, takze si nejsem jista, zda i toto byly poslicky?

Buď to mohli být poslíčci, ale podle délky trvání bych řekla, že to bylo spíše jen tvrdnutí břicha.. to také bývá dost časté..

Teď ke konci to bude bohužel pořád něco. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
155
5.10.21 23:12

@DarkUnicorn přesně vím jak se cítíš. Ke konci už bolelo všechno, všechno bylo dlouhé a strašně se vše táhlo. Navíc všude pichalo. Já měla poslicky od 35tt. Přenášela jsem 9 dní… A břicho mi tvrdlo někdy od 28tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat