Stálá únava a bolest hlavy

27
7.7.20 21:43

Stálá únava a bolest hlavy

Chtěla bych se zeptat jestli netušíte čím to je..
Už asi deset dnů mě trápí strašná únava a bolest hlavy a to naspím 8 hodin každý den, k tomu se cítím i tak zpomaleně a vůbec nevím čím to je..do toho mi je poslední dobou když sním větší porci strašně nevolno.
Budu ráda za každou odpověď ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2424
7.7.20 21:53

@Sara09 to může být milion věcí. Zajdi k lékaři na vyšetření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
7.7.20 21:57

@Lucka1111
Naposled když jsem byla u svoji lékařky tak mi nepoznala ani mononukleózu, takže se mi tam nějak extra nechce no, tak jsem se chtěla zeptat tady jestli někdo neměl něco podobnýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13648
7.7.20 22:06

A co ti na to řekl lékař? jinak je to samozřejmě rakovina a nebo lupus. Žádnou jinou diagnozu na internetu nezískáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
746
7.7.20 22:09

To může být opravdu cokoliv, jestli jsi měla mononukleozu, může to být reaktivace eb viru, hodně zatěžuje játra, tak možná ta reakce i na to jídlo. Ale může to být i nějaká potravinová intolerance -na lepek, laktózu, kasein…cokoliv. Objednej se na imunologii, udělají ti podrobné vyšetření (chtělo by to kompletní krevní obraz, mikrobiologii -vyloučení boreliozy, chlamydií, herpes virů…, může to být štítná žláza, alergie, histaminová intolerance…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2424
7.7.20 22:18

@annasmyc s bolestí hlavy na imunologii? Já bych začala u praktického lékaře a pak event. neurolog. A vyloučit třeba anemii, dehydrataci, nízký tlak, refrakční vadu zraku (hypermetropii či astigmatismus). Pak třeba potíže od krční páteře. Určitě bych jako první nehledala potravinové intolerance či chlamydie. Když už nějakou infekci tak vyloučit klíšťovou encefalitidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
746
7.7.20 22:46

@Lucka1111 no, jestli je praktická tak ochotná jako moje…na neustálou únavu a kolapsové stavy mi vzala krev, abych se pak dozvěděla, že mi jen nechala otestovat, jestli nemám cukrovku. Imunologové nemají tak omezené limity u pojišťoven, takže ty testy bývají podrobnější, ale máš pravdu, že ten základ by měl řešit praktik a od toho by se to pak mělo odvíjet dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
7.7.20 22:53
@annasmyc píše:
@Lucka1111 no, jestli je praktická tak ochotná jako moje…na neustálou únavu a kolapsové stavy mi vzala krev, abych se pak dozvěděla, že mi jen nechala otestovat, jestli nemám cukrovku. Imunologové nemají tak omezené limity u pojišťoven, takže ty testy bývají podrobnější, ale máš pravdu, že ten základ by měl řešit praktik a od toho by se to pak mělo odvíjet dál.

Jo ale upřímně když mi moje praktická lékařka nepoznala mononukleózu a ještě se divila že k ní jdu s bolestí v krku, tak co mi řekne na to až ji povím že mam stálou únavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 23:07

@Sara09 já teď prožila úplně to samé, 2 týdny bolesti hlavy a extrémní unavu. Bolela mě hlava celé dny jen co jsem se vzbudila. Myslím že jsem prodělala koronu, a to bez srandy. Známá to měla a měla jen bolesti hlavy, byla unavená, bolely ji i svaly.. A dnes jsem slyšela se dvě baby na poště bavit, o někom kdo to má taky A prý jen bolesti hlavy.. Moje doktorka si myslí že jsem to měla, psala mi léky na bolest hlavy, řekla mi že krev je v pořádku, nic mk nenašla, že by mi chyběly vitamíny nebo tak..

• Nahlásit
  • Citovat
27
7.7.20 23:14
@Anonymní píše:
@Sara09 já teď prožila úplně to samé, 2 týdny bolesti hlavy a extrémní unavu. Bolela mě hlava celé dny jen co jsem se vzbudila. Myslím že jsem prodělala koronu, a to bez srandy. Známá to měla a měla jen bolesti hlavy, byla unavená, bolely ji i svaly.. A dnes jsem slyšela se dvě baby na poště bavit, o někom kdo to má taky A prý jen bolesti hlavy.. Moje doktorka si myslí že jsem to měla, psala mi léky na bolest hlavy, řekla mi že krev je v pořádku, nic mk nenašla, že by mi chyběly vitamíny nebo tak..

Mně ani nevadí ta bolest hlavy, ale ta únava je fakt příšerná, skoro nic nemužu dělat, protože se citim hrozně slabě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 23:25

@Sara09 přesně tak, já měla to samé. Přítel za mě dělal doma všechno, já jsem na mateřské s 2 letym synem. Nebyla jsem schopná ani uvařit, ani uklidit, i když jsem se snažila. fakt jsem byla vyčerpaná jakobych se dřela noc i den. Potom jeden den mě přítel nechal doma samou a já spala asi 5 hodin v kuse, když jsem se vzbudila, cítila jsem se najednou zdravá, jakoby mi ty dva týdny nic nebylo. Zkuste té doktorce zavolat

• Nahlásit
  • Citovat
2013
8.7.20 00:06

Muze to byt i borelioza, encefalytida

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie