Piercing do bradavek doma - zkušenosti

Anonymní
7.7.20 19:21

Piercing do bradavek doma-zkušenosti

Dobrý den. Už od nějakých 15 let jsem taková experimentářka :lol:. Mám předpoklady k tomu abych byla taterka a dělala lidem piercy :D. Od kamarádky jsem se naučila tetovat na prasečí kůži apod. No a také od 15 let si sama picham piercingy (samozřejmě mám několik druhů kleští a hygiena na místě). Sama jsem si pichala Septum, piercing do nosu a piercing nad rtem. V plánu mám pichnhti piercingu do bradavek. A já bych chtěla vědět zda tu jsou nějaké holčiny které to také mají, popřípadě jestli si to někdo pichal doma sám :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1577
7.7.20 19:27
@Anonymní píše:
Dobrý den. Už od nějakých 15 let jsem taková experimentářka :lol:. Mám předpoklady k tomu abych byla taterka a dělala lidem piercy :D. Od kamarádky jsem se naučila tetovat na prasečí kůži apod. No a také od 15 let si sama picham piercingy (samozřejmě mám několik druhů kleští a hygiena na místě). Sama jsem si pichala Septum, piercing do nosu a piercing nad rtem. V plánu mám pichnhti piercingu do bradavek. A já bych chtěla vědět zda tu jsou nějaké holčiny které to také mají, popřípadě jestli si to někdo pichal doma sám :)

Mamka má asi radost viď..
Nejsou piercingy už dávno pryč? Co tě k tomu vede/co se ti na tom líbí? Nerýpu, fakt mě to zajímá.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4402
7.7.20 19:29
@Anonymní píše:
Dobrý den. Už od nějakých 15 let jsem taková experimentářka :lol:. Mám předpoklady k tomu abych byla taterka a dělala lidem piercy :D. Od kamarádky jsem se naučila tetovat na prasečí kůži apod. No a také od 15 let si sama picham piercingy (samozřejmě mám několik druhů kleští a hygiena na místě). Sama jsem si pichala Septum, piercing do nosu a piercing nad rtem. V plánu mám pichnhti piercingu do bradavek. A já bych chtěla vědět zda tu jsou nějaké holčiny které to také mají, popřípadě jestli si to někdo pichal doma sám :)

V životě bych si nenechala od nikoho jinýho než od lékaře pichnout do těla. Až si napichnes nějakej nerv, tak hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7009
7.7.20 19:31
@Anonymní píše:

Nenechala bych si piercing píchnout ani v salonu, ani kdyby mi za to chtěli zaplatit :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 19:39
@Kolarkaa píše:
Mamka má asi radost viď..
Nejsou piercingy už dávno pryč? Co tě k tomu vede/co se ti na tom líbí? Nerýpu, fakt mě to zajímá.. :kytka:

LOL. Je mi již 19 :D. Říkala jsem od 15.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
9312
7.7.20 20:00
@Anonymní píše:
LOL. Je mi již 19 :D. Říkala jsem od 15.. :)

Tak když je ti JIŽ 19, tak to pak jo…k podstatě otázky, nikdy bych si nic obdobného nedělala doma sama a ani v žádném salonu…když už tak jedině od lékaře…
(Jinak za mě to celkově nic hezkého)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
981
7.7.20 21:22

To ještě frčí? Já myslela, že tetování nad zadkem a piercingy už pominuly koncem 90. let.
Nic bych si do sebe nepichla a už vůbec ne do bradavek. Když už to musíš mít, tak si zajdi k lékaři, který ti to píchne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
7.7.20 21:40

@Rachel_cz To by me zajimalo, ktery lekar by nekomu pichal piercing do bradavky… :D Ja bych to tedy nikomu nedelala. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
981
7.7.20 21:46

@Rebísek netuším, ale říkám si, že snad všichni, co to mají, to nemají jen ze salonů. Nebo jo? Nikdy jsem se o to nezajímala…
Já si tu ještě rozšířím obzory :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.20 03:17

Vůbec se toho neboj

několik druhů kleští a hygiena na místě). Sama jsem si pichala Septum, piercing do nosu a piercing nad rtem. V plánu mám pichnhti piercingu do bradavek. A já bych chtěla vědět zda tu jsou nějaké holčiny které to také mají, popřípadě jestli si to někdo pichal doma sám

Holčina nejsem, ani mladej, ale propíchnuté je mám několikrát. Tak se pokusím předat své letité zkušenosti mladým.

Bradavky (vlastně cokoliv) se dají propíchnout úplně - opravdu úplně bezbolestně, ale nesmí se spěchat. Potřebuješ na to kleště (kovové, ne ty plastové hračky, ty uhnou) ale ne ploché, ale s trubičkama. Ve stoje před zrcadlem si dáš kleště tak, aby jehla tam byla vodorovně, pak si sedni. Pozor, pohneš rukama a je to jinak. Můžeš si udělat tečky nebo značky, usnadní ti kontrolu před píchnutím že se to nepohlo. Docela důležité je taky si to z obou stran při nasazování kleští promnout, aby se odtlačily cévy. A teď přijde umrtvení - pomalu, zhruba 20 minut stiskávat tak aby to ještě nebolelo, ale pořád přidávat až to bude hodně, ale hodně velkou silou. Každé zacvaknutí kleští asi ucítíš, ale dá se to. No a po těch asi 20 minutách (půl hodiny je moc, pak se v těle slepí vrstvy a jak se odlepují, bolí to stejně jako to píchnout normálně) vem jehlu 1,8mm a tlač, opět velkou silou, překvapivě to vůbec není cítit ani ten dotek jehly. Prstem to neprotlačíš, jedině s nějakým víčkem nebo modelářskou svorkou, bradavky jsou z betonu a u holek možná i z oceli. Dvakrát to křupne a špička jehly bude najednou koukat z druhé strany a nepůjde to dál, no musíš teď hodně zabrat. Bez svorky si možná zapíchneš jehlu ještě kus vedle, najednou to proletí, chce to fakt sílu a pevné ruce, proto doporučuji svorku pro jemné dámské ruce. Uvolni kleště a sundej je z jedné strany, druhou musíš přidržet aby aby jehla nevyjela. Pak do té šikmé špičky násilím mírně našikmo našroubuješ závit 1,6mm tyčky (ono to v té jehle drží) a protlačíš to opatrně zpátky. Když to štípne, seš nešika, ale nebolí to. Očisti závity, zašroubuj kuličky a vůbec by to už nemělo bolet, pokud se tam nedostane špína. Na druhou dírku si vem novou jehlu, jinak to bude bolet. Tenký jehly taky bolí. Dezinfekční kroky jsem nepsal, ale to dá rozum. Větší jehlu neber, nedělej ránu zbytečně velikou. Tenčí tyčky taky neber.

Krev skoro neteče a když se podaří trefit cévu, tak teče a trochu to bolí při dotyku. Dá se to vydržet a tyčku nevyndávat, zahojí se to i tak ale je ten kraj dlouho citlivější. Kroužek si tam nedávej, nebo aspoň ne do doby, než se to úplně zahojí. Pokud jsou píchnuté hluboko, pak je lepší tam kroužek dávat jenom když tam něco většího věšíš, samotný trčí.

Ideální místo na propíchnutí je mezi polovinou a spodní třetinou výšky (když stojíš), to bradavku zároveň postaví ikdyž v ní bude něco většího pověšené, nebude zplihle viset dolů. A samozřejmě to propíchni co nejblíž kořenu předem vytažené bradavky (můžeš si pomoct těma kleštěma než je nasadíš). Můžeš po zahojení si udělat víc dírek do jedné, ale asi po 4mm, blíž ne. Do kříže počítej s tím, že se uvnitř časem prostřihne. jak se na sebe tyčky tlačí.

Hojení je nadlouho, když je budeš často a hodně dráždit, tak i pár let.

Jestlli nemáš ocelové kleště, tak se dá vhodně opilovat i provrtaný kolíček na prádlo (aby sevřel bodově, ne plošně), nesmí mít ostré hrany, ale pak to musí ještě někdo držet zmáčknuté kombinačkama. Plastové se smeknou a drží jen za vrstvu kůže, vůbec nedrží tu tkáň uvnitř, ani to nezkoušej, budeš to pak píchat znovu.

Pokud potřebuješ bradavky hodně zvětšit, tak je musíš před stiskáváním vytáhnout druhýma kleštěma (stačí i upraveným kolíčkem na prádlo), než je pořádně zmáčkneš, aby díra fakticky procházela o dost hlouběji pod kořenem. Podobně by ti to propíchnul i doktor když se léčí ploché nebo vpáčené bradavky.

Co je ale hrozně důležitý a nikde ti to neřeknou - dokud z toho něco teče, nedávej si tam ocelové kuličky, ale epoxidové (většinou jsou s malýma kamínkama zalitýma uvnitř). Plastové praskají a když tyčku ztratíš, už ji tam nemusíš prostrčit. Kuličky jsou z jiné šarže oceli než tyčka a vzniká tam slabý elektrochemický článek, který tu čerstvou ránu pořád dráždí a je kvůli tomu zanícená. Tyčky si dej delší tak 20-25mm, než se to zahojí, v průběhu hojení je můžeš vyměnit za kratší. První 3-4 měsíce to vytahuj jen za pomoci 1,6mm dutinky z jehly.

Na záněty si dej ibalgin a stříbrný piercing, ale ten ho za 3 dny zas může udělat, musíš to hlídat jestli ta rána vevnitř není tlustší.

Po mně to chtěla manželka protože jsem bradavky měl vpáčené a hrozně malinké, ale sama je posraná, ani ten pupík nemá píchnutý, bojí se. K doktorovi jsem se styděl a ke smažkám do studia mě nikdo nedostane.

Během asi 20 let mám v bradavkách už dírek několik, jak se to postupně posunovalo ke kraji, dával jsem je hlouběji a hlouběji, v obou 1 dírka svislá, ostatní vodorovné a ty první už nejsou ani vidět. Mám propíchnutý i pupík, v něm 2 dírky nad sebou, teď čerstvě píchnutou hluboko a do výšky (slaměný vdovec chce překvapit manželku) protože ta původní už je vytahaná skoro dole jak v něm nosím těžší přívěšky. Než bude na utržení, tak se ta druhá zahojí, zatím v ní mám tyčku do jazyka ale po zahojení bude dírka dlouhá jen 10mm i přes kus masa, to mám odměřené. To do hlouky ale sama nedělej, musíš trochu znát svoji anatomii, já mám navíc špeky, jinak bych to měl v žaludku.

Bradavky pak budou s každým propíchnutím trvale trochu větší. Nepropichuj znovu ještě nezahojenou bradavku, budeš z ní muset vyndat všechno. Jak jsem bradavky neměl, tak teď po těch letech je mám už o třetinu větší jako manželka a pěkně trčí. Jí se to tak líbí, mě už taky a kdo blbě čumí je mi už hodně let ukradený, ale dost dlouho mi to vadilo. Někdy žena provokuje a dá mi na ven tenké průhledné triko, hlavně když mi předtím navěsila něco většího co je hodně vidět. Mít je i svisle propíchnuté byl tenkrát dobrý nápad, do pupíku jde dát to samé co do bradavek (můžeš i do uší). My to taky nosíme stejně - manželka v uších a na krku to co já v bradavkách a pupíku. Náušnice, prstýnky nebo přívěsky pak kupuje tak aby z toho pro nás udělala manželskou sadu. Piercingy do pupíku prázdné pro přívěsky se dají koupit levně po 50ks na e-bay. Já mám v bradavkách dírky za sebou jak holky v uchu, tak někdy mám štít (okolo bradavky - kolo, srdíčko, sluníčko…) a ještě mi tam dá malé kuličky, přívěsky do kroužku nebo pupíkovky s něčím dlouhým za co mě pak ráda tahá. Do kroužku nedávej těžké, bolí to po pár hodinách, dělá vevnitř puchýře, ale do svislé díry se dá dát i těžký přívěsek co je na krk a mít ho tam i několik dní. Dírka se musí vycvičit, aby měla pevnou kůži, jinak tě čekají další 2-3 týdny hojení když začne bolet. Tím se dírky taky vycvičí, ale lezou ke kraji. No tak se píchne další, nebolí to.

Nezahojené bradavky vrátí věk u chlapa minimálně o 30 let zpět a šimrání okolo pupíku taky něco přidá, na rozdíl od propíchnutí mužské chlouby. To se taky dá bezbolestně, ale pak to 2 měsíce štípe, omlazení je nulové ale aspoň že manželce se to líbí. Děti vyletěly z hnízda, tak si užíváme to co nešlo za mlada. Žena už je po přechodu, máme celý dům i auto jen pro sebe, žádné dluhy, pěkný příjem, takže to co vy mladí si můžete dovolit jen když plánujete děti, my starci si užíváme naplno. Život začíná až když se děti konečně odstěhují.

Měj se krásně a neboj se toho.

A ještě jednu radu do života. Klukům se to líbí, ikdyž říkají že se jim to nelíbí, protože jim to obrací koule vzhůru nohama. Ale ten kluk, kterýmu se to bude líbit sotva tě pozná, nepočítej že by to byla stabilní partie. Takže pokud už máš kluka jistýho, neváhej.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama