Bolest hlavy při soustředění

7.7.20 09:59

Ahoj nevím jak to napsat prostě při jakekoli stresu či vzrušení nebo třeba plánování mě začne úplně šíleně bolet hlava a to dost intenzivně byl jsem na neurologii provedeno eeg i ct vše ok prý od nervů nevíte co s tím třeba jiné vyšetření děkuji moc za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13647
7.7.20 10:10

Cvičit na srovnání zad a jiných dysbalancí, hlídat si krevní cukr a dostatečně pít, osvojit si co nejvíce mechanismů, kterými budeš kompenzovat stres. Naučit se rozumět tomu, co stres v tvém těle dělá a rozpouštět ho dřív, než se ti vrazá do bolesti hlavy.

Kniha od Kevina Lemana Ženy přemožte stres je na to výborná, už je bohužel vyprodaná, ale bývá v antikvariátech.

https://muj-antikvariat.cz/hledani?…

pokud by se ti to nedařilo svépomocí, zvaž zajjít párkát za někým kdo terapeutckým způsobem pracuje s tělem - ideálně za někým s tímhle výcvikem

https://www.biosynteza.cz/…sychoterapii#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13647
7.7.20 10:12

Jo - jak to máš s tlakem? pokud je vyšší, tak to chce důkladně proměnit životosprávu - tedy více vlákniny ve stravě, méně sajrajtu ve stravě a více aerobnéího pohybu…

Kdyby ten program na podporu lázní byl připravený méně idiotsky, tak bych ti doporučila zajet si na týden do lázní a nechat si záda srovnat tam, ale dopadlo to jako vždycky - tedy vláda cosi s velkým humbukem oznámila, nedomluvila to s lidma co to mají zajistit (lázně) a ti to teď samořzejmě nezvládají. Ale pokud do konce prázdnin nezabere cvičení, relaxace a pdoobné činnosti, tak bych se mrkla na možnsot někam na týden odjet a nechat si tam srovnat jak záda, tak životosprávu. A třeba do té doby onen program na podporu lázeňství rozjedou tak, že to bude dávat smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 23:06

Ahoj děkuji a jak je to vůbec možné že se ttoto děje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.20 07:47

Ještě jedna dost podstatná věc problémy se mě začali objevovat se stratou mé manželky minulý konec roku mě umřela manželka a já s dvěmi dětmi 16 a 9 byl jsem i u psychiatra prý to už s tím nemá co dělat a dal my convulex beru 3 týden spíš horší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama