Jak rychle na spáleniny?

38
6.7.20 22:06

Jak rychle na spáleniny

Ahoj jestli se můžu zeptat tak včera jsem byla celý den u rodičů v domě se zahradou a já se celý den opakovala na slunci a zapoměla jsem na opalovací krém a jsem hodně spálená když jsem to zjistila tak jsem šla za mamkou jestli nemá něco na spáleniny ale řekla mi že ne a já si myslela že jak pojedu domů tak si koupím něco na spáleniny ale byla dopravní zácpa a je státní svátek a téměř všude zavřeno jenže ty obchody ve kterých jsem byla tak už tak pozdě měli zavřeno a já tedy nic nekoupila a doma nic nemám. Jenže to mám uplně červený a bolí mě to a asi v noci bolestí ani neusnu nemáte prosím něco co by pomohlo? :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1229
6.7.20 22:07

@Barca 04 tvaroh

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 35 Kč
  • 62, 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3202
6.7.20 22:09

Mléko do vlažné vany, celej litr. A nejlíp aloe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
874
6.7.20 22:10

Blba situace, zkus kefir jestli mas. Namoc plenu nebo uterku a dej na spaleniny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
6.7.20 22:11
@Barca 04 píše:
Ahoj jestli se můžu zeptat tak včera jsem byla celý den u rodičů v domě se zahradou a já se celý den opakovala na slunci a zapoměla jsem na opalovací krém a jsem hodně spálená když jsem to zjistila tak jsem šla za mamkou jestli nemá něco na spáleniny ale řekla mi že ne a já si myslela že jak pojedu domů tak si koupím něco na spáleniny ale byla dopravní zácpa a je státní svátek a téměř všude zavřeno jenže ty obchody ve kterých jsem byla tak už tak pozdě měli zavřeno a já tedy nic nekoupila a doma nic nemám. Jenže to mám uplně červený a bolí mě to a asi v noci bolestí ani neusnu nemáte prosím něco co by pomohlo? :dance:

Myslím že na to pomáhá klasicky bílý jogurt, pokud to vydržís do zítra skoč do lékárny a chtěj Panthenol, nevím jak se to přesně píše, dělají buď gel nebo pěnu, obě je super, ale ta pena mi přijde lehčí na to bolavy místo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
6.7.20 22:12

@migmina ne kefír já nepiju a manžel který ho pije tak je na služební cestě takže ve zkratce nemam ho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49552
6.7.20 22:13

Tvaroh, jogurt, sadlo by mohlo pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
874
6.7.20 22:14
@Barca 04 píše:
@migmina ne kefír já nepiju a manžel který ho pije tak je na služební cestě takže ve zkratce nemam ho

Tak zminovane rady vyse ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23715
6.7.20 22:17

Máš černej čaj? Uvař si ho, nech vychladnout a namoč do něj třeba bavlněnou plínku. Dělej si z něj obklady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.20 22:25

Tvarohovej/ jogurtovej obklad nebo namočit utěrku do octa, a když nebudeš moct od bolesti spát, tak paralen. Stejně na to nic moc už nepomůže, dva dny to bude pálit jak čert a pak se sloupeš :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1528
6.7.20 23:09

Rady jsi dostala, ale ten tvůj výtvor, to je teda počteníčko :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu