Furolin střevní potíže

Anonymní
6.7.20 17:51

Furolin střevní potíže

Ahojte, mam předepsané od doktora preventivně na 2 měsíce furolin. Skoro měsíc už ho beru a před 3 dny mi začly hrozné křeče v podbřisku, jako kdyby mi měla začít MS, to ale asi po dnu přešlo. Včera se mi to vrátilo, už to tak hrozne nebylo, ale zase mě začal bolet žaludek. Myslíte že to muze byt z toho furolinu? Neberu k tomu ani probiotika, vždycky na to zapomenu. Máte s tím někdo zkušenosti?

Příspěvek upraven 06.07.20 v 19:10

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18515
6.7.20 18:15
@Anonymní píše:
Ahojte, mam předepsané od doktora preventivně na 2 měsíce furolin na zánět močáku. Skoro měsíc už ho beru a před 3 dny mi začly hrozné křeče v podbřisku, jako kdyby mi měla začít MS, to ale asi po dnu přešlo. Včera se mi to vrátilo, už to tak hrozne nebylo, ale zase mě začal bolet žaludek a měla jsem průjem, což trvá do teď ( ani ne 24 hodin). Myslíte že to muze byt z toho furolinu? Neberu k tomu ani probiotika, vždycky na to zapomenu. Máte s tím někdo zkušenosti?

Existuje pribalovy leták a tam se spolehlivě dočtes o možných nežádoucích účincích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
6.7.20 18:30

Taky mi bylo po něm hrozně zle, spíš na zvracení. Pátý den mi doktorka dala jiný ATB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.20 18:33
@Eemii píše:
Existuje pribalovy leták a tam se spolehlivě dočtes o možných nežádoucích účincích.

Wow děkuji, to mě vážně nenapadlo. Mně po nich nikdy nebylo zle, vždy jen na zvracení, ale to po 15 minutách vždy přešlo, takže mi bylo divné že po měsíci najednou mám průjem.

• Citovat
  • Nahlásit
634
6.7.20 19:07
@Anonymní píše:
Ahojte, mam předepsané od doktora preventivně na 2 měsíce furolin na zánět močáku. Skoro měsíc už ho beru a před 3 dny mi začly hrozné křeče v podbřisku, jako kdyby mi měla začít MS, to ale asi po dnu přešlo. Včera se mi to vrátilo, už to tak hrozne nebylo, ale zase mě začal bolet žaludek a měla jsem průjem, což trvá do teď ( ani ne 24 hodin). Myslíte že to muze byt z toho furolinu? Neberu k tomu ani probiotika, vždycky na to zapomenu. Máte s tím někdo zkušenosti?

ano, dcera (11mesicu) ho mela take na močové cesty a po 2 dnech ho 1hodinu po užití zacala zvracet. Tak jsme ho po dohode s dr. vysadily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama