Reklama

Stále slabá čárka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 09:32
Stále slabá čárka

Ahoj holky už par dni si dělám test pepino, furt mi to ukazuje slabou čárku ale viditelnou přijde mi ze to nějak nesili včera sem byla na krvi hladina byla 173, vypadá to ze asi těhotná jsem no, ale nechápu proč mi furt ta čárka ukazuje slabá? nevím zda to mám brat ty testy a když sem si nazacatku týdne dělala clearblue ukazal 1-2 týdny od IVF jsem dnes 9 den.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 09:36

Jinak jsem cca týden před očekávanou menstruaci napadlo mě zda to nemůže být tím ze čárka je furt takhle slabá. Prsa , podbrisek mě bolí jak před ms.

Kriss Tina
Závislačka 4972 příspěvků 27.09.18 09:43

Proč testujes před MS? Klidně to ještě může s MS odejít, testovat dřív Jak v termínu je zbytečné, a týden před MS nemůžeš očekávat žádnou dálnici na testu…

Nugetkka
Kecalka 222 příspěvků 27.09.18 09:43

Podle testu bych řekla, že těhotná jsi, pořádnou čárku bych čekala nejdřív v termínu ms ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 09:44
@Kriss Tina píše:
Proč testujes před MS? Klidně to ještě může s MS odejít, testovat dřív Jak v termínu je zbytečné, a týden před MS nemůžeš očekávat žádnou dálnici na testu…

Ja vím nedalo mi to , netestovat snad budu mít konečně štěstí a udrží se to nu :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 09:45
@Nugetkka píše:
Podle testu bych řekla, že těhotná jsi, pořádnou čárku bych čekala nejdřív v termínu ms ;)

No snad se ji dockam :lol: a neobejde to s ms no :?

Nugetkka
Kecalka 222 příspěvků 27.09.18 10:08
@Anonymní píše:
No snad se ji dockam :lol: a neobejde to s ms no :?

To se samozdřejmě stát může, zbytečně si tím ale nepřidělávej starosti a věř, že vše bude ok :hug:

Qadra
Stálice 79 příspěvků 27.09.18 10:50

Myslím,že na to ,že čekáš ms až za týden je čárka krásná…Znervóz­ňovalo by mě,kdyby čárka nesílila po termínu ms,ale teď bych se nenervovala.Stejně to neovlivníš a stane se co stát se má…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 11:10

Dobre :) holky budu se snažit být v klidu ????ikdyz je to těžké dva a půl roku se snažíme s přítelem a za tu dobu nic ani jednou sem neotehotnela no tak doufám ze aspoň to IVF nám pomůže .

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >