Stále slabá čárka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 09:32
Stále slabá čárka

Ahoj holky už par dni si dělám test pepino, furt mi to ukazuje slabou čárku ale viditelnou přijde mi ze to nějak nesili včera sem byla na krvi hladina byla 173, vypadá to ze asi těhotná jsem no, ale nechápu proč mi furt ta čárka ukazuje slabá? nevím zda to mám brat ty testy a když sem si nazacatku týdne dělala clearblue ukazal 1-2 týdny od IVF jsem dnes 9 den.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 09:36

Jinak jsem cca týden před očekávanou menstruaci napadlo mě zda to nemůže být tím ze čárka je furt takhle slabá. Prsa , podbrisek mě bolí jak před ms.

Kriss Tina
Kelišová 6032 příspěvků 27.09.18 09:43

Proč testujes před MS? Klidně to ještě může s MS odejít, testovat dřív Jak v termínu je zbytečné, a týden před MS nemůžeš očekávat žádnou dálnici na testu…

Nugetkka
Kecalka 327 příspěvků 27.09.18 09:43

Podle testu bych řekla, že těhotná jsi, pořádnou čárku bych čekala nejdřív v termínu ms ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 09:44
@Kriss Tina píše:
Proč testujes před MS? Klidně to ještě může s MS odejít, testovat dřív Jak v termínu je zbytečné, a týden před MS nemůžeš očekávat žádnou dálnici na testu…

Ja vím nedalo mi to , netestovat snad budu mít konečně štěstí a udrží se to nu :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 09:45
@Nugetkka píše:
Podle testu bych řekla, že těhotná jsi, pořádnou čárku bych čekala nejdřív v termínu ms ;)

No snad se ji dockam :lol: a neobejde to s ms no :?

Nugetkka
Kecalka 327 příspěvků 27.09.18 10:08
@Anonymní píše:
No snad se ji dockam :lol: a neobejde to s ms no :?

To se samozdřejmě stát může, zbytečně si tím ale nepřidělávej starosti a věř, že vše bude ok :hug:

Qadra
Stálice 94 příspěvků 27.09.18 10:50

Myslím,že na to ,že čekáš ms až za týden je čárka krásná…Znervóz­ňovalo by mě,kdyby čárka nesílila po termínu ms,ale teď bych se nenervovala.Stejně to neovlivníš a stane se co stát se má…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 11:10

Dobre :) holky budu se snažit být v klidu ????ikdyz je to těžké dva a půl roku se snažíme s přítelem a za tu dobu nic ani jednou sem neotehotnela no tak doufám ze aspoň to IVF nám pomůže .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >