Test otcovství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 22:50
Test otcostvi

Ahojky mam takovy dotaz nebudu tady vypisovat cely pribeh jelikoz to je vazne ma dlouho…ale k tematu byly jsme na testech. A ony vysli ze udajny otec neni otec ale ja vim ze je takze jsem se odvolala u soudu a chci aby soudni znalkyne mi vysvetlila jak je mozne ze testy u otce byly provedeny 30.8 ale vysledky analyzy byly provedeny 24.8 a ze do papiru napsala ze jednoznacne je otec vyloucen osobne me to urazilo! holky nemate s tim nektera zkusenost?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 25.09.18 23:09

Zkusenost nemam, ale takhle nejak se provalil ten pribeh se zamenenymi detmi v Trebici :?

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 25.09.18 23:13

No přesně mě taky napadla ta záměna holčiček, i když se na to bojím jen pomyslet :? Zakladatelko, ty si tedy jsi otcem na 100% jistá, tím myslím - neměla jsi v tom cyklu opravdu styk s nikým jiným? Pak teda bych uvažovala i o tom, že nechám udělat testy sobě, je to strašná situace, vůbec ti nezávidím :(

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12153 příspěvků 25.09.18 23:23
@Michelle_M píše:
No přesně mě taky napadla ta záměna holčiček, i když se na to bojím jen pomyslet :? Zakladatelko, ty si tedy jsi otcem na 100% jistá, tím myslím - neměla jsi v tom cyklu opravdu styk s nikým jiným? Pak teda bych uvažovala i o tom, že nechám udělat testy sobě, je to strašná situace, vůbec ti nezávidím :(

Hele a nejde jen o záměnu testů? Než záměnu mimin. Vždyť mají pásku na ručičce a mimina jsou téměř pořád se svými matkami. K záměně tak snadno nedojde.
Ty holčičky jsem sledovala taky. Hrůza.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 23:28

Holky ja jsem 100 procent mamina to vyslo ale ze u toho otce ne..nechapu totiz ty datumi on se.dostavil 30.8 a analyza 24.8 :D nevim jestli tam byl nekdo zhuleny nebo co ale jeste si dovoli napsat jednocnacne neni otec

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 23:32

Ono vsechno je slozite po porodu jsem zjistila ze je zenaty dala to k soudu uz se to tahne rok on si vzal pravnika a od sameho zacatku tvrdi ze me nezma ze nevi kdo jsem a pak jdete na testy a soudni znalkyne vam posle toto nevim co si o tom mam myslet ale vim ze on je otec meho syna!!

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 25.09.18 23:35
@Russet píše:
Hele a nejde jen o záměnu testů? Než záměnu mimin. Vždyť mají pásku na ručičce a mimina jsou téměř pořád se svými matkami. K záměně tak snadno nedojde.
Ty holčičky jsem sledovala taky. Hrůza.

Je divné, že tam nesouhlasí ty datumy, to by teda klidně mohlo být i tak, jak říkáš, že tam v tom mají čurbes. Když mě propouštěli letos v lednu z porodnice, u jedné z maminek nastal problém, jelikož číslo na náramku miminka nesouhlasilo s jejím - respektive na ručičce ano, na nožičce ne. Asi se jen někdo upsal, ale byl to teda hodně divnej pocit a všechny maminky, co u toho byly, se na ty svoje mimina začaly koukat poněkud zkoumavě :lol: A taky bych řekla, že se to v dnešní počítačové době už snad ani nemůže stát.

Kacenka.k8
Povídálka 47 příspěvků 25.09.18 23:36

Napada me jedna vec, ale nevim jak moc je to realne.. je mozne, ze otec poskytl vzorek nekoho jineho? Nevim jak se delaji testy otcovstvi, jestli ze slin nebo z vlasu nebo neceho jineho…ale co kdyz poskytl sliny/vlasy nejakeho sveho kamarada, a proto vyslo, ze otcem tveho ditete neni? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 23:47

@Kacenka.k8 testy probihaji ze slin otisku prstu a s fotodokumentace jenze ja u toho nebyla jestli sliny opravdu brali mu…a s .otisku prstu u syna nejde rozeznat nic je to rozmazany flek nic vic ale ty datumi jsou prvotni co nesedi!!

Helca83
Kecalka 334 příspěvků 26.09.18 05:46

Zakladatelko, a premyslela jsi jestli otec nemohl podplatit nebo jinak zfalsovat ten test, aby nevysel? Ja uz bych se v dnesni dobe nedivila nicemu… drzim palce at to dobre dopadne.

Elishka1
Závislačka 2780 příspěvků 26.09.18 07:20

zkus napadnout ty data a trvat na nějaké jiné a spolehlive laboratoři

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 13:31
@Helca83 píše:
Zakladatelko, a premyslela jsi jestli otec nemohl podplatit nebo jinak zfalsovat ten test, aby nevysel? Ja uz bych se v dnesni dobe nedivila nicemu… drzim palce at to dobre dopadne.

No prave ze jsem nad tim uvazovala a samozrejme jsem k soudu psala a napadla nesrovnalosti v datumech…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 13:33
@Elishka1 píše:
zkus napadnout ty data a trvat na nějaké jiné a spolehlive laboratoři

Spise na novem soudnim znalci a ze u testech chci byt pritomna

Vipolok
Nováček 8 příspěvků 20.10.18 00:49
Prosím o radu

Dobrý večer, mám takový dotaz. S bývalou přítelkyní jsme počali plánované dítě, kdy mám důkaz že od nějaké doby do nějaké doby jsme spolu udržovali intimní styk. Ona se v 6 měsíci rozhodla že se vrátí ke svému expříteli. Já jako šťastný otec nakoupil kočárek a vše co k tomu patří. Syn se narodil a ona nechala zapsat svého expřítele jakp otce aniž by mě o něčem informovala ani o tom že je můj syn na světě. Já chci být zapsán u svého syna v rodném listě a ne nejaky cizi synek.Chci se zeptat, jde v tomto případě určit správného otce soudem? aby byl spravný otec zapsán do rodneho listu dítěte a mohl se tak o své dítě řádně starat. Předem děkuji za odpovědi :) jsem už uplně bezradný. :zed:

Luboš P
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 20.10.18 05:40

Předpokládám, že otcovství bylo určeno souhlasným prohlášením rodičů podle § 779 OZ (matka sama nemůže nikoho nechat zapsat jako otce). Jsi mimo hru, má-li dítě otce, tak jiného nelze určit, ledaže by se předcházející otcovství úspěšně popřelo. Žalobu na popření otcovství ale může podat jen otec nebo matka (zákon sice umožňuje soudu řízení i bez návrhu § 793 OZ, ale v praxi to bude asi výjimečné - viz nedávné rozhodnutí Ústavního soudu, kdy údajně biologický otec ostrouhal - předtím neuspěl u obecných soudů).

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >