Reklama

Test otcovství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 22:50
Test otcostvi

Ahojky mam takovy dotaz nebudu tady vypisovat cely pribeh jelikoz to je vazne ma dlouho…ale k tematu byly jsme na testech. A ony vysli ze udajny otec neni otec ale ja vim ze je takze jsem se odvolala u soudu a chci aby soudni znalkyne mi vysvetlila jak je mozne ze testy u otce byly provedeny 30.8 ale vysledky analyzy byly provedeny 24.8 a ze do papiru napsala ze jednoznacne je otec vyloucen osobne me to urazilo! holky nemate s tim nektera zkusenost?

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 25.09.18 23:09

Zkusenost nemam, ale takhle nejak se provalil ten pribeh se zamenenymi detmi v Trebici :?

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 25.09.18 23:13

No přesně mě taky napadla ta záměna holčiček, i když se na to bojím jen pomyslet :? Zakladatelko, ty si tedy jsi otcem na 100% jistá, tím myslím - neměla jsi v tom cyklu opravdu styk s nikým jiným? Pak teda bych uvažovala i o tom, že nechám udělat testy sobě, je to strašná situace, vůbec ti nezávidím :(

Russet
Extra třída :D 10877 příspěvků 25.09.18 23:23
@Michelle_M píše:
No přesně mě taky napadla ta záměna holčiček, i když se na to bojím jen pomyslet :? Zakladatelko, ty si tedy jsi otcem na 100% jistá, tím myslím - neměla jsi v tom cyklu opravdu styk s nikým jiným? Pak teda bych uvažovala i o tom, že nechám udělat testy sobě, je to strašná situace, vůbec ti nezávidím :(

Hele a nejde jen o záměnu testů? Než záměnu mimin. Vždyť mají pásku na ručičce a mimina jsou téměř pořád se svými matkami. K záměně tak snadno nedojde.
Ty holčičky jsem sledovala taky. Hrůza.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 23:28

Holky ja jsem 100 procent mamina to vyslo ale ze u toho otce ne..nechapu totiz ty datumi on se.dostavil 30.8 a analyza 24.8 :D nevim jestli tam byl nekdo zhuleny nebo co ale jeste si dovoli napsat jednocnacne neni otec

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 23:32

Ono vsechno je slozite po porodu jsem zjistila ze je zenaty dala to k soudu uz se to tahne rok on si vzal pravnika a od sameho zacatku tvrdi ze me nezma ze nevi kdo jsem a pak jdete na testy a soudni znalkyne vam posle toto nevim co si o tom mam myslet ale vim ze on je otec meho syna!!

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 25.09.18 23:35
@Russet píše:
Hele a nejde jen o záměnu testů? Než záměnu mimin. Vždyť mají pásku na ručičce a mimina jsou téměř pořád se svými matkami. K záměně tak snadno nedojde.
Ty holčičky jsem sledovala taky. Hrůza.

Je divné, že tam nesouhlasí ty datumy, to by teda klidně mohlo být i tak, jak říkáš, že tam v tom mají čurbes. Když mě propouštěli letos v lednu z porodnice, u jedné z maminek nastal problém, jelikož číslo na náramku miminka nesouhlasilo s jejím - respektive na ručičce ano, na nožičce ne. Asi se jen někdo upsal, ale byl to teda hodně divnej pocit a všechny maminky, co u toho byly, se na ty svoje mimina začaly koukat poněkud zkoumavě :lol: A taky bych řekla, že se to v dnešní počítačové době už snad ani nemůže stát.

Kacenka.k8
Povídálka 41 příspěvků 25.09.18 23:36

Napada me jedna vec, ale nevim jak moc je to realne.. je mozne, ze otec poskytl vzorek nekoho jineho? Nevim jak se delaji testy otcovstvi, jestli ze slin nebo z vlasu nebo neceho jineho…ale co kdyz poskytl sliny/vlasy nejakeho sveho kamarada, a proto vyslo, ze otcem tveho ditete neni? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 23:47

@Kacenka.k8 testy probihaji ze slin otisku prstu a s fotodokumentace jenze ja u toho nebyla jestli sliny opravdu brali mu…a s .otisku prstu u syna nejde rozeznat nic je to rozmazany flek nic vic ale ty datumi jsou prvotni co nesedi!!

Uživatel je onlineHelca83
Kecalka 116 příspěvků 26.09.18 05:46

Zakladatelko, a premyslela jsi jestli otec nemohl podplatit nebo jinak zfalsovat ten test, aby nevysel? Ja uz bych se v dnesni dobe nedivila nicemu… drzim palce at to dobre dopadne.

Elishka1
Závislačka 2644 příspěvků 26.09.18 07:20

zkus napadnout ty data a trvat na nějaké jiné a spolehlive laboratoři

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 13:31
@Helca83 píše:
Zakladatelko, a premyslela jsi jestli otec nemohl podplatit nebo jinak zfalsovat ten test, aby nevysel? Ja uz bych se v dnesni dobe nedivila nicemu… drzim palce at to dobre dopadne.

No prave ze jsem nad tim uvazovala a samozrejme jsem k soudu psala a napadla nesrovnalosti v datumech…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 13:33
@Elishka1 píše:
zkus napadnout ty data a trvat na nějaké jiné a spolehlive laboratoři

Spise na novem soudnim znalci a ze u testech chci byt pritomna

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >