Těhotenský test dr. Max

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 25.09.18 18:32
Těhotenský test dr. Max

Ahoj,
Už druhý měsíc mi dr. max udělal po limitu tohle. Za čerstva sotva viditelný duch a pak toto. Jasně, vím, že po limitu se nemá nic odečítat, ale takováhle čárka? Jde mi o to, jestli to dělá běžně. Jsem z toho zmatená. Když přišla minulej měsíc ms dřív, hodila jsem test za hlavu. Ale dnes jsem to objevila znovu. Tak nevim, jestli to dělaj nebo jak to je… vytáhla jsem ho z koše a zase takováhle čárka. Je i stejný barvy jako testovací.
Ps - nevim, kolik jsem dpo, ale ms by mela přijít cca v pátek.

Reakce:
nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 18:36

Tohle je uz dlouho jeho standart :roll: bohužel, šel krapet do kopru, me ducharil i v limitu

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10892 příspěvků 25.09.18 18:36

Ano, dělají to bezne. Bohužel

Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 25.09.18 18:42

@Tichošlápek @nenivolnynick
A co je ted spolehlivy. Rada bych testovala az po terminu ms, ale haha… nejak se mi nedari :)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10892 příspěvků 25.09.18 18:43

@Setkub nakonec jsem se po pokusech s několika testy vrátila k mamatestu. Teď uz jsem par měsíců netestovala, ale předtim mi falesnaka neudelal

Hearty
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 25.09.18 19:58

Já jsem letos absolvovala několik transferů v rámci IVF a pokud mi max ukázal toto, vždy bylo v krvi HCG - ale úplně malinko jednotek, po pár dnech konec a test bílý. Až když to vyšlo, tak hezky sílil ;) ale vždy ukázal co měl. Přišel mi citlivější, fakt reaguje i na minimum HCG. Bohužel ne vždy to vydrží a prostě odejde s MS. :nevim:

Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 25.09.18 20:06

@Hearty to mě zajímalo, jestli dělá takovýhle falešný výsledky nebo nějaký hcg je… je to divný :-/ uvidíme zítra ráno, co ukáže…

Hearty
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 25.09.18 20:16

@Setkub no, nikdy mi falešně // neukázal. Až bylo HCG nula, test byl čistý jak padlý sníh ;) tak držím palce, ať to dopadne jak si přeješ ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 25.09.18 22:03

Když si přečteš návod ,tak je tam psáno,,neodečítat po limitu protože může ukázat falešné pozitivní výsledek". Už se to tady psalo tisíckrát. Není fakt jednodušší ty návody číst? To teď myslím všeobecně,ne proti zakladatelce.

Celina
Závislačka 3587 příspěvků 26.09.18 07:42
@Aduš8 píše:
Když si přečteš návod ,tak je tam psáno,,neodečítat po limitu protože může ukázat falešné pozitivní výsledek". Už se to tady psalo tisíckrát. Není fakt jednodušší ty návody číst? To teď myslím všeobecně,ne proti zakladatelce.

to už je takový místní folklór :lol: test týden před MS a rozomáčený jak sněhulák…klasika :nevim: taky to nechápu

TeriR
Kecalka 128 příspěvků 11.10.18 14:20

@Setkub Dobrý den!!! Tak coooo? Jak to dopadlo s testíkem? Jste ťěhu? Já teď mám na testu podobného ducha, tak hledám info :kytka:

Bambolina18
Povídálka 14 příspěvků 30.10.18 07:54

@TeriR :lol: ahoj,čím jsi testovala.Ja jsem z toho jelen!
Test od Dr.Maxe negativní
Test do proudu moci duch!

PHV
Kecalka 381 příspěvků 30.10.18 08:42

@TeriR https://www.emimino.cz/…m-se-332872/. Zakladatelka tehu nebyla, podle jejich dalších diskuzí :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >