Ovitrelle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:18
Ovitrelle

Ahoj holky chci se zeptat jsem po IVF tzv 13 dni po ovitrelle a dnes jsem si dělala
Clearblue test měla jsem tam 1-2 týdny a na normálních testech mi to ukazuje jen dusika nemůže to být ještě ovitrelle minuly týden v úterý jsem byla na transferu blastocysty tak zda by to už mohlo být tehu a ne ovitrelle :dance:

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 24.09.18 20:56

Já měla druhou čárku po ovitrelle ještě 11den pak už ne. Ale doporučuji testovat jak řekli v car

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 21:39
@lachtanice86 píše:
Já měla druhou čárku po ovitrelle ještě 11den pak už ne. Ale doporučuji testovat jak řekli v car

No ja doufám že už to muže být možné tehu snaaaad :( :zed:

Emili1109
Nováček 6 příspěvků 21.11.18 16:36

Já 11 den po Ovitrelle a 5 den po ET 5 denní blastocysty a pěkné //… Zkusím ještě pozítří, dnes bolest vajecniku a břicha..pri stimulaci jsem měla lehké ohss..

suzka1
Stálice 65 příspěvků 21.11.18 17:35

Vim,ze je to dlouha doba,ale testuj opravdu az jak ti rekli v caru. Ja 12dni po ET mela silnejsiho ducha,ale urcite jeste ne tak krasne viditelne //

Emili1109
Nováček 6 příspěvků 21.11.18 17:53

Určitě nebudu blaznit, jen mě dnes vystrasily ty bolesti břicha a vajecniku… Bojím se ohss..

Emili1109
Nováček 6 příspěvků 23.11.18 13:00

Takže ten11 den po Ovitrelle byl pozitivní právě z te injekce, nedalo mi to a ráno další den test a byl neg.. To se tedy drželo to hcg docela dlouho.. No a teď budu čekat na miminkovske :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >