Reklama

Ovitrelle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:18
Ovitrelle

Ahoj holky chci se zeptat jsem po IVF tzv 13 dni po ovitrelle a dnes jsem si dělala
Clearblue test měla jsem tam 1-2 týdny a na normálních testech mi to ukazuje jen dusika nemůže to být ještě ovitrelle minuly týden v úterý jsem byla na transferu blastocysty tak zda by to už mohlo být tehu a ne ovitrelle :dance:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6040 příspěvků 24.09.18 20:56

Já měla druhou čárku po ovitrelle ještě 11den pak už ne. Ale doporučuji testovat jak řekli v car

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 21:39
@lachtanice86 píše:
Já měla druhou čárku po ovitrelle ještě 11den pak už ne. Ale doporučuji testovat jak řekli v car

No ja doufám že už to muže být možné tehu snaaaad :( :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >