Ovitrelle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:18
Ovitrelle

Ahoj holky chci se zeptat jsem po IVF tzv 13 dni po ovitrelle a dnes jsem si dělala
Clearblue test měla jsem tam 1-2 týdny a na normálních testech mi to ukazuje jen dusika nemůže to být ještě ovitrelle minuly týden v úterý jsem byla na transferu blastocysty tak zda by to už mohlo být tehu a ne ovitrelle :dance:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8066 příspěvků 24.09.18 20:56

Já měla druhou čárku po ovitrelle ještě 11den pak už ne. Ale doporučuji testovat jak řekli v car

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 21:39
@lachtanice86 píše:
Já měla druhou čárku po ovitrelle ještě 11den pak už ne. Ale doporučuji testovat jak řekli v car

No ja doufám že už to muže být možné tehu snaaaad :( :zed:

Emili1109
Nováček 6 příspěvků 21.11.18 16:36

Já 11 den po Ovitrelle a 5 den po ET 5 denní blastocysty a pěkné //… Zkusím ještě pozítří, dnes bolest vajecniku a břicha..pri stimulaci jsem měla lehké ohss..

suzka1
Kecalka 258 příspěvků 1 inzerát 21.11.18 17:35

Vim,ze je to dlouha doba,ale testuj opravdu az jak ti rekli v caru. Ja 12dni po ET mela silnejsiho ducha,ale urcite jeste ne tak krasne viditelne //

Emili1109
Nováček 6 příspěvků 21.11.18 17:53

Určitě nebudu blaznit, jen mě dnes vystrasily ty bolesti břicha a vajecniku… Bojím se ohss..

Emili1109
Nováček 6 příspěvků 23.11.18 13:00

Takže ten11 den po Ovitrelle byl pozitivní právě z te injekce, nedalo mi to a ráno další den test a byl neg.. To se tedy drželo to hcg docela dlouho.. No a teď budu čekat na miminkovske :lol:

Vanesa14
Nováček 7 příspěvků 25.02.19 21:03

Dobrý večer maminky,jsem 12 den po ovitrelle,před 5 dny jsem si udělala digit.test .prostě mi to nedalo a vyšel pozitivní, jenže jsem nevěděla že to zkresluje injekce. Pro příště budu chytřejší. Ale co se chci zeptat,šíleně mě boli prsa mám úplně naběhlé žíly.a čím dál vic se to stupňuje. Mohlo by to něco znamenat?nebo to může být taky tou injekci?

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1810 příspěvků 25.02.19 21:16

@Vanesa14 Já měla 7 den po Ovitrelle negativní test, až pár dní poté se začala objevovat druhá čárka. Takže to mohlo být Ovitrellem (asi je to pravděpodobnější), nebo nemuselo :) Ale přijde mi, že bolest prsou je dobré znamení! ;) Myslím, že klidně můžeš zkusit test znovu ;)

Vanesa14
Nováček 7 příspěvků 25.02.19 21:23

@kočkodlak mě totiž jinak prsa bolí až tak 4 dny před MS a teď už to trvá dlouho. A přijde mi že tohle je taková jinna bolest :) a bolel mě podbrisek na pravé straně .14.2 mi to pichly sestřička,15,16 jsme se měly snažit. Tak teď netrpělivě čekám. Už se snažíme rok a pul.a tuto injekci mám poprve

Vanesa14
Nováček 7 příspěvků 25.02.19 21:25

@kočkodlak mě totiž jinak prsa bolí až tak 4 dny před MS a teď už to trvá dlouho. A přijde mi že tohle je taková jinna bolest :) a bolel mě podbrisek na pravé straně .14.2 mi to pichly sestřička,15,16 jsme se měly snažit. Tak teď netrpělivě čekám. Už se snažíme rok a pul.a tuto injekci mám poprve

Vanesa14
Nováček 7 příspěvků 25.02.19 21:25

A MS mám mít 3.3. :)

Mischa21
Povídálka 37 příspěvků 26.02.19 07:31

@Vanesa14 Ahojky, jsme na tom podobně :) Snažíme se už dva roky, je mi 32. A tento cyklus jsem brala 3-7den costilbegyt a 12dc jsem měla na ultrazvuku dva folikuly 20 a 21mm na každé straně jeden. Večer jsme píchli Ovitrelle, za 36hod opravdu proběhla ovulace a dala o sobě dosti znát :D a ted čekám co bude. Ms mám dostat 2.3. Teď o víkendu a ještě včera mě dost bolel podbřišek, tak že jsem nemohla ani spát. Dnes už to tak nebolí, tak si říkám jestli to vůbec vyšlo. Testovat chci až v pátek (den před ms). Držím ti palce a dej vědět jak ti to dopadlo ;)

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1810 příspěvků 28.02.19 12:50

Holky, dejte pak vědět ;) Držím vám palce!

Mischa21
Povídálka 37 příspěvků 28.02.19 13:23

@kočkodlak děkujeme za podporu :) Termín ms se blíží a bolest podbřišku pořád přetrvává. Jsem už z toho taková nervozní, protože nemám žádný „vnitřní“ pocit, že jsem těhotná. Spíš počítám, že ms příjde. Snažím se na to nemyslet, ale to je těžko když to bylo takové hodně (hormony a injekcí) plánované. Už bych si moc přála, aby to vyšlo. HP mám v pořádku, cyklus pravidelný i podle ultrazvuku všechno vypadá jak má, manžel spermio ukázkové. A psychicky jsem podle mě na tom taky byla dobře (až teď od ledna na to víc myslím, ale to je tím, že jsme to začali řešit v CAR). Žádné ovulační testy ani BT jsem nikdy neřešila. Nemám nikoho v okolí kdo by měl takový problém a podpora holek co si něčím takovým taky prošly a vyšlo jim to mi dává naději :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama