Reklama

Nedonošenec (rizikové těhotenství)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andilek031
Povídálka 12 příspěvků 23.09.18 21:44
Nedonošenec (rizikové těhotenství)

Ahojky maminky.
Prvním těhotenství jsem dělal jsem do 6 měsíce pak jsme šla na rizikové dopadl tak že se mi syn narodil v 32+2 tt 1070g 36cm. Šla jste některá při druhém těhotenství hnedka od začátku na rizikové.
(Dělám ve fabrice na lince 3 směny provoz)

Reklama

Reakce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 23.09.18 22:12

Poraď se s lékařem. A v práci si hned řekni, že nechceš dělat noční. Asi budou mít pindy, ale vyhovět ti musí. :palec:

Janli
Kelišová 5680 příspěvků 9 inzerátů 23.09.18 23:19

Počítej s neschopenkou hned od začátku.

Markéta80
Hvězda diskuse 39655 příspěvků 24.09.18 00:27

@andilek031 já dělala taky ve fabrice a doma jsme byla hned, já byla pěkně zelená a jen představa cesta v přeplněném busu :? To bych nedala a tam bych byla k ničemu když bych pořád lítala na wc :jazyk: To byl hodně malinekj. Dcera se narodila v 33+3tt a měla 2840gr, prý na ten tt cca o 500gr víc :lol:

andilek031
Povídálka 12 příspěvků 24.09.18 09:30

Tak děkuji všem. Já jen že jestli není problém aby mi doktor napsal hned od začátku rizikové

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >