Reklama

Duch na testech - nebo těhu

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 12:22
Duch na testech- nebo těhu

Dobrý den, jdu pro radu. Posledni menstruace 1.den byla 10.8. Od te doby zadna dalsi nedorazila - boli me prsa - ale misto ms se dostavilo slabe spineni- a pri sexu trochu krev - nevim co si myslet - ale k doktorovi jdu az 10.10, nekdo radu? Myslite ze bych mohla byt tehu? Podle vsech moznych clanku atd se akorat tak bojim mimodelozniho -ducha- nebo cysty

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 12:26

Za me ses tehotna :potlesk: :potlesk:

Janli
Kelišová 5665 příspěvků 9 inzerátů 20.09.18 12:28

Podle testů těhotná jsi. Mimoděložní těhotenství podle testů nepoznáš a krvácení v začátku těhotenství je naprosto normální. Přestaň se stresovat.

Popokatepetla
Závislačka 3075 příspěvků 20.09.18 12:46

duch nerovná se mimoděložní těhotenství. Tady je to už celkem dobře viditelné, že těhotná jsi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 12:52

A cysta by to byt taky nemohla ? :) dekuji moc

Janli
Kelišová 5665 příspěvků 9 inzerátů 20.09.18 13:00
@Anonymní píše:
A cysta by to byt taky nemohla ? :) dekuji moc

Ale to víš, že mohla… Akorát teď asi osm měsíců poroste a počítám, že někdy v květnu se jí zbavíš :mrgreen:

lachtanice86
Kelišová 6008 příspěvků 20.09.18 13:01

Cysta spíš ne. Ten poslední test vypadá silnější. Ale testuj jen jednou značkou. Udělej test za 3dny a pokud bude druhá čárka silnější cysta to nebude. A počkej do 10.10

G.a.b.c.a20
Kecalka 309 příspěvků 20.09.18 13:07

Já myslím že bychom ti mohli gratulovat k miminku :-)

Uživatel je onlineflicek18
Kecalka 164 příspěvků 20.09.18 13:41

Měla jsem to podobně, jen slabší čárku v den kdy měla přijít MS, pak něco mezi špiněním a hnedym hlenem. A občas se mi v hlenu objevilo trochu krve. A teď jsem v šestém měsíci. Takže si myslím, že jsi těhotná. Hlavně nečtu žádné články a už vůbec ne s těmi katastrofálními závěry… Já je na začátku tehu taky dost četla a jen jsem se z nich zbytečně stresovala ????

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 13:52

Cysta bude asi chlapecek nebo holcicka :dance:

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 20.09.18 14:06
@Anonymní píše:
Dobrý den, jdu pro radu. Posledni menstruace 1.den byla 10.8. Od te doby zadna dalsi nedorazila - boli me prsa - ale misto ms se dostavilo slabe spineni- a pri sexu trochu krev - nevim co si myslet - ale k doktorovi jdu az 10.10, nekdo radu? Myslite ze bych mohla byt tehu? Podle vsech moznych clanku atd se akorat tak bojim mimodelozniho -ducha- nebo cysty

Jak mas dlouhe cykly? Kolikátého si mela poprve pozitivni test?

Lka-ro
Nováček 9 příspěvků 20.09.18 16:28
@karkarka píše:
Jak mas dlouhe cykly? Kolikátého si mela poprve pozitivni test?

Měla jsem to od 10.8.- slaby spineni pak ms a koncilo mi to 18.8 .
A prvni pozitivni byl 18.9. Slaba carka (jako je videt ze to sili)

Lka-ro
Nováček 9 příspěvků 20.09.18 16:29

A bude lepsi test clearblue ? Je spolehlivejsi ? ????????????

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 20.09.18 18:55

@Lka-ro super.tak to bude těhotenství.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 11:12

Tak dneska jsem si delala tento test s je to asi jasne ❤️???? nechci se ale radovat predcasne

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >