Prozrazení těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 10:24
Prozrazení tehotenstvi

Ahoj, jak jste prozradili partnerům že jste těhotné? Napadlo mě že bych vzala krabičku dala do něj těch test a nadepsala adresu a řekla mu, že to tu nechala postacka… Jinak nwm jak vtipné a rozumně!! Nechci ku jen ukázat test a hele jsem těhotná.. Ale nějaké překvápko :D vkládám anonymně nechci aby to ostatní přátelé věděli :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
rozand
Závislačka 3456 příspěvků 19.09.18 10:32

Přišla jsem ze záchoda s testem :lol: .

Markéta80
Hvězda diskuse 40476 příspěvků 19.09.18 10:33

manžel to poznal vždy dřív než jsme si dělala test :mrgreen:

hehehe
Extra třída :D 11558 příspěvků 19.09.18 10:35

Mám dojem, že jsem mu odpověděla na otázku, co je na tom testu… Ty jo, na tohle jsem strašný cynik, a většina chlapů taky. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 10:36

Vytiskla jsem si na papír obrázek s větou, že svatba v květnu se odkládá, protože v dubnu přiletí čáp. Dala do obálky, napsala na to jeho adresu a hodila do schránky. Těhotenský testy neskladuju, přišlo mi divný dávat mu něco s mojí močí ????. No a podruhý, když jsme jeli na dovolenou jsem jen řekla zastav mi v lékárně musím si koupit test sem asi těhotná. A bylo. :mrgreen:

Leny5
Kecalka 180 příspěvků 19.09.18 10:40

Když byla moje kamarádka těhotná, tak se se mnou domluvila a manželovi to řekla zatímco já je fotila u výběhu klokanů (on je původem Australan… :lol: ) Ty fotky stojí za to 8) :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10916 příspěvků 19.09.18 10:41

Pocurany test bych mu teda taky nedavala :lol: když uz tak ten klasicky dudlík nebo Boticky. Jinak já to pokaždé volala - jednou se smíchem po uz a podruhé v šoku s ještě mokrym testem v ruce :mrgreen:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 19.09.18 10:42

My to zkusili, za 10 dní jsem se blbě culila, když přišel z práce, a jemu to došlo :mrgreen: původně jsem mu to chtěla říct jinak… bylo to 3 dny před svatbou a den před tím mi říkal, že máme na svatbu hlasenyho jednoho nezletilce (jeho teta potvrdila účast s dcerou), tak jsem mu chtěla říct něco ve smyslu, že je nahlaseny další, ale nepotrebuje místo ani extra jídlo :) ale jelikož to vyžaduje tu svatbu v dohledu, tak jsem ti asi moc nepomohla :mrgreen:
Pak se mi taky líbil nápad, který jsem někde četla. Děláš, že si chceš jen tak vyfotit celou rodinu, místo " řekněte sýr" řekneš " řekněte tvoje jmeno je těhotná"… Cvak a máš i první reakce :D šlo by to i se samotným přítelem… :D

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 19.09.18 10:45

První těhotenství dostal zabalené pod vánoční stromeček (test v dárkové krabičce - trochu klišé no :D ). Druhé mu oznámila dcera, která se mnou byla, když jsem si test dělala, to chudák moc nechápal, co mu vlastně sděluje :D Bohužel to těhotenství nedopadlo dobře, takže když jsem otěhotněla znovu, trochu jsem s tím otálela… pošeptala jsem mu to na rodinném výletě, když jsme se škrábali na nějakej hrad, svítilo sluníčko, v ohradě bečely ovce a já měla tak nějak sentimentální náladu :D Ten třetí způsob se mi líbil nejvíc, i když byl asi nejobyčejnější, ale v tu chvíli mi to tak prostě přišlo a ráda na to vzpomínám :)

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 19.09.18 10:49

Taky jsem letěla ze zachoda hotova s testem. Manžel ještě spal. Byla jsem tak hotova a nemohla jsem tomu uvěřit, ze jsem behala jak střelená :mrgreen: doteď poslouchám, ze jsem mohla být originálnější, takže držím palce :lol:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 19.09.18 10:50

Ja mela vymysleny balicek do prace poslat messengerem a tam dudlik a nejaky detsky blbiny.
Napsat mu ze neco musi po praci vyzvednout v ikee- musi do skladu, regal c.6, cislo zbozi 84-Hemmes a tam detska postylka… (samozrejme tam musis jet pred tim a poradne zjistit kde to maj uskladneny a pak tam treba čihat) Dopadlo to tak, ze jsme sedeli na vine a ja mu rekla, ze dneska na testu jsem nasla dalnici a bylo vyreseno. Ja to tajemstvi nemohla udrzet

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 19.09.18 10:51

Mě to přijde dobrý s tou poštou, záleží jak tvůj chlap reaguje na taková překvápka a jestli třeba ví, že se to mohlo zadařit. Já poslala fotku testu a hned mi přišla sms že to bude Barborka, akorát to bude Marek :lol:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 19.09.18 10:56

Já na tyhle “originality” moc nejsem, první test jsem mu poslala vyfocený na messenger, protože jsme každý zrovna byl v jiném městě. Druhý jsem mu normálně řekla doma, věděl že testuju, a třetí našel pozitivní test na záchodě on, já myslela že je negativní a zapoměla jsem ho tam :mrgreen:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 4 inzeráty 19.09.18 10:56

já jsem tedy též nebyl originální a ještě s mokrým testem jsem běžela za manželem, ale jestli bude druhé, tak to chci taky udělat nějak originálněji :) asi bych to tutlala do první kontroly a pak vzala tu fotku z ultrazvuku a viděla jsem body s nápisem „BORN IN 2019“ tak bych to oboje zabalila do nějaké krabičky a poslala mu to do práce :D

skorotehotna
Kecalka 333 příspěvků 19.09.18 11:04

„Dovez mi z lékárn clear blue digital.“
„Tak jo.“

já:„Hele, je tam plus.“
on: „Aha a to znamená co?“
já:„že jsme těhotná“
om:"Aha.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >