Týden po ovulaci píchání v podbříšku - příznaky těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 21:54
Týden po ovulaci - příznaky?

Týden po ovulaci cítím píchání v podbříšku-je možné uhnizďování? Ms m dorazit až za týden - ještě je brzy na nějaké závěry - ale zajímalo by mě jak jste to měly vy? Jestli jste poznaly že jste těhotné ještě před testováním :oops:

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reakce:
MisulkaP
Kecalka 167 příspěvků 14.09.18 22:23

Ještě je brzo, může to být třeba od ovulace. Nepoznala,to že mi bylo špatně jsem brala že je to od crohnove nemoci, pak jsem si udělala test asi 4 po vynechání a bylo tam dvě čárky. Šla jsem na gyndu a paní doktorka tam nic nevidela, tak mě poslala na krev a bylo tam těhotenství. Dneska jsem 6+2tt

veronika773
Povídálka 39 příspěvků 23.10.18 18:35

Mam stejne priznaky a do menstruace mam 2 dny a obcas pocity na zvraceni

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >