Reklama

Příznaky týden před MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Novaaa
Nováček 4 příspěvky 13.09.18 11:59
Příznaky týden před MS?

Ahoj holky jsem tzv. nováček v oboru :) a tak nevím co čekat, s přítelem jsme poprvé začali zkoušet před 14. dny do té doby nikdy a přijde mi hloupost, aby to vyšlo tak rychle asi i díky tomu, že všichni okolo mají problémy s početím.

Každopádně MS očekávám příští týden v úterý a už 3 dny pociťuju že je něco jinak, nevím jestli nejsem potrefená tím, že jsme začali zkoušet, ani neznám průběh, ale mám zácpu což nikdy nemám, mívám spíš opačný problém, začala jsem mít šílenou chuť na mléčné výrobky a banány, což jinak v podstatě nejím a na pravé straně podbříšku cítím bodavou bolest, sem tam mi tam vystřelí a zase to rychle odezní. Tak jsem z toho trošku rozdivočená každopádně test jsem nevydržela si neudělat a samo sebou negativní, jenže na to je ještě čas a já jsem nervózní jako blázen, protože se mi to zdá nemožné tak rychle.

Reklama

Reakce:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 13.09.18 12:02

Možná ovulace? Kdy jsi měla naposled ms?.. Brala jsi předtím HA? Na příznaky je moc brzo

vedma007
Stálice 53 příspěvků 13.09.18 12:05

Nevysadila jsi spíš HA a nemůže to být ovulace? Příznaky těhotenství to na 99% nejsou. I kdybys těhotná byla, na příznaky je brzo :) Test si dělej až pokud ti vynechá menstruace, dřív to nemá smysl.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 13.09.18 12:28

Nemůžeš mít příznaky, když se ti ještě nevylučuje hcg do krve a moči. Test negativní, to snad mluví za vše. Testuj nejdřív až v den ms, pokud teda víš kdy proběhla ovulace, možná ji máš teď.

Novaaa
Nováček 4 příspěvky 13.09.18 12:59

Začali jsme poprvé zkoušet den po MS od té doby několikrát mám již po ovulaci a HA jsem vysadila již před dvěma lety proto jsem z toho trošku rozhozená, přijde mi to nějak moc rychle ale jsem nafouklá jak balón a večer se mi někdy i přes den z prominutím jakoby vrací jídlo, ale tohle přisuzuju spíše té zácpě. Já fakt nevím, :zed: asi mi nezbyde než si počkat, očividně mi to přijde stejně hloupé jako vám :nevim:

Novaaa
Nováček 4 příspěvky 13.09.18 13:08

jinak bolest začala právě v dobu, kdy bych měla mít již po ovulaci. :roll: Snad je vše ok a nebude to nějaký problém se spodkem.. Nic jiného mě totiž nenapadá.

Qadra
Stálice 57 příspěvků 13.09.18 13:38

Mně bylo nevolno ještě před ms a těhotná jsem byla…

Novaaa
Nováček 4 příspěvky 13.09.18 13:52
@Qadra píše:
Mně bylo nevolno ještě před ms a těhotná jsem byla…
:think: No tak jsem z toho jelen teda, sto lidí sto chutí, takže to vypadá opravdu na čekání do posledního dne. :pankac: a nebo vše ustoupí a bude „jasno“

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama