Příznaky týden před MS?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Novaaa
Povídálka 11 příspěvků 13.09.18 11:59
Příznaky týden před MS?

Ahoj holky jsem tzv. nováček v oboru :) a tak nevím co čekat, s přítelem jsme poprvé začali zkoušet před 14. dny do té doby nikdy a přijde mi hloupost, aby to vyšlo tak rychle asi i díky tomu, že všichni okolo mají problémy s početím.

Každopádně MS očekávám příští týden v úterý a už 3 dny pociťuju že je něco jinak, nevím jestli nejsem potrefená tím, že jsme začali zkoušet, ani neznám průběh, ale mám zácpu což nikdy nemám, mívám spíš opačný problém, začala jsem mít šílenou chuť na mléčné výrobky a banány, což jinak v podstatě nejím a na pravé straně podbříšku cítím bodavou bolest, sem tam mi tam vystřelí a zase to rychle odezní. Tak jsem z toho trošku rozdivočená každopádně test jsem nevydržela si neudělat a samo sebou negativní, jenže na to je ještě čas a já jsem nervózní jako blázen, protože se mi to zdá nemožné tak rychle.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 13.09.18 12:02

Možná ovulace? Kdy jsi měla naposled ms?.. Brala jsi předtím HA? Na příznaky je moc brzo

vedma007
Stálice 53 příspěvků 13.09.18 12:05

Nevysadila jsi spíš HA a nemůže to být ovulace? Příznaky těhotenství to na 99% nejsou. I kdybys těhotná byla, na příznaky je brzo :) Test si dělej až pokud ti vynechá menstruace, dřív to nemá smysl.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 13.09.18 12:28

Nemůžeš mít příznaky, když se ti ještě nevylučuje hcg do krve a moči. Test negativní, to snad mluví za vše. Testuj nejdřív až v den ms, pokud teda víš kdy proběhla ovulace, možná ji máš teď.

Novaaa
Povídálka 11 příspěvků 13.09.18 12:59

Začali jsme poprvé zkoušet den po MS od té doby několikrát mám již po ovulaci a HA jsem vysadila již před dvěma lety proto jsem z toho trošku rozhozená, přijde mi to nějak moc rychle ale jsem nafouklá jak balón a večer se mi někdy i přes den z prominutím jakoby vrací jídlo, ale tohle přisuzuju spíše té zácpě. Já fakt nevím, :zed: asi mi nezbyde než si počkat, očividně mi to přijde stejně hloupé jako vám :nevim:

Novaaa
Povídálka 11 příspěvků 13.09.18 13:08

jinak bolest začala právě v dobu, kdy bych měla mít již po ovulaci. :roll: Snad je vše ok a nebude to nějaký problém se spodkem.. Nic jiného mě totiž nenapadá.

Qadra
Stálice 86 příspěvků 13.09.18 13:38

Mně bylo nevolno ještě před ms a těhotná jsem byla…

Novaaa
Povídálka 11 příspěvků 13.09.18 13:52
@Qadra píše:
Mně bylo nevolno ještě před ms a těhotná jsem byla…
:think: No tak jsem z toho jelen teda, sto lidí sto chutí, takže to vypadá opravdu na čekání do posledního dne. :pankac: a nebo vše ustoupí a bude „jasno“

Novaaa
Povídálka 11 příspěvků 22.09.18 11:49

8o. holky tak nevím jsem nafouklá jak balónek, ale je brzo dělat závěry počkám až to bude týden, ale každý den se neskuteče vleče :zed: :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 12:06

Já teda pár dní před ms měla bolesti podbříšku jakoby mela prijit ms, nekdy me az bodlo na vajecnikach… hlavne kdyz jsem udelala prudky pohyb nebo zvedla dceru.. navic jsem mela jakoby „knedlik“ v krku.. a chut na sladke..tak drzim palce aby to tehu bylo :-) nam to taky vyslo hned napoprve ;)

Novaaa
Povídálka 11 příspěvků 22.09.18 12:19

Tak to se mi taky stalo ze mi tam tak nevim jak to popsat no popichovalo na prave strane a tako tlak divny i s tim knedlikem v krku to mam az na zvraceni ale hned to odezni ty jo tak v to jsem ani nedoufala, ze by to vyslo hned, tak uvidime nechci se radovat at nejsem zklamana ale.. Doufam :P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 13:44

@Novaaa budu drzet palce :hug:

Novaaa
Povídálka 11 příspěvků 22.09.18 14:54

Dekujiii :srdce:

Karkulka77
Povídálka 18 příspěvků 22.09.18 23:54
Píchání v podbříšku

Ahoj.Bolest jako při Ms mám už asi 5 dní.Píchání v podbříšku taky.Jak psala Anononymní.Zatím ničemu nepřisuzuji,ale bojím se cysty,nebo něčeho podobného.Do Ms mi zbývaj 3 dny.,při Ms mívám bolesti,ale před ní nikdy.Ale stárnu a vše může být jinak.Také se snažíme o miminko.Sice ne jen 14 dní ale už 3 roky.Byl by to zázrak,ale tím jak člověk chce si přivolá rúzné příznaky.Třeba se nesledovat tolik a počkat do Ms jak se to vyvine.Držím každopádně palce. :palec:

lenyc
Stálice 64 příspěvků 24.09.18 14:41

@Novaaa tak jak jsi na tom? Taky mě bolí břicho, záda (v kříži) a jakoby v tříslech. Knedlík taky… dnes mám 1. den zpoždění, test jsem nedělala, myslím, že je brzo…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >