Kolísavé hcg na testech.

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilian.white
Závislačka 3278 příspěvků 11.09.18 20:35
Kolísavé hcg na testech.

Dobry večer, ahoj,

Od cca 9dpo jsem měla první slabší carku na tt. Testovala jsem mamatestem. 10dpo ráno (v noci jsem pila a curala) skoro negativní, dopoledne mamatest slabá růžová čárka - viz foto, večer mamatest slabší - viz foto. Dnes, 11dpo dopoledne na mamatestu pidi duch, skoro nic. Teď večer top test test, slaby duch. Ale nesili. Co to muže byt? Vím ze to zřejmě nevyšlo, nejsem naivní, ale nenaznacuje to mimodelozni? Nebo je to “jen” biochemický? Neprosperujici? Dekuju pokud má někdo podobnou zkusenost. :kytka:
Předem upozorňuji ze kolikrát jsem před testy ani nepila, naopak snad když jsem pila byla čárka víc viditelná :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Amaren93
Povídálka 24 příspěvků 13 inzerátů 11.09.18 20:46

Já testovala vždy nejdříve 17 dpo a to pak nebylo o těhotenství pochyb. Myslím, že je zbytečné se stresovat takto na začátku. Něco se tam rýsuje, řekla bych, že těhotná jsi :palec:. Vydrž s dalším testem aspon za dva dny, ať je znatelnější rozdíl. Hcg stoupá obden. ;) A těhotenským testem nepoznáš, jestli těhotenství prosperující a v děloze, to až nejdříve v 7tt určí lékař na UTZ

Příspěvek upraven 11.09.18 v 20:50

Verunecka289
Závislačka 3343 příspěvků 11.09.18 20:49

A ovulaci víš jistě, nebo kalkulačka na netu? Kdy máš mít MS? Testuj až v den vynechané MS, dřív je to zbytečný. Jinak já vidím hromadu negativních testů :nevim:

Příspěvek upraven 11.09.18 v 20:50

Lilian.white
Závislačka 3278 příspěvků 11.09.18 20:49

@Amaren93 a je normální, když mám během dne jednou úplně test bez náznaku a pak se slabou čárkou?

Lilian.white
Závislačka 3278 příspěvků 11.09.18 20:51

@Verunecka289 jde to blbě vyfotit, včera byla slabá, okem viditelná, vím kdy je čárka a kdy ryska a negativní test… :) vím kdy byla ovulace, i tak jsem minimálně 10 dpo. Čárka tam ráno není, večer slabá, druhej den totéž ale nesili. Vůbec.

Uživatel je onlinesolip
Kecalka 457 příspěvků 11.09.18 20:51

Je strasne brzo, kdy mas termin MS? Tak za dva az tri dny?

Amaren93
Povídálka 24 příspěvků 13 inzerátů 11.09.18 20:53

@Lilian.white myslím, že takhle brzy to je normální. Kdy ocekavas MS?

Verunecka289
Závislačka 3343 příspěvků 11.09.18 20:55

@Lilian.white prostě testuj až v den vynechané MS, tohle testování 4× za den je fakt zbytečný ;)

Lilian.white
Závislačka 3278 příspěvků 11.09.18 20:57

@solip ve čtvrtek by měla dorazit ale mám utrogestan a nevím jestli ho vysadit nebo ne :roll:

@Amaren93 čtvrtek.a je fakt normální mít třeba i úplně negativní a pak zase ne?

@Verunecka289 já vím ze je, ale minuly měsíc biochemické a obavám se ze znova...... :(

histep
Závislačka 3703 příspěvků 11.09.18 20:59

@Lilian.white Takovehle testovani nema vubec cenu. Aby to slo porovnavat, musis testovat nejdriv po 48 hodinach, za stejnych podminek (ranni moc a vecer mic nepit) a stejnym testem. Preju pevne nervy :kytka:

Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 11.09.18 21:02

@Lilian.white Ahojka, jestli muzu doporucit tak Utros nevysazuj, MS dojde i pres nej pokud nejses tehu (aspon me chodila vzdy i pres Utros a hodne presne).. jak uz bylo zmineno..nejlepsi je testovat hned rano z prvni moci a ne vecer a kazdy den..to nema vypovidajici hodnotu..mimo­deloznim jsem si prosla, zatim nepanikar - pokud uz fakt nevydrzis tak si skoc jako samoplatce do laborky na krev (treba zitra a pak v patek) ..a mas jasno :)

Drzim palce :)

Lilian.white
Závislačka 3278 příspěvků 11.09.18 21:04

@Reaskiller a u toho mimo jsi měla normálně pozitivní testy nebo taky slabá, žádná, slabá, slabší, žádná......? :?

@histep když je k sobě takhle prilozim tak taky není silnější :(

Uživatel je onlinesolip
Kecalka 457 příspěvků 11.09.18 21:04

Tak zitra urcite netestuj, zkus test ve ctvrtek a potom v sobotu a uvidis, jestli bude neco videt. Myslim, ze takhle na zacatku je normalni, ze jeden test ukaze carku a druhy ne, hcg bys ted mela jeste moc nizke, pokud tehotna jsi. Testuj rano hned po probuzeni. I kdyby to bylo mimodelozni, tak by to ted jeste nikdo nezjistil, v deloze jeste neni nic videt, to az kolem konce sesteho, sedmeho tydne. A ten utrogestan bys chtela vysadit proc?

Kskaja
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 11.09.18 21:05

Podle mě to jsou prosakliny.. Já tohle mám na testech skoro vždy.. I hezčí čárky a nic.. :think: Ale držím pěsti ať je to těhotenství :palec:

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 11.09.18 21:05

Já myslím, že se tou hromadou testu stresujes. Buď v klidu, vyčkej. Klapne to a ještě usetris peníze za testy :nevim: já se taky nemohla dockat, měla jsem stejne testy a teď mi tu anděl haja v postýlce. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >