Reklama

Menstruace měla přijít v den letu, mám zpoždění.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veruuuuu
Stálice 66 příspěvků 14.09.18 06:33
Prichod menstruace v den letu

Ahoj holky, brouzdam po netu a nemuzu se dopatrat odpovedi. Ted ve stredu jsme se vraceli z dovolene…no spis v utery. Leteli jsme pres 12 hod plus jeste pet hodin casovy posun a cekani nekolika hodinovy na letisti bylo sileny…no a v den priletu jsem mela dostat menstruaci…ale do dnesniho dne nic. Mam tri dny zpozdo. :think: Muze to mit vliv? zaroven druhy den mi je tak nejak na omdleni, na zvraceni a jsem jak po opici…ze bych se jeste nesrovnala s cas. posunem???

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Biibii
Stálice 74 příspěvků 14.09.18 06:41

A těhotenský test sis delala? :D

arada
Extra třída :D 12659 příspěvků 14.09.18 06:43

@veruuuuu Že by sis přivezla z dovči suvenýr?

veruuuuu
Stálice 66 příspěvků 14.09.18 06:45

Uz?????? Neni brzo?

Russet
Extra třída :D 10936 příspěvků 14.09.18 06:55
@veruuuuu píše:
Ahoj holky, brouzdam po netu a nemuzu se dopatrat odpovedi. Ted ve stredu jsme se vraceli z dovolene…no spis v utery. Leteli jsme pres 12 hod plus jeste pet hodin casovy posun a cekani nekolika hodinovy na letisti bylo sileny…no a v den priletu jsem mela dostat menstruaci…ale do dnesniho dne nic. Mam tri dny zpozdo. :think: Muze to mit vliv? zaroven druhy den mi je tak nejak na omdleni, na zvraceni a jsem jak po opici…ze bych se jeste nesrovnala s cas. posunem???

Jestli jsi měla nechráněný sex, tak těhotná být můžeš. Únava materiálu po tak dlouhé cestě to může být taky. Ale nechápu, proč si neuděláš nejdřív test…

Caboverde
Kecalka 167 příspěvků 14.09.18 07:07

Mela jsem po navratu z ciziny zpozdeni i tyden a pul, a zaroven jsem si byla jista, ze tehotna byt nemuzu. Pokud vis, ze nejsi tehotna nebo nemas akutni bolesti, tak muzes v klidu pockat ctrnact dni, pak teprve bys mela zajit na gyndu. A hlavne se nestresuj, to prichod menstruace oddali o nekolik dalsich dni.

Biibii
Stálice 74 příspěvků 14.09.18 07:13
@veruuuuu píše:
Uz?????? Neni brzo?

Já si taky říkala jak mám zpoždění, ze to je asi stres ze svatbyco jsme meli, nakonec mimco ze svatební cesty :lol:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19596 příspěvků 14.09.18 07:22
@veruuuuu píše:
Uz?????? Neni brzo?

Jestli už máš zpoždění tak proč by mělo být brzo? Zkus test a když nic tak to bude tou cestou.

migmina
Stálice 73 příspěvků 14.09.18 07:34

Proc si neudelas test??? Tam najdes odpoved :zed:

Tableta
Závislačka 4016 příspěvků 14.09.18 07:35

Klidně to může být z cesty. Já jsem jednou cestovala 22hodin a měla jsem zpoždění 12 dní :? Potom byla menstruace jak průtrž hráze :mrgreen:

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 14.09.18 07:49

Udělej si test, to je hlavní. Já mám ale zpoždění vždy po cestování.

lachtanice86
Kelišová 6032 příspěvků 14.09.18 08:25

A místo toho aby sis udělala test tak zalozis diskuzi. :zed:

luca241
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 14.09.18 11:04
@veruuuuu píše:

Mne rozhodí cyklus i víkend v Maďarsku :lol: ,natož let,natož takový let.Takze u mě je toto úplně běžné .

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 14.09.18 14:14
@luca241 píše:
Mne rozhodí cyklus i víkend v Maďarsku :lol: ,natož let,natož takový let.Takze u mě je toto úplně běžné .

Mně nerozhodí cyklus nic, tak jsem to dostala v letadle přesně podle plánu :lol:

Smoulinka21
Nováček 9 příspěvků 03.10.18 21:05

Zdravím, když jsme u těch rozházených cyklů, tak se s dovolením připojím k diskuzi - Začátkem tohoto roku jsem vysadila antikoncepci, kvůli nějakým problému jsme si s manželem ještě několik měsíců dávali pozor a cyklus se mi v podstatě hned ustálil na nějkých 31-33 dnech. V srpnu jsme letěli na dovolenou k moři a MS samozřejmě přišla až u moře po 41 dnech (20.8.). Říkala jsem si, že je to zákon schválnosti, nervy z cesty, apod. a myslela jsem, že další cyklus už bude „normálně“ po cca 30ti dnech a nebo, že možná nebude vůbec, protože od dovolené už si pozor nedáváme. Jenže nic, dnes je to 44 dní, těhotesnký test jsem si dělala před 6ti dny - negativní. Nemám vůbec žádné příznaky ničeho :mrgreen: ani pobolívání v podříšku nebo na prsou, prostě nic :nevim: nestalo se někomu? Štve mě, že prostě nevím, co se děje a myslela jsem, že pokud je cyklus docela ustálený, tak se jen tak snadno nerozhází. Počkám do konce týdne a objednám se na gyndu, ale vrtá mi to hlavou…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >