Nějaká expertka na těhotenské testy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 13.09.18 18:34
Nejaka expertka na tehu testy?

Poradite nektera, ktery den po ovulaci ma cenu delat prvni tehotensky test. Mela jsem ovulaci 19DPO, cyklus mam normalne 28. 2 dny mam zpozdeni, test jsem delala vcera, negativni, nechci testovat kazdy den… Nekde jsem cetla, ze nejdriv 14 dni po ovulaci, je to pravda?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10412 příspěvků 13.09.18 18:36

U obou děti jsem měla vidět slabou čárku 10dpo. Obecně se doporučuje při termínu ms. Pokud ale mas tak krátkou lutealni fázi, tak těmi 14 dny nic nezkazis. Btw to asi mělo byt 19dc ne dpo

histep
Závislačka 3433 příspěvků 13.09.18 18:44

Ve vsech tehotenstvich jsem jela 11 DPO slabou carku, ale zadne loveni duchu. A to ani jedno z tech tehotenstvi nedopadlo.
Driv nez 11 DPO jsem netestovala.

Reaskiller
Kelišová 5356 příspěvků 13.09.18 18:48

Tehotensky test delat az v v dobe vynechani menstruace..za­kladni pravidlo..coz si udelala.. pokud nemas ducha tak jeste vydrz a testuj treba za dva dny.. z ranni moci prosim Te :) jinak vse je napsane v navodu :)

Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 13.09.18 19:08
@Tichošlápek píše:
U obou děti jsem měla vidět slabou čárku 10dpo. Obecně se doporučuje při termínu ms. Pokud ale mas tak krátkou lutealni fázi, tak těmi 14 dny nic nezkazis. Btw to asi mělo byt 19dc ne dpo

Ano, mas pravdu 19 den cyklu. Normalne mam ovulaci 14 den, tentokrat byla takhle. Mela jsem nedavno cystu a vyvolavacku, tak asi proto, kdo vi. U dcery jsem mela pozitivni test az 3 dny vynechane menstruaci, a poceti jsem mela 14 den cyklu, tak jsem myslela, ze tam je proste nejaky doporuceny limit, na netu se pise ledascos.

svapi
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 13.09.18 19:17

@Mrs.bloud já měla 11dpo velmi slabého ducha…nepíšeš, jak citlivý test jsi dělala.. já dělala s citlivostí 10. Poradna čárka tam byla až 15dpo, ale jen na tomto..na testech s citlivostí 20 to skoro nebylo vidět :)

Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10350 příspěvků 13.09.18 19:24

Já jsem měla hodně slabou čárku až tři dny po vynechání

kacakaca
Závislačka 2580 příspěvků 13.09.18 19:29

Kdyz byla ovulace o 5 dni pozdeji, cekej ms taky o 5 dni pozdeji, tedy ne 2 dny zpozdeni, ale 3 dny do zacatku ms. Takze testuj az za 4 dny.

Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 13.09.18 19:39
@kacakaca píše:
Kdyz byla ovulace o 5 dni pozdeji, cekej ms taky o 5 dni pozdeji, tedy ne 2 dny zpozdeni, ale 3 dny do zacatku ms. Takze testuj az za 4 dny.
Aha, to me tez napadlo. Diky…
@svapi píše:
@Mrs.bloud já měla 11dpo velmi slabého ducha…nepíšeš, jak citlivý test jsi dělala.. já dělala s citlivostí 10. Poradna čárka tam byla až 15dpo, ale jen na tomto..na testech s citlivostí 20 to skoro nebylo vidět :)

Hele pokud vim, tak slabsi nez 10 se uz nevyrabi…

Kriss Tina
Kelišová 5373 příspěvků 13.09.18 19:41

Hele klidně si počkej do příštího týdne. Teď budeš akorát stresovat a lovit duchy, příští týden už ti test musí prokazatelně ukázat výsledek. Jestli jsi nebo nejsi tim už stejně neovlivníš :palec:

svapi
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 13.09.18 19:48

@Mrs.bloud proč slabší? :-) Já jen píšu, že na testu s citlivostí 10 by to mohlo být vidět cca 10-13dpo a s citlivostí 20 třeba až 15dpo.. :)

Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 14.09.18 11:31
@svapi píše:
@Mrs.bloud proč slabší? :-) Já jen píšu, že na testu s citlivostí 10 by to mohlo být vidět cca 10-13dpo a s citlivostí 20 třeba až 15dpo.. :)

Ano, v lekarne mi rikaly, ze testy se slabsi citlivosti nez 10 se uz nevyrabi

Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 14.09.18 11:33
@Kriss Tina píše:
Hele klidně si počkej do příštího týdne. Teď budeš akorát stresovat a lovit duchy, příští týden už ti test musí prokazatelně ukázat výsledek. Jestli jsi nebo nejsi tim už stejně neovlivníš :palec:

Jo, ja udelam test az v pondeli a uz by to melo byt jasne. Ja potrebuju kdyztak jit co nejdriv k dr., nekolikrat jsem potratila, tak abych dostala hormony na podporu, ale do pondeli to snad pocka… Kazdopadne diky:-)

Danone64
Stálice 92 příspěvků 14.09.18 16:23
Těhotná?

Ahojky všem. Potřebuji poradit prosím. 17. 8. jsem dostala menstruaci, kterou mám pravidelně 5 dni. Tento paty den mi doktor vyndat nehormonalni tělísko, protože si přejeme miminko. 31.8. a 2.9. jsme měli s manželem sex a včera jsem měla dostat MS a nic :dance: . Dnes rano jsem si dělala ten nejcitlivejsi test ale vyšel nepozitivni :,( . Jinak mě bolí bradavky a mám bezedny žaludek posledních 5 dni :think:
Předem dekuji za všechny rady

Danone64
Stálice 92 příspěvků 14.09.18 16:59
Těhotná?

Jinak jeste musím dodat ze MS mám pravidelnou 29 dni. Pevně doufám ze těhotná jsem. Nikdy se mi menstruace neopozdila, jen při prvních dvou tehotenstvi

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >