Nidace 8DPO?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
crazymisha
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 13.09.18 14:48
Nidace 8DPO?

Ahoj… Měla jsem ovu opožděnou, až 26DC, minulou středu 5.9. Sex proběhl v neděli večer 2.9. Poslední 3 dny mě pořád bolí podbřišek, píchá tam, v prsou občas píchne, bolí mě hlava, měla jsem i dodnes bílý výtok trošku a teď odpo jsem na WC po utření našla růžový výtok. Břicho mám nafouklé.. Co myslíte? :nevim:

Reakce:
Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 13.09.18 14:53

@crazymisha Kristalova koule mi rikaaaaaa…aaa­aaaa…aaaaaaa…NE­VIM JE BRZO RICT :mrgreen:

Celina
Závislačka 3581 příspěvků 13.09.18 14:57

Myslím, že máš perfektně načtené příznaky PMS, hormonů i těhotenství :mavam:

Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 13.09.18 15:08
@Celina píše:
Myslím, že máš perfektně načtené příznaky PMS, hormonů i těhotenství :mavam:
:mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :palec:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >