Reklama

Jsem těhotná nebo se menstruace dostaví?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeronikaVeronika7
Nováček 1 příspěvek 16.09.18 18:35
Těhotná nebo se menstruace dostaví?

Zdravím holky, co myslíte? Minulý měsíc menstruace na den přesne. jinak cyklus mám docela rozhazeny. Tento měsíc jsem brala 4 dny prášky Norestisteron.po vynechání jsem počítala, že do dvou dnů dorazí menstruace a nic.Dnes je to 7.den a menstruace stále nedorazila. Nechci zatím testovat abych pak nebyla zklamaná, kdyby to nevyšlo. testovat chci příští týden. Už 3 dny mám nafouklé břicho, bolest v kříži, poboliva hlava, v noci horko pak zase zima, a nálada, že se mi chce pořád brečet,,přitom není proč, dnes, jak když jde na mě viróza, zvýšená horecka, a zacala jsem úplně minimálně,,spi­nit''. Myslíte, že těhotná? Měla jste to taky některá takhle? děkuji za názory. :mavam:

Příspěvek upraven 16.09.18 v 19:08

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 16.09.18 18:39

Dej mi trochu času.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 16.09.18 18:53

Tím „přišla na den přesně“… Myslíš přesně co? :D 28 dní? Jestli to máš jinak rozházené, tak to že přišla na den přesně, ať už je to teda kolikkoliv dní, neznamená to, že když teď ten den nepřišla, máš zpoždění… :think: a ten kondom prasknul před ovulací? Asi nevíš, kdy byla, viď… Já to moc nadějně nevidím…

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 16.09.18 18:55

Nadějně asi není správný výraz… Když by to nebylo plánované :mrgreen:

P4ja
Kelišová 5774 příspěvků 16.09.18 18:56

Už jsi psala ne? Udělej test nikdo ti to líp neřekne než test a doktor.

Zkušenosti ostatních jsou naprosto mimo, je to tvoje tělo… A 7.den po styku těžko můžeš mít příznaky.

rozand
Závislačka 2921 příspěvků 16.09.18 18:56

Hrabe ti z toho, že chceš otěhotnět, ale s kondomem to těžko půjde? :lol:

rozand
Závislačka 2921 příspěvků 16.09.18 18:58

@P4ja co sedmej, píše, že už 3 dny… ty vedmy s priznaky jeste pred zahnizdenim vajicka se nam tu nejak mnozi :D

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 16.09.18 19:08

Bojíš se že to nevyšlo, ale používáte kondomy? Aha, takže přítel o tom asi neví..

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 16.09.18 19:14

Urcite to dopadne, jak pises. Tehotna nebo se menstruace dostavi. :palec:

Lendie
Kecalka 154 příspěvků 16.09.18 20:18

@VeronikaVero­nika7 se mnou takhle hazeli rozhazene hormony z nepravidelne ms..a vzdy se dostavila… tehotenstvi jsem prakticky hned poznala. A jak rikaji ostatni, kazda jsme jina. Jdi k lekari nebo si udelej aspon test.

P4ja
Kelišová 5774 příspěvků 16.09.18 20:31
@rozand píše:
@P4ja co sedmej, píše, že už 3 dny… ty vedmy s priznaky jeste pred zahnizdenim vajicka se nam tu nejak mnozi :D

No, holt tady někdo vypisoval, jak měl příznaky už týden po styku, a co všechno to bylo, tak to holt zkouší taky :? Je to vážně smutné, že se ženský nemůžou svěřit doma nebo nejlepší kamarádce, a dají na pár písmen odtud, než aby věřily svému tělu a daly mu čas :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 21:42

Ahoj,. Mám měsíc co neberu antikoncepci. Celých 8 let menstruace vždy na den přesně 28dni cyklu. Jednou se mi stalo že mi úplně vynechala ale to bylo z důvodu když jsem ten měsíc podstoupila operaci. Jinak opravdu přesne. Teď tento měsíc od vysazení jsem to nedostala měla se dostavit v neděli ráno ale celý den nic. Příznaky jsou bolesti zad v dolní části jako při MS pobolivani v podbřišku (tlak) a časté pocity na malou. Těhotenský test jsem si dělala dnes večer, ale vyšel negativní a ani duch. Tento měsíc jsme s přítelem měli velmi často pohlavní styk(každý týden 2-3×). Je možné, že by to ještě nebylo vidět? :(

rozand
Závislačka 2921 příspěvků 30.09.18 21:45

Žádnou menstruaci jsi neměla, když jsi brala HA. Cyklus teď můžeš mít jakýkoli, klidně i rok nepravidelný. Možné je samozřejmě i těhotenství, pokud by šlo o první den vynechání (což ale nevíme), nicméně ty příznaky můžeš mít i před menstruací… příznaky těhotenství to spíš nebudou, když je tak brzy…

AnonymGirls
Nováček 6 příspěvků 30.09.18 21:49

@rozand
Dnes jsem to měla dostat ráno, jasný ještě počkám. Ty příznaky mám od včera (soboty) a furt nic.

Příspěvek upraven 30.09.18 v 21:54

Citronkalekninka
Kecalka 457 příspěvků 1 inzerát 30.09.18 21:54

To co jsi mela pri brani antiny neni menstruace. Telo ovladaji prasky.proto toas presne na den. Ted se zacnes cistit od hormonu (8 let je dlooouha doba). A muzes to mit dlouho nepravidelne. Jasne mohl se stat zazrak a mohla jsi otehotnet hned. Ale spis budes muset na vyvolavacku a nechat telo se s tim vyrovnat a poprat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >