Reklama

Těhotná panna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saruska00
Povídálka 29 příspěvků 21.09.18 14:32
Těhotná panna?

Ahoj holky, včera se mi má neteř svěřila, že je panna, ale její přítel se do ní udělal. Na otázku, můžu být těhotná, i když jsem panna jsem ji nedokázala odpovědět. Je to vůbec možné?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3394 příspěvků 2 inzeráty 21.09.18 14:34

Kdyz měla sex tak není panna. A těhotná byt může když měla sex. :zed: :zed:
To jsou dnes perly

Příspěvek upraven 21.09.18 v 14:35

freeport
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 21.09.18 14:34
@Saruska00 píše:
Ahoj holky, včera se mi má neteř svěřila, že je panna, ale její přítel se do ní udělal. Na otázku, můžu být těhotná, i když jsem panna jsem ji nedokázala odpovědět. Je to vůbec možné?

Ano, panenka Marie taky otěhotněla :mrgreen:

Ivčis
Závislačka 3733 příspěvků 21.09.18 14:35

Tak jestli měli zasunuto tak panna přece není ne?

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 34 inzerátů 21.09.18 14:35

Pokud se do ní udělal, tak přeci není panna :roll:

medunka23
Kelišová 6849 příspěvků 21.09.18 14:36

Tak pokud se udělal DO ní, tak už panna asi nebude že…A ano, pokud ejakuloval dovnitř, tak tu šance na těhotenství je.

divine woman
Echt Kelišová 8410 příspěvků 21.09.18 14:37

Nic není nemožné. :mrgreen:

a12
Vesmírná mluvilka 31013 příspěvků 21.09.18 14:38
@Saruska00 píše:
Ahoj holky, včera se mi má neteř svěřila, že je panna, ale její přítel se do ní udělal. Na otázku, můžu být těhotná, i když jsem panna jsem ji nedokázala odpovědět. Je to vůbec možné?

Jak jako udelal do ni a je panna? :lol: to mu to jako delal treba rukou a on to pak do ni fouknul, nebo co? :nevim: :mrgreen:

Malaga
Generální žvanilka 24547 příspěvků 21.09.18 14:38
@Saruska00 píše:

tak to už je minimálně druhá v pořadí ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 21.09.18 14:39

Tak to třeba zvládli do jiného otvoru :D :potlesk: buď není panna,nebo nemůže být těhotná. :zed:

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 21.09.18 14:41

Pokud se udělal do ní, předpokládám třeba na krajicek, tak tehotna klidně být může. Blána není celistva, musí přece odcházet menstruacni krev.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 21.09.18 14:41

Tak teta může být klidně stará jako neteř, tak holky neví neee :mrgreen:

Malaga
Generální žvanilka 24547 příspěvků 21.09.18 14:43

@Aduš8 hele lze, v hymenu může být otvor, kdyby se čistě teoreticky vycákal na ní a pak měl sperma na prstech a zkusil jí prstit, tak by se to stát mohlo … nicméně pravděpodobnost nula nula prd

LindaPraha
Extra třída :D 13050 příspěvků 21.09.18 14:46

Zazrak! :)
A jak muze byt panna, kdyz se do ni udelal? To tam strcil jen spicku? :)

Le_lenaz
Stálice 92 příspěvků 21.09.18 14:48

To jsou mi ale dotazy. :mrgreen: A pak že prej dnešní děti vědí o sexu více než dospělí. 8)

Stránka:  1 2 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >