Těhotná panna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Saruska00
Povídálka 32 příspěvků 21.09.18 14:32
Těhotná panna?

Ahoj holky, včera se mi má neteř svěřila, že je panna, ale její přítel se do ní udělal. Na otázku, můžu být těhotná, i když jsem panna jsem ji nedokázala odpovědět. Je to vůbec možné?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lampicka11
Závislačka 3430 příspěvků 5 inzerátů 21.09.18 14:34

Kdyz měla sex tak není panna. A těhotná byt může když měla sex. :zed: :zed:
To jsou dnes perly

Příspěvek upraven 21.09.18 v 14:35

freeport
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 21.09.18 14:34
@Saruska00 píše:
Ahoj holky, včera se mi má neteř svěřila, že je panna, ale její přítel se do ní udělal. Na otázku, můžu být těhotná, i když jsem panna jsem ji nedokázala odpovědět. Je to vůbec možné?

Ano, panenka Marie taky otěhotněla :mrgreen:

Ivčis
Závislačka 3962 příspěvků 21.09.18 14:35

Tak jestli měli zasunuto tak panna přece není ne?

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 22 inzerátů 21.09.18 14:35

Pokud se do ní udělal, tak přeci není panna :roll:

medunka23
Kelišová 7133 příspěvků 21.09.18 14:36

Tak pokud se udělal DO ní, tak už panna asi nebude že…A ano, pokud ejakuloval dovnitř, tak tu šance na těhotenství je.

divine woman
Echt Kelišová 9138 příspěvků 21.09.18 14:37

Nic není nemožné. :mrgreen:

a12
Vesmírná mluvilka 32955 příspěvků 21.09.18 14:38
@Saruska00 píše:
Ahoj holky, včera se mi má neteř svěřila, že je panna, ale její přítel se do ní udělal. Na otázku, můžu být těhotná, i když jsem panna jsem ji nedokázala odpovědět. Je to vůbec možné?

Jak jako udelal do ni a je panna? :lol: to mu to jako delal treba rukou a on to pak do ni fouknul, nebo co? :nevim: :mrgreen:

Malaga
Generální žvanilka 24848 příspěvků 21.09.18 14:38
@Saruska00 píše:

tak to už je minimálně druhá v pořadí ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2266 příspěvků 21.09.18 14:39

Tak to třeba zvládli do jiného otvoru :D :potlesk: buď není panna,nebo nemůže být těhotná. :zed:

vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 21.09.18 14:41

Pokud se udělal do ní, předpokládám třeba na krajicek, tak tehotna klidně být může. Blána není celistva, musí přece odcházet menstruacni krev.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1255 příspěvků 21.09.18 14:41

Tak teta může být klidně stará jako neteř, tak holky neví neee :mrgreen:

Malaga
Generální žvanilka 24848 příspěvků 21.09.18 14:43

@Aduš8 hele lze, v hymenu může být otvor, kdyby se čistě teoreticky vycákal na ní a pak měl sperma na prstech a zkusil jí prstit, tak by se to stát mohlo … nicméně pravděpodobnost nula nula prd

LindaPraha
Extra třída :D 13788 příspěvků 21.09.18 14:46

Zazrak! :)
A jak muze byt panna, kdyz se do ni udelal? To tam strcil jen spicku? :)

Le_lenaz
Stálice 97 příspěvků 21.09.18 14:48

To jsou mi ale dotazy. :mrgreen: A pak že prej dnešní děti vědí o sexu více než dospělí. 8)

Stránka:  1 2 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >