Reklama

Těhotenský test - vše rozházené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 10:12
Těhotenský test - vše rozházené

Ahoj maminky!

Mám na vás dotaz. Již dva týdny mám ranní nevolnosti. (vstanu a zvedne se mi žaludek). Občas mě bolí prsa a taky podbrisek. MS jsem Měl dva týdny (vysadila jsem Ha) Zkoušela jsem test, a ale byl negativní i podruhé. Nevíte, co to může být?

Díky všem maminkám 8)

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12763 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 10:23

asi rozhozené hormony z vysazení ha

TesinaSt
Nováček 10 příspěvků 24.09.18 11:42

Počkala bych do další menstruace, pokud se nedostaví, zajít na gyndu. Já jsem byla dva měsíce těhotná, a ani po měsíci těhotenství mit o test neprokázal, až na gyndě :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >