Stan?

Anonymni
23.6.09 20:57

stan?

Ahojky, chtěla bych se zeptat byli jste nekdo s desetimesicnim prckem pod stanem? Jsme zvykly jezdit pod stan a starsi syn byl ve dvou poprve s nami a desne se mu to libilo. A tomu mladsimu je deset mesici, ale jeste nechodi jen leze tak se chci zeptat na Vase zkusenosti. Diky Hanka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24323
23.6.09 21:28

Ahoj,mam sestru ktere bude v zari 7.Nasi jsou zvykli tez jezdit sni pod stan.A poprve byla pod stanem kdyz mela asi 9mesicu. :lol: .Akorat sebou vezli matracku.Takze bud v klidu a vyrazte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
23.6.09 21:44

Ahoj, my byli se synem pod stanem, kdyz mu bylo 9m. Protože byla v noci zima, spal ve fusaku a sundané sedačce sporťáku, která šla dát samozřejmě do úplného lehu.

• Citovat
  • Nahlásit
642
23.6.09 21:46

My byli s dcerou poprve, kdyz ji byl 1 mesic :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
23.6.09 21:48

Diky, tak to jste me docela uklidnili, ze nejsme uplne sileny. Hanka

• Citovat
  • Nahlásit
24323
23.6.09 21:56

Tak mesic uz je prehanka. 8O 8O

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
23.6.09 22:05
kattkka píše:
Tak mesic uz je prehanka. 8O 8O

Asi ano, podle mě, je to příliš brzy, ale moje známá vezla svého druhorozeného pod stan, když měl 4 týdny :! 8O :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24323
23.6.09 22:11

Nop pravda je ze praveci lide zili v jeskynich tak proc my nemuzem ve stanech :lol: .pardon ale me to tak prijde.myslim si ze vsecko ma sve meze.Nase Bara ma 5mesicu o vikendu jsme meli jet na jednu akci (bohuzel nakonec jsme nejeli chystala jsem pritele na sluzebku) ale teda v pod stanem jsem s ni jeste spat nechtela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2199
23.6.09 22:47

Taky o víkendu chceme jet stanovat, malá bude stanovat poprvé a doufám, že jí v noci nebude zima, bereme nafukovací matračky(lehátka),fusak, kdyby to nešlo se mnou ve spacáku a deku…no sama jsem zvědavá jaké to bude, ale když to nepůjde, tak to holt zabalíme a pojedem dom :)

Jinak mám pocit, že je to jednodušší, dokud je dítě plně kojeno než, když už je přikrmováno nebo když je ve věku, kdy některé věci ještě jíst nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5044
24.6.09 08:19

Ahoj,

náš Matyáš byl pod stanem poprvé v 7 měsících a bylo to naprosto v pohodě. Chrupal bez problémů celou noc :-)
Jenom těch krámů, co člověk musí s takovým prckem vozit… :wink:

Tereza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5784
24.6.09 08:29

tak my jsme byli pod stanem taky prvně, když malému bylo 8měsíců a teď jedeme zase a bude mít premiéru holka :lol: Ale kluk to snášel v pohodě tak doufám, že to bude stejné 8) neboj se toho, těm prckům je jedno kde spí, pokud jsou v teple :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36176
24.6.09 08:30
kattkka píše:
Nop pravda je ze praveci lide zili v jeskynich tak proc my nemuzem ve stanech :lol: .pardon ale me to tak prijde.myslim si ze vsecko ma sve meze.Nase Bara ma 5mesicu o vikendu jsme meli jet na jednu akci (bohuzel nakonec jsme nejeli chystala jsem pritele na sluzebku) ale teda v pod stanem jsem s ni jeste spat nechtela.

no k tem pralidem - oni taky meli prumernou delku zivota asi 30 let a o detske umrtnosti radej ani nepremyslet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2349
24.6.09 11:16

My jedeme na „stanový“ tábor v létě s Kubou taky poprvé, to mu bude 22M. Tak už bude dost veliký, těch krámů se bojím nejvíce. Ale co v noci už mlíko nemá ani UM, a ráno to zvládne s obyč.mlíkem takže to bude pohoda, bude tam mít spoustu dětí - vrstevníků i těch starších a na koupání řeku, jen zakoupit rukávky, a něco na blbnutí ve vodě… a já se na to moooc těším :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
24.6.09 14:54

Myslim si, ze pokud ma dite dostatecnou izolaci a teplou prikryvku, pak muze jet klidne i mrne. My jezdime taky pod stan, ale s prckem jsme jeste nebyli a chystame se az pristi rok. Nekolikrat jsem zazila v kempu male detatka a budicek v 5 rano, v noci narek, pro ostatni opravdu nic moc. Takze berte prosim ohled i na ostatni! A nezapomente, ze pocasi se taky muze zmenit a kdyz jsem videla na Sumave, zmokle rodice vcetne maleho detatka, no nevim, zda je to pak super dovolena. Takze zvazujte i dalsi veci, ne jen zda to zvladne vase dite a ze se budete tahat s tisici kramy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2199
29.6.09 15:09

Tak stanování bylo super, malá byla nadšená, že je celý den na vzduchu a má volnost pohybu, v noci jí bylo spíš teplo, takže spala bez spacáku jen trochu přikrytá dekou. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama