Reklama

výměna peněz - Maďarsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kosatka
Echt Kelišová 9213 příspěvků 21.06.09 07:01
výměna peněz - Maďarsko

Ahoj, z 14 dní odjíždíme do Maďarska, konkrétně do Sárváru.Chtěla jsem se zeptat jak je to s výměnou peněz.Vyměním něco za eura a něco za forinty, ale chtěla bych vědět, jestli mi v Maďarsku vymění i za koruny.Díky

Reklama

Reakce:

jaana01
Kecalka 292 příspěvků 21.06.09 23:15

byli jsme v Madarsku cca pred 14dny…

menili jsme ceske koruny na forinty hned na hranicich (hranice zrusena,ale smenarna byla) a to jsme jeli pres relativne maly prechod (Filakovo-Salgotarjan) a pak jsme jeste menili ve vnitrozemi v bance a taky nam vzali ceske koruny (banka v Bogacs … vesnice u mesta Eger)
Eura menili taky vsude v pohode.

Jana

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >