Starbucks - typy

42
31.7.21 10:41

Starbucks - tipy

Ahoj. Budu v Hradci a po delší době bych si chtěla zajít na Starbucks. Máte nějaké typy co si dát? Já žádné osvědčené nemám, tím že jsem tam nebyla asi rok a celkově jsem tam byla dvakrát :) tak budu ráda, když mi dáte vědět co vám chutná!

Příspěvek upraven 31.07.21 v 13:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15259
31.7.21 10:48

No zásadní je, jakou kávu máš ráda. Já třeba nemám ráda různé ochucené kávy, někdo jiný je miluje. Já si dávám buď espresso s mlékem nebo maximálně capuccino, v létě třeba ještě ledové frappe. Vše bez cukru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
31.7.21 10:51

Já mám ráda obojí, jak neochucené tak i ochucené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52366
31.7.21 10:57

Žádnou. Zajdi do do pořádné kavárny a ne předřazeného fastfoodu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3676
31.7.21 11:01
@Danca222 píše:
Ahoj. Budu v Hradci a po delší době bych si chtěla zajít na Starbucks. Máte nějaké typy co si dát? Já žádné osvědčené nemám, tím že jsem tam nebyla asi rok a celkově jsem tam byla dvakrát :) tak budu ráda, když mi dáte vědět co vám chutná!

Ja si davam normalni cappucino. Jednou jsem mela karamelove frappe, jako nerikam, ze to nebylo dobre, ale citila jsem se po tom jak po double big mac menu s hermelinkama a zmrzlinou :lol: a psychicky hladova 8o :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5479
31.7.21 11:02
@lucenka píše: Žádnou. Zajdi do do pořádné kavárny a ne předřazeného fastfoodu ;)

Taky jsem kavarenska povalecka, dobra kavicka, dortik a vyhled na krasne namesti..top jsou kavarny s knizkama a denn. tiskem..ledova kavicka s nasi top tocenou vanilkovou zmrzkou..a nebo vecer aperol…super..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3788
31.7.21 11:21

Normálně mám ráda fakt poctivé dobře udělané espresso nebo klidně batch brew (čili ne Starbucks). Ale typicky po večírku nebo špatným dni v práci potřebuju takový ty jejich mega drinky co maj půl litru, šlehačku, nějakou bizarní příchuť a jsou šíleně sladký :mrgreen: a stojej jak polední menu (kaloricky to vyjde asi taky nastejno :mrgreen: ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13850
31.7.21 12:16

Já mám ráda Java Chip Frappuccino. Ale jak už bylo řečeno, záleží, co máš ráda. Já třeba klasický kafe vůbec nepiju. V zimě si dávám latte, mívají taky různé příchutě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17927
31.7.21 13:15

Nemám doma žádného typa co by sis měla dát, natož v hradci.

Ale měla bych tip na to co dělat se svým životem - začít se věnovat něčemu, při čem budeš potkávat lidi naživo, se kterými vás bude něco spojovat a postupně se zkamarádíte.

Pak nebudeš muset psát na emimino dotazy o tom, co si máš dát v předraženém nadnárodním řetězci co dělá přeslazené nesmysly a ne moc dobré kafe, ale budeš tam moci zajít s kámoškou a probrat to zatím co budete koukat na menu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3676
31.7.21 13:18
@Ou píše:

Ale měla bych tip na to co dělat se svým životem - začít se věnovat něčemu, při čem budeš potkávat lidi naživo, se kterými vás bude něco spojovat a postupně se zkamarádíte.

Pak nebudeš muset psát na emimino dotazy o tom, co si máš dát v předraženém nadnárodním řetězci co dělá přeslazené nesmysly a ne moc dobré kafe, ale budeš tam moci zajít s kámoškou a probrat to zatím co budete koukat na menu.

Pardon, ale kdyz uz poucuju, zkontroluju si vlastni gramatiku ;) ‚SKAMARADITE‘ :P

A jinak mi to prijde od tebe dost utocne, a zbytecne :roll: ona tam chce jit, chce si dat neco pro ni pritazliveho, a to je forma teseni, ne 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6208
31.7.21 14:19
@Ou píše:

Pak nebudeš muset psát na emimino dotazy o tom, co si máš dát v předraženém nadnárodním řetězci co dělá přeslazené nesmysly a ne moc dobré kafe, ale budeš tam moci zajít s kámoškou a probrat to zatím co budete koukat na menu.

A ty mas kolik kamaradu, ze jsi neustale nalepena na emiminu? :think: Od kdy se tu clovek nemuze zeptat na tip? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat