Starnet - internet, používáte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.9.13 10:10

Starnet - internet

Ahoj. chtěla jsem se zeptat. máte někdo internet od Starnetu? jak jste s nimi spokojeni? jak probíhá instalace? A na kolik vás to vyšlo? kolik platíte měsíčně? díky za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11622
9.9.13 10:12

Oslov raději jinou firmu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.13 10:16

@boball Důvod?

• Citovat
  • Nahlásit
18357
9.9.13 10:17

Ja se na ne koukala a prijde mi to drahe, sezenes urcite nekoho levnejsiho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1478
9.9.13 10:23
@Anonymní píše:
Ahoj. chtěla jsem se zeptat. máte někdo internet od Starnetu? jak jste s nimi spokojeni? jak probíhá instalace? A na kolik vás to vyšlo? kolik platíte měsíčně? díky za odpovědi

ahoj já mám už rok internet od starnetu a jsem spokojená. Platím 250 kč. S mužem si stahujeme filmy a někdy nějakou hru a je dost rychlí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.13 10:26

@mc.ellinka můžu se zeptat kolik vás stála instalace a takový ty věci kolem? já to chci přes wifi nechci žádný kabely k počítači.

• Citovat
  • Nahlásit
1478
9.9.13 10:29

Jelikož jsme neměli takovou tu přípojku co bývá na chodbě tak jsme platili 350 kč i s kabelem k pc. Ale jsem ráda že jsme ho vzali. Mě to přijde dost levné, protože jsem měla dřív od O2 a to bylo šílený. Jak rychlost tak cena. To samé T- mobile

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.13 10:32

@mc.ellinka a víc už jste neplatili jako za tu instalaci? mě to přijde že to není drahé za 250 kč za měsíc. a ted jsem koukala že mají i akční cenu na 3 měsíce.

• Citovat
  • Nahlásit
1478
9.9.13 10:39

Ne ne víc jsme neplatili. Cena je opravdu super. Proto jsem to vzala. A jak říkám mám ho rok. Tedy už něco přez rok a úplná spokojenost. Docela mě i překvapilo že za tu cenu je tak rychlí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.13 10:51

@mc.ellinka moc ti děkuju, hodně si mi pomohla :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Mišuna
9.9.13 10:56

Máme už přes 8 let, instalaci přijímače na balkoně a router jsme neplatili, měsíčně platíme 250,–. První rok byly problémy s rychlostí a výpadky, ale od té doby kdy instalovali zesilovače na domy v Lipenské je vše OK. Stahujeme bez problémů a rychle, i když máme připojené všechny 4 kompy.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1478
9.9.13 10:58
@Anonymní píše:
@mc.ellinka moc ti děkuju, hodně si mi pomohla :hug:

Nemáš zač :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.13 18:51

@Mišuna a vy jste nic neplatili za instalaci??

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.13 20:59

Holky ještě dotaz když chci internet v paneláku jak vám natahovali kabely? vrtali něco nebo ne?? dík

• Citovat
  • Nahlásit
1478
11.9.13 21:37
@Anonymní píše:
Holky ještě dotaz když chci internet v paneláku jak vám natahovali kabely? vrtali něco nebo ne?? dík

Ahoj ne nevrtali. Ale pokud budeš potřebovat tak ti tam nartaj malou dírku aby si neměla kabeli po celém bytě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat